013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

همایش های مدیریتی | همایش مدیریت بازاریابی و فروش

مدیرنو؛ مجری بزرگترین همایش‌ های مدیریتی در شمال کشور

برگزار کننده برتر ۹ همایش تخصصی مدیریت و بازاریابی و فروش در ایران

مدیران نواندیش؛ به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، دارای سابقه برگزاری ۹ دوره همایش مدیریت و بازاریابی و فروش ملی و بین المللی در حوزه کسب و کار میباشد. علاوه بر این مجموعه مدیران نواندیش برگزارکننده انواع دوره ها و سمینار و کارگاه نیز می باشد.

همایش مدیریت, همایش مدیریت کسب و کار, کنفرانس ملی مدیریت, همایش تبلیغات, موضوع همایش, هشتمین همایش بین المللی بازاریابی و فروش, اساتید فروش و بازاریابی, همایش های مدیریت آموزشی. اساتید همایش فروش و بازاریابی, موضوع همایش مدیریت و فروش و بازاریابی, کنفرانس ملی مدیریتو کنفرانس بین المللی بازاریابی دیجیتال, کنفرانس فروش, لیست کنفرانس های مدیریت, همایش بین المللی بازاریابی و فروش.

برگزاری همایش ملی و بین المللی مدیریت و بازاریابی و فروش

همایش کنفرانس و سمینارها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب میشوند. همایش مدیریتی و بازاریابی و فروش درصورتیکه دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شود، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب ‌و ‌کارها به همراه خواهند داشت.

رویکرد حرفه ای در برگزاری همایش مدیریت و بازاریابی و فروش ، از آن حیث حائز اهمیت است که، بازدهی مطلوب آن نیازمند بسترسازی مناسب قبل برگزاری، اقدامات مناسب در هنگام برگزاری، و تلاش مستمر و مداوم در پی گیری نتایج حاصل از آن، پس از برگزاری است.

نتایج این همایش و سمینار و کارگاه های مدیریتی میتواند در زمره جدی ترین اقدامات در جهت تولید علم، و معرفی فن آوری های نوین و امکان سنجی کاربرد گسترده آنها در سطح اجتماع، و یا بررسی کاربردشان در جامعه آماری و پایلوت قرار گیرد.

همایش مدیریتی و مدیریت و بازاریابی و فروش
همایش های مدیریتی ملی و بین المللی مدیریت و بازریابی و فروش مشاوره مدیریت

بزرگترین مجری همایش های مدیریتی در شمال کشور

مدیران نواندیش؛ به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، دارای سابقه برگزاری ۹ دوره همایش در حوزه کسب و کار میباشد.

ما با همکاری نزدیک با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و علمی و ارتباط مستمر با اساتید و چهره های معتبر، آمادگی طراحی، اجرا و مدیریت علمی و فنی همایش ها و کنفرانس ها، در سطح استانی، ملی و بین المللی را داریم.

ما با توجه به کمیت و کیفیت مورد تقاضای وزارتخانه ها، سازمان ها، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی کشور، قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات در بالاترین سطح میباشیم.

همایش های مدیریتی, همایش مدیریت, همایش مدیریت ۱۴۰۰, کنفرانس ملی مدیریت, همایش مدیریت بحران, کنفرانس مدیریت isc, همایش مدیریت بازرگانی, کنفرانس های بین المللی خارج از کشور ۲۰۲۱, هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت, شرکت در کنفرانس های داخلی. همایش های در حال برگزاری مدیریت بازاریابی و فروش, کنفرانس ملی مدیریت, همایش مدیریت بحران, همایش های مدیریتی ۱۴۰۰, اولین کنفرانس بین المللی جهش علوم مدیریت، اقتصاد و حسابداری, همایش مدیریت.