• همایش‌های مدیریتی

    مجری بزرگترین همایش‌های مدیریتی شمال کشور

برگزاری همایش ها

کنفرانس‌ها، همایش‌ها و سمینارها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب شده و در صورتی ‌که دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شوند، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب ‌و ‌کارها به همراه خواهند داشت.

رویکرد حرفه ای در برگزاری همایش ها از آن حیث حائز اهمیت است که بازدهی مطلوب آن نیازمند بسترسازی مناسب قبل برگزاری، اقدامات مناسب در هنگام برگزاری و تلاش مستمر و مداوم در پی گیری نتایج حاصل از آن پس از برگزاری است. نتایج  این نشست ها می تواند در زمره ی جدی ترین اقدامات در جهت تولید علم و معرفی فن آوری های نوین و امکان سنجی کاربرد گسترده ی آن ها در سطح اجتماع و یا بررسی کاربردشان در جامعه ی آماری و پایلوت قرار گیرد.

مجموعه مدیران نواندیش به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، با سابقه برگزاری ۸ دوره همایش در حوزه بازاریابی و فروش، همکاری نزدیک با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و علمی و ارتباط مستمر با اساتید و چهره های علمی معتبر، آمادگی طراحی، اجرا و مدیریت علمی و فنی همایش ها و کنفرانس ها در سطح استانی و ملی را دارا بوده و با توجه به کمیت و کیفیت مورد تقاضای وزارت خانه ها، سازمان ها، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی کشور قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات در بالاترین سطح می باشد.

همایش بازاریابی و فروش

همایش ۷: مدیریت بازاریابی و فروش

هفتمین همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش با حضور پروفسور روستا ، دکتر درگی و استاد علی معبودی  در روز ۲۹ و ۳۰ آذر ۹۷ با حضور جمع کثیری از مدیران عامل با موفقیت برگزار شد.

مشاوره بازاریابی و فروش

همایش ۶: مدیریت بازاریابی و فروش

ششمین همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش با مدیر فروش BMW، پیتر سیلوستر و آقای علی معبودی  در روز ۳ آذر ۹۶ با حضور جمع کثیری از مدیران عامل با موفقیت برگزار شد.

همایش ۵: مدیریت بازاریابی و فروش

پنجمین همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش با حضور اساتید مطرح کشور، پروفسور نجاتی گیلانی و دکتر بلوریان تهرانی در روز ۷ آبان ۹۵ با حضور جمع کثیری از مدیران عامل با موفقیت برگزار شد.

پنجمین همایش ملی مدیریت بازاریابی و فروش

همایش ۴ : بازاریابی و فروش با رویکرد شرایط جدید کسب و کار

چهارمین همایش تخصصی بازاریابی و فروش با سخنرانی استاد پرویز درگی و با حضور ۵۰۰ نفر از مدیران، کارشناسان بازاریابی و جمعی از علاقه مندان در ۲ بهمن ماه ۱۳۹۴ در سالن شهدا رشت برگزار شد.

همایش ۳ : بازاریابی و فروش

این همایش در تاریخ ۱ خرداد ماه ۱۳۹۴، در مرکز همایش های شهدا با سخنرانی ۲ استاد مطرح و بنام ملی، دکتر احمد روستا و دکتر یحیی علوی و حضور ۵۰۰ نفر از مدیران و متخصصان عالی رتبه استان گیلان با موفقیت برگزار شد.

همایش ۲ : فروش و شیوه های نوین بازاریابی در استان گیلان

دومین همایش بازاریابی و فروش ما در تاریخ ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۳ با حضور ۴۵۰ نفر از مدیران،صاحبان کسب و کار و کارشناسان فروش با سخنرانی استاد پرویز درگی در شهر رشت برگزار شد.

همایش ۱ : بازاریابی و فروش در دوران رکود

این همایش برای اولین بار در استان گیلان با استقبال خوب مخاطبان و با سخنرانی دکتر محمود محمدیان و دکتر علی اکبری در تاریخ ۶ تیر ماه ۱۳۹۳ برگزار گردید. در این همایش جمع کثیری از مدیران، کارشناسان فروش و علاقه مندان حضور داشتند.

web hit counter