مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاور بازاریابی و فروش چیست

آیا می دانید مشاوره بازاریابی و فروش چیست و چرا سازمان ها به مشاور بازاریابی و فروش نیاز دارند؟

مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت سازمان در توسعه بازار است. سازمان ها برای رشد و توسعه بازار خود به مشاوره بازاریابی و فروش نیاز دارند. مشاور بازریابی و فروش کسب و کار تخصص و تجربه لازم برای راهنمایی شما در جهت رسیدن به سود بیشتر را دارد.

شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ کسب و کار و سازمان

ما با همکاری تیم مشاوره بازاریابی و فروش خود به سازمان شما کمک می کنیم تا به بازار هدف مورد نظر دست یابد. 

مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار کیست

مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار فردیست متخصص و باتجربه که از خارج سازمان شما به مجموعه تان اضافه می شود. مشاور بازاریابی و فروش کلید موفقیت کسب و کار شماست . مشاور برنامه و استراتژی های بازاریابی دقیق برای کسب و کار و سازمان شما ایجاد و بر اجرای صحیح آنها نظارت خواهد کرد. مشاور بازاریابی و فروش ، استراتژی فروش مناسبی را برای رساندن پیام سازمان به بازار هدف تعیین می‌کند.

مشاوره بازاریابی چیست ؟

برای اینکه بدانیم مشاوره بازاریابی و فروش چیست و چه کار می کند، ابتدا باید به مفهوم بازاریابی بپردازیم. بازاریابی فرآیندی است که به‌وسیله آن شرکت ها مشتریان را درگیر محصولات و خدمات خود می‌کنند و به ساخت روابط مستحکم با مشتریان و آفرینش ارزش برای آن‌ها می‌پردازند. بازاریابی شامل هر اقدامی است که یک مجموعه برای جذب مخاطب از آن استفاده می‌کند. هدف بازاریابی ارائه ارزش به مشتریان، ایجاد مشتریان وفادار و متعهد به نام تجاری و درنهایت افزایش فروش مجموعه است. در بازاریابی شما علاقه مردم را به سمت محصول یا خدمات مجموعه‌تان متمایل می‌سازید.

مجموعه فعالیت‌هایی که باید برای بازاریابی صورت پذیرد

فعالیت هایی نظیر درک علایق مشتری، تجزیه و تحلیل بازار و … . همچنین بازاریابی انواع مختلفی دارد که هر مجموعه می‌تواند یک یا چند روش بازاریابی را برای خود برگزیند. در اینجاست که نیاز به یک مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار در هر سازمانی احساس می‌شود.

امر فروش ، در سازمان‌هایی که کالا تولید می‌کنند و برای بقای خود نیاز دارند تا کالاهای خودرا به فروش برسانند تا با سودآوری در بازار کار باقی بمانند، اهمیت دارد. حتی سازمان‌های خدماتی هم باید خدمات خود را به گونه‌ای به افراد مختلف بفروشند. مشاور بازاریابی کسب و کار راه های افزایش فروش را می داند و آنرا به کارکنان شما آموزش می دهد.

فروش مسئله بسیار مهمی است:

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

چه فروش به صورت B2C (بیزنس به مشتری یعنی فروش مستقیم به مشتری)

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

چه فروش به صورت B2B (بیزنس به بیزنس یعنی فروش به کسب و کار دیگر) باشد

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

چه حتی B2G (بیزنس به دولت یعنی فروش کالا یا خدمات به دولت) باشد.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست
مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاوره بازاریابی و فروش چیست و چه کمکی به شما می کند؟

هنگامی‌که یک شرکت توانایی رسیدن به حد مطلوب بازاریابی را ندارد، نیاز به برون سپاری برای امر بازاریابی احساس می‌شود. این زمانی است که به مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار نیاز دارید. مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار یک فرد از خارج سازمان است که برای ایجاد و اجرای استراتژی‌های بازاریابی وارد سازمان می‌شود و به شما کمک می‌کند.

مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار برای سازمان یک برنامه بازاریابی دقیق تهیه می‌کند. او ترکیب بازاریابی مناسبی را برای رساندن پیام سازمان به بازار هدف تعیین می‌کند. مشاور بازاریابی کسب و کار بر نتایج به‌دست آمده از این تغییرات نظارت می‌کند.

