همایش ‌های مدیریتی

مجری بزرگترین همایش‌ های مدیریتی شمال کشور

برگزاری همایش

همایش ، کنفرانس و سمینارها، یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب میشوند. این برنامه ها درصورتیکه دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شود، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب ‌و ‌کارها به همراه خواهند داشت.

رویکرد حرفه ای در برگزاری همایش، از آن حیث حائز اهمیت است که، بازدهی مطلوب آن نیازمند بسترسازی مناسب قبل برگزاری، اقدامات مناسب در هنگام برگزاری، و تلاش مستمر و مداوم در پی گیری نتایج حاصل از آن، پس از برگزاری است.

نتایج این برنامه ها، میتواند در زمره جدی ترین اقدامات در جهت تولید علم، و معرفی فن آوری های نوین و امکان سنجی کاربرد گسترده آنها در سطح اجتماع، و یا بررسی کاربردشان در جامعه آماری و پایلوت قرار گیرد.

همایش مدیریت مشاوره شغلی دوره مدیریت بازاریابی فروش مدیران نواندیش

همایش مدیریت

بزرگترین مجری همایش های مدیریتی در شمال کشور

مدیران نواندیش؛ به عنوان بزرگترین برگزار کننده همایش های مدیریتی در شمال کشور، دارای سابقه برگزاری 9 دوره همایش در حوزه کسب و کار میباشد.

ما با همکاری نزدیک با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و علمی و ارتباط مستمر با اساتید و چهره های معتبر، آمادگی طراحی، اجرا و مدیریت علمی و فنی همایش ها و کنفرانس ها، در سطح استانی، ملی و بین المللی را داریم.

ما با توجه به کمیت و کیفیت مورد تقاضای وزارتخانه ها، سازمان ها، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی کشور، قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات در بالاترین سطح میباشیم.