013-34934
آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان
آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

آموزش درون سازمانی

آموزش در سازمان یکی دیگر از خدمات تخصصی مدیرنو می باشد. دوره های آموزش درون سازمانی نوعی آموزش کارکنان در سازمان است که توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

ارائه خدمات آموزش درون سازمانی به درخواست مدیران برای رسیدن شما به اهداف مدنظرشان و همچنین بهبود فعالیت‌ها در اختیار کارکنان سازمان شما قرار می‌گیرد.

آموزش سازمانی چیست؟

در ابتدا باید بدانید مفهوم آموزش سازمانی چیست؟

ارائه آموزش سازمانی باعث می‌شود کارکنان سازمان رفتار حرفه‌ای و ماهرانه‌تری از خود بروز دهند. آموزش کارکنان در سازمان بر روی رفتار و فرهنگ سازمانی شما تأثیر گذاشته و باعث ارائه مهارت‌های خاصی به کارکنان خواهد شد. آموزش سازمانی علاوه بر تمام موارد بالا سبب کسب دانش، تقویت مهارت‌ها، روشن‌سازی مفاهیم، تغییر نگرش‌ها و رفتارها برای افزایش عملکرد کارکنان می‌شود. پس از مصاحبه و گزینش و حضور کارمند در مجموعه و سازمان، باید امکانات لازم برای آموزش کارکنان در سازمان فراهم شود. آموزش کارکنان سازمان سبب می‌شود آنها کار خود را به نحو احسