013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

آموزش بازاریابی و فروش

دوره های آموزش اصول مدیریت بازاریابی و فروش حرفه ای

آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود. همچنین خدمات آموزش بازاریابی و فروش در خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان  خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه خواهد شد.

بازاریابی چیست

چرا باید به آموزش اصول مدیریت و بازاریابی و فروش حرفه ای اهمیت دهیم؟

آموزش بازاریابی و فروش حرفه ای و یادگیری مدیریت کسب و کار در سازمان برای مدیران و پرسنل اهمیت ویژه ای دارد. بازاریابی پیداکردن راه برای کسب سود و درآمد بیشتر است. بازاریابی و فروش مهم ترین اصل در توسعه و رشد کسب و کار است. به همین دلیل آموزش اصول بازاریابی و فروش حرفه ای برای همه ما ضرورت دارد. زیرا با توجه به تغییرات روزانه بازار برای اینکه بتوانید در بازار گسترده امروز حرفی برای گفتن داشته باشید باید اصول بازاریابی و فروش حرفه ای را بدانید. این امر با آموزش اصول مدیریت و بازاریابی و فروش حرفه ای توسط اساتید مجرب بدست می آید.
همچنین خدمات آموزش بازاریابی و فروش در خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان  خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه می شود. آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود.

آموزش بازاریابی و فروش دکون بازاره!

تعجب کردین؟ میخوام بهتون ثابت کنم آموزش های مدیریت و بازاریابی و فروش همش دکون بازاره!

پیشنهاد میکنم ویدئوی زیر رو حتما ببینید!

آموزش بازاریابی و فروش مدیرنو

آموزش بازاریابی و فروش حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای

مدیران نواندیش بیش از ۶ سال سابقه فعالیت با رزومه حرفه ای دارد. ما افتخار برگزاری ۹ همایش مدیریت و بازاریابی و فروش ملی و بین المللی را با خود به همراه داریم. ما با کمک دانش و تجربه دوره های آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای را برای کارکنان و سرپرستان سازمان شما برگزار می کنیم. نکات و تکنیکهای ذکر شده در این دوره های آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش از جدیدترین متند های حال حاضر دنیا می باشد. به شما کمک می کنیم بهترین باشید.

عموم افراد در دو حالت دنبال آموزش بازاریابی و فروش هستن

آموزش بازاریابی و فروش برای خودشون

آموزش بازاریابی و فروش برای سازمان

آموزش بازاریابی و فروش در کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه می شود. آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود.

آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش مدیرنو شامل

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش عمومی اصول بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش کسب و کار در مجموعه مدیران نواندیش به صورت کاربردی، بیزینس محور و برپایه برنامه آموزشی است. برنامه آموزش بازاریابی و فروش کسب و کار ها درابتدای هرفصل تدوین میشه.

آموزش مدیریت بازاریابی و فروش برای کلیه کسب و کارها

دوره های آموزش بازاریابی و فروش ما به صورت آموزش آنلاین یا حضوری است. درصورت تمایل میتونید درادامه دوره های برگزار شده را مشاهده کنید.

همچنین به دلیل درخواست شما عزیزان و جهت دسترسی راحتتر، بعضی از دوره های آموزشی ما به صورت پکیج تهیه شده، که از بخش فروشگاه سایت قابل خرید هستند.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش های عمومی اصول بازاریابی و فروش مدیرنو

آموزش های عمومی اصول بازاریابی و فروش مدیرنو، در مقیاس بزرگتر شامل همایشهای مدیریت برگزار شده در طی سالهای گذشته نیز هست. ما در کارنامه خود افتخار برگزاری ۹ همایش با حضور بیش از ۲۵۰۰ نفر از مدیران عزیز را داریم.متاسفانه به دلیل بروز بیماری کرونا (کووید ۱۹) و برای رعایت پروتکل های بهداشتی در حال حاضر شرایط برگزاری این همایش های با شکوه مهیا نمی باشد.
آموزش بازاریابی و فروش فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد و کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه. آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود. آموزش بازاریابی و فروش کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه می شود.
سالن زیبایی تحت آموزش و مشاوره کسب‌وکار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب‌وکار

آموزش مدیریت و بازاریابی

آموزش اختصاصی بازاریابی و فروش حرفه ای

آموزش مدیریت بازاریابی و فروش به صورت اختصاصی و حرفه ای

آموزش بازاریابی و فروش حرفه ای اختصاصی، شخصی سازی شده و با توجه به درخواست، دغدغه و نیازهای هر کسب و کار میباشد. آموزش اختصاصی بازاریابی و فروش حرفه ای ، پس از درخواست مدیران و کارآفرینان مشاغل و کسب و کار ها با توجه نوع، فرهنگ سازمانی، سابقه و صنف هرمجموعه پس از ارزیابی پرسنل و کارکنان، به فراخور نیاز شخصی سازی شده و درقالب چند جلسه به صورت اختصاصی برگزار میشود.

آموزش اصول پایه مدیریت و بازاریابی و فروش تا مفاهیم تخصصی

ما بهترین و جدیدترین مقالات در حوزه بازاریابی و فروش را در اختیار شما قرار می دهیم. برای مشاهده کلیه موارد در حوزه آموزش بازاریابی روی لینک آموزش بازاریابی و فروش کلیک کنید.

آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود. همچنین خدمات آموزش بازاریابی و فروش در خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان  خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه می شود.

مشاوره برای دوره های آموزشی بازاریابی و فروش

در صورت درخواست مشاوره رایگان، با ما در ارتباط باشید

آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود. همچنین خدمات آموزش بازاریابی و فروش در خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان  خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه می شود.

مورد اعتماد مشتریان هستیم

نظرات شرکت کنندگان در مورد آموزش مدیریت بازاریابی و فروش

مهرداد میرزایی
مهرداد میرزایی مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری
Read More
برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به مشاوره در ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.
نوید اسبلانی
نوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
در دنیای امروز که همه عرصه‌ها در معرض تغییرات سریع و روزافزون قرار دارند، همه روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت همه جانبه در تمام زمینه ها بخصوص منابع انسانی را در اولویت امورمون قرار دهیم. یکی از ابزارهای مهمی که به ما در راستا کمک بسیار شایانی کرده، سیستم ارزیابی عملکرد مدیران نواندیش است که به صورت مستمر و ماهانه کلیه کارمندان رصد شده و در راستای بهره وری و رشد آنها پیشرفت میکنیم. از این همکاری خرسندیم و هر روز بیش از پیش به تاثیرات مثبت این مجموعه ی تخصصی مدیریتی در بهره وری همه جانبه ی بوکا وافق هستیم.
جناب علیپور
جناب علیپورمدیریت مجموعه کیانمهر
Read More
ما به تازگی فعالیت خودمان را با مدیران نواندیش شروع کردیم که در همین مدت تغییرات و رشد بسیاری را شاهد بودیم و البته بعد از مدتها رصد و مشاهده فعالیت های اثرگذار این تیم تصمیم به همکاری مشترک گرفتیم. سیستم ارزیابی عملکرد تا اینجای فعالیتمان نتایج قابل قبول و جالبی را ارائه کرده که برای من به شخصه بسیار مفید و جالب توجه بوده.
امید عرب
امید عربمدیریت مجموعه قندانه
Read More
با تشکر از جناب آقای معبودی و تیم بسیار حرفه ایشون چه در بخش مشاوره و چه در بخش پشتیبانی خدماتشون. ما علاوه بر سیستم ارزیابی عملکرد در کلیه بخش های مشاوره از خدمات مجموعه مدیران نواندیش در حال استفاده هستیم که بعد از ۳ سال همکاری همچنان به بودن و همکاری با این تیم تفتخار میکنیم.
فرهاد گلبند
فرهاد گلبندمدیریت مجموعه گلبند
Read More
از جناب معبودی و تیم ایشون بسیار ممنون هستیم که موجب تغییرات بسیار زیادی شدند که بخش کارکنان و استفاده از سیستم ارزیابی عملکرد یکی از آنها بود. به امید موفقیت های بیشتر برای شما و تیم موثر و اخلاق مدارتان.
علیرضا ساجدی
علیرضا ساجدیمدیریت مجموعه ساجدی
Read More
سیستم ارزیابی عملکرد سیستمی است که تا قبل از استفاده آن به مدت حداقل سه ماه نمی شود نظر داد. این سیستم به ما در جهت مشاهده بهتر عملکرد پرسنل و همچنین مدیریت عمللکرد پرسنل کمک کرده که با راهنمایی ها و مشورتهای مدیران نواندیش به مدیریت آقای معبودی به اهداف و خواسته های خودمون رسیدیم و در حال رسیدن به باقی آنها هستیم.
محمدرضا پاک نژادی
محمدرضا پاک نژادیمدیریت شرکت پاک سما شمال
Read More
تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن. خداروشکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وهله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه را تحت تاثیر بذاره. این امر با گفتگوهایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی...
میرنوید اسبلانی
میرنوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق برای ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مدیران نواندیش...
مجید اسماعیل زاده
مجید اسماعیل زادهمدیریت مجموعه پادرا
Read More
برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که ...
امیر فرد کاظمی
امیر فرد کاظمیمدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل
Read More
تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات ...
اشکان احمدی
اشکان احمدیمدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان
Read More
هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود.در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد. بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.
ساناز صادق پور
ساناز صادق پور مدیریت سالن زیبایی لبنا
Read More
ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش ۷و۸ شهریور ما سال ۹۸ داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید...
رسا اسکندری
رسا اسکندریمدیریت مجموعه دکتر بیمه
Read More
تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.
یحیا آباده
یحیا آبادهمدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده
Read More
من قبلا با مشاور دیگری کار کرده بودم. ذهنیت و رضایت خوبی نسبت به مشاور نداشتم. مدیران و پرسنل داخل مجموعه هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، نسبت به مشاور گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاور انتخاب کردم. خداروشکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم...
حامد محسنی توکلی
حامد محسنی توکلیمدیریت شرکت رادین پخش توکل
Read More
مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است. برای من با توجه به مشغله زیادی که دارم، شرکت در ایونتهای این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش...
Previous
Next
1 +

آموزش بازاریابی و فروش

۱۰۰ +

آموزش مدیران ارشد، میانی و سازمانی

% ۱ +

رضایتمندی مخاطبین

آموزش بازاریابی و فروش در تهران و گیلان و کرمان و اصفهان و سایر استان های آذربایجان شرقی تبریز و آذربایجان غربی ارومیه و اردبیل و البرز کرج و ایلام و چهارمحال و بختیاری شهرکرد و خراسان جنوبی بیرجند و خراسان رضوی مشهد و خراسان شمالی بجنورد ارائه میشود. همچنین خدمات آموزش بازاریابی و فروش در خوزستان اهواز دزفول و آبادان و خرمشهر و زنجان و سمنان و سیستان و بلوچستان و فارس شیراز و قزوین و قم و کردستان و سنندج و کرمان و سیرجان و رفسنجان و جیرفت و کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج و گلستان گرگان و لرستان  خرم‌آباد و بروجرد و مازندران ساری و مرکزی اراک و هرمزگان بندرعباس و همدان و یزد ارائه می شود.