مشاوره بازاریابی تیمی

تیم مشاوره بازاریابی و فروش ما به مدیریت ارشد جناب معبودی، نتایج را تحلیل می‌کند تا در صورت نیاز به اصلاح ایرادات کمپین های بازاریابی نامطلوب بپردازد. این کار توسط تیم مشاوره بازاریابی و فروش ما به صورت چرخه‌ای ادامه پیدا می‌کند. تا اطمینان حاصل کنیم که سازمان شما، از تلاش‌های بازاریابی نتیجه مطلوبی را کسب کند. همچنین مشاور بازاریابی کسب و کار راهکارهای افزایش فروش و حتی نحوه فروش و صحبت با مشتریان را به کارکنان سازمان آموزش می‌دهد. تا بیشترین نتیجه ممکن را به‌دست آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ایرن زمینه به صفحه آموزش درون سازمانی مدیرنو مراجعه فرمایید.ت

مزایای کمک گرفتن از تیم مشاوره بازاریابی و فروش چیست

شاید از خود بپرسید که مزایای داشتن مشاوره بازاریابی و فروش چیست ؟ در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاور بازاریابی کسب و کار ، یک ساختار مستحکم برای نحوه بازاریابی و فروش ایجاد می کند.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

از تجربیات مشاور متخصص بازاریابی و فروش استفاده می‌کنید.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاور بازاریابی و فروش کسب و کار سبب افزایش سودآوری و فروش بدون برگشت می شود.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاور بازاریابی و فروش به شناخته شدن شما در بازار و گسترش بازار هدف کمک می‌کند.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاور بازاریابی کسب و کار باعث افزایش فروش می‌شود.

مشاور و مشاوره تبلیغات و بازاریابی و فروش تلفنی کسب و کار چیست

مشاور بازاریابی کسب و کار فرصت های جدید برای رشد بیشتر سازمان ایجادمی‌کند.

مشاوره بازاریابی و فروش مدیرنو

بخش تحقیقات و توسعه بازاریابی و فروش در هر سازمان به عنوان قلب پیشران فعالیت های مجموعه شناخته می‌شود. شناخت عمیق آن می تواند به خلق مزیت های سازمانی در جهت پیشتازی در صنعت شما تاثیر گذار باشد. نگاه بلند مدت به بخش بازاریابی و فروش باعث برنامه ریزی های استراتژیک و عملیاتی مناسب شده و همین امر پایداری و بقا سازمان را تضمین خواهد کرد. بر این اساس، شما برای رشد و توسعه بازار خود نیاز به مشاوره بازاریابی و فروش خواهید داشت. مشاور بازریابی کسب و کار تخصص و تجربه لازم برای راهنمایی شما در جهت رسیدن به سود بیشتر را می داند.

ماموریت مدیرنو

مجموعه مدیران نواندیش در راستای ماموریت سازمانی خود، با استفاده از سابقه ۱۰ ساله مشاوره در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و همچنین تعامل و همکاری با بنگاه های اقتصادی مختلف در حوزه مشاوره کسب و کار، با ارائه توصیه ها، روش ها و استراتژی های علمی و عملی به مدیران سازمان ها کمک می کند تا مسائل و مشکلات مدیریتی خود را به بهترین شکل ممکن رفع کنند. تا از فرصت های پیش رو جهت بهینه سازی کسب و کار خود بیشترین استفاده را نمایند.

تعرفه مشاوره بازاریابی و فروش

برای دریافت تعرفه مشاوره بازاریابی و فروش و راهنمایی‌های بیشتر و هماهنگی برای دریافت مشاوره بازاریابی و فروش می‌توانید از طریق راه‌های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مهرداد میرزایی
مهرداد میرزایی مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری
Read More
برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به مشاوره در ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.
نوید اسبلانی
نوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
در دنیای امروز که همه عرصه‌ها در معرض تغییرات سریع و روزافزون قرار دارند، همه روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت همه جانبه در تمام زمینه ها بخصوص منابع انسانی را در اولویت امورمون قرار دهیم. یکی از ابزارهای مهمی که به ما در راستا کمک بسیار شایانی کرده، سیستم ارزیابی عملکرد مدیران نواندیش است که به صورت مستمر و ماهانه کلیه کارمندان رصد شده و در راستای بهره وری و رشد آنها پیشرفت میکنیم. از این همکاری خرسندیم و هر روز بیش از پیش به تاثیرات مثبت این مجموعه ی تخصصی مدیریتی در بهره وری همه جانبه ی بوکا وافق هستیم.
جناب علیپور
جناب علیپورمدیریت مجموعه کیانمهر
Read More
ما به تازگی فعالیت خودمان را با مدیران نواندیش شروع کردیم که در همین مدت تغییرات و رشد بسیاری را شاهد بودیم و البته بعد از مدتها رصد و مشاهده فعالیت های اثرگذار این تیم تصمیم به همکاری مشترک گرفتیم. سیستم ارزیابی عملکرد تا اینجای فعالیتمان نتایج قابل قبول و جالبی را ارائه کرده که برای من به شخصه بسیار مفید و جالب توجه بوده.
امید عرب
امید عربمدیریت مجموعه قندانه
Read More
با تشکر از جناب آقای معبودی و تیم بسیار حرفه ایشون چه در بخش مشاوره و چه در بخش پشتیبانی خدماتشون. ما علاوه بر سیستم ارزیابی عملکرد در کلیه بخش های مشاوره از خدمات مجموعه مدیران نواندیش در حال استفاده هستیم که بعد از 3 سال همکاری همچنان به بودن و همکاری با این تیم تفتخار میکنیم.
فرهاد گلبند
فرهاد گلبندمدیریت مجموعه گلبند
Read More
از جناب معبودی و تیم ایشون بسیار ممنون هستیم که موجب تغییرات بسیار زیادی شدند که بخش کارکنان و استفاده از سیستم ارزیابی عملکرد یکی از آنها بود. به امید موفقیت های بیشتر برای شما و تیم موثر و اخلاق مدارتان.
علیرضا ساجدی
علیرضا ساجدیمدیریت مجموعه ساجدی
Read More
سیستم ارزیابی عملکرد سیستمی است که تا قبل از استفاده آن به مدت حداقل سه ماه نمی شود نظر داد. این سیستم به ما در جهت مشاهده بهتر عملکرد پرسنل و همچنین مدیریت عمللکرد پرسنل کمک کرده که با راهنمایی ها و مشورتهای مدیران نواندیش به مدیریت آقای معبودی به اهداف و خواسته های خودمون رسیدیم و در حال رسیدن به باقی آنها هستیم.
محمدرضا پاک نژادی
محمدرضا پاک نژادیمدیریت شرکت پاک سما شمال
Read More
تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن. خداروشکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وهله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه را تحت تاثیر بذاره. این امر با گفتگوهایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی...
میرنوید اسبلانی
میرنوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق برای ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مدیران نواندیش...
مجید اسماعیل زاده
مجید اسماعیل زادهمدیریت مجموعه پادرا
Read More
برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که ...
امیر فرد کاظمی
امیر فرد کاظمیمدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل
Read More
تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات ...
اشکان احمدی
اشکان احمدیمدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان
Read More
هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود.در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد. بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.
ساناز صادق پور
ساناز صادق پور مدیریت سالن زیبایی لبنا
Read More
ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش 7و8 شهریور ما سال 98 داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید...
رسا اسکندری
رسا اسکندریمدیریت مجموعه دکتر بیمه
Read More
تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.
یحیا آباده
یحیا آبادهمدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده
Read More
من قبلا با مشاور دیگری کار کرده بودم. ذهنیت و رضایت خوبی نسبت به مشاور نداشتم. مدیران و پرسنل داخل مجموعه هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، نسبت به مشاور گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاور انتخاب کردم. خداروشکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم...
حامد محسنی توکلی
حامد محسنی توکلیمدیریت شرکت رادین پخش توکل
Read More
مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است. برای من با توجه به مشغله زیادی که دارم، شرکت در ایونتهای این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش...
Previous
Next
1 +

آموزش ملی و بین المللی

100 +

آموزش مدیران ارشد، میانی و سازمانی

% 1 +

رضایتمندی مخاطبین

بهترین مشاور بازاریابی , مشاوره فروش و بازاریابی اینترنتی , مشاوره بازاریابی چیست , مشاوره بازاریابی و فروش , پارک بازاریابی ایران , شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ , تعرفه مشاوره بازاریابی و فروش .