همایش ‌های مدیریتی

مجری بزرگترین همایش‌ های مدیریتی در شمال کشور

مدیران نواندیش؛ به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، دارای سابقه برگزاری 9 دوره همایش مدیریت و بازاریابی و فروش ملی و بین المللی در حوزه کسب و کار میباشد. علاوه بر این مجموعه مدیران نواندیش برگزارکننده انواع دوره ها و سمینار و کارگاه نیز می باشد.

برگزاری همایش ملی و بین المللی

همایش مدیریت و بازاریابی و فروش

همایش کنفرانس و سمینارها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب میشوند. همایش مدیریتی و بازاریابی و فروش درصورتیکه دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شود، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب ‌و ‌کارها به همراه خواهند داشت.

رویکرد حرفه ای در برگزاری همایش مدیریت و بازاریابی و فروش ، از آن حیث حائز اهمیت است که، بازدهی مطلوب آن نیازمند بسترسازی مناسب قبل برگزاری، اقدامات مناسب در هنگام برگزاری، و تلاش مستمر و مداوم در پی گیری نتایج حاصل از آن، پس از برگزاری است.

نتایج این همایش و سمینار و کارگاه های مدیریتی میتواند در زمره جدی ترین اقدامات در جهت تولید علم، و معرفی فن آوری های نوین و امکان سنجی کاربرد گسترده آنها در سطح اجتماع، و یا بررسی کاربردشان در جامعه آماری و پایلوت قرار گیرد.

همایش مدیریتی و مدیریت و بازاریابی و فروش
همایش های مدیریتی ملی و بین المللی مدیریت و بازریابی و فروش مشاوره مدیریت

همایش مدیریت

بزرگترین مجری همایش های مدیریتی در شمال کشور

مدیران نواندیش؛ به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، دارای سابقه برگزاری 9 دوره همایش در حوزه کسب و کار میباشد.

ما با همکاری نزدیک با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و علمی و ارتباط مستمر با اساتید و چهره های معتبر، آمادگی طراحی، اجرا و مدیریت علمی و فنی همایش ها و کنفرانس ها، در سطح استانی، ملی و بین المللی را داریم.

ما با توجه به کمیت و کیفیت مورد تقاضای وزارتخانه ها، سازمان ها، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی کشور، قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات در بالاترین سطح میباشیم.