همایش‌های مدیریتی

مدیران نواندیش

مجری بزرگترین همایش‌های مدیریتی شمال کشور

برگزاری همایش ها

کنفرانس‌ها، همایش‌ها و سمینارها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب شده و در صورتی ‌که دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شوند، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب ‌و ‌کارها به همراه خواهند داشت.

رویکرد حرفه ای در برگزاری همایش ها از آن حیث حائز اهمیت است که بازدهی مطلوب آن نیازمند بسترسازی مناسب قبل برگزاری، اقدامات مناسب در هنگام برگزاری و تلاش مستمر و مداوم در پی گیری نتایج حاصل از آن پس از برگزاری است. نتایج  این نشست ها می تواند در زمره ی جدی ترین اقدامات در جهت تولید علم و معرفی فن آوری های نوین و امکان سنجی کاربرد گسترده ی آن ها در سطح اجتماع و یا بررسی کاربردشان در جامعه ی آماری و پایلوت قرار گیرد.

مجموعه مدیران نواندیش به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، با سابقه برگزاری 8 دوره همایش در حوزه بازاریابی و فروش، همکاری نزدیک با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و علمی و ارتباط مستمر با اساتید و چهره های علمی معتبر، آمادگی طراحی، اجرا و مدیریت علمی و فنی همایش ها و کنفرانس ها در سطح استانی و ملی را دارا بوده و با توجه به کمیت و کیفیت مورد تقاضای وزارت خانه ها، سازمان ها، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی کشور قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات در بالاترین سطح می باشد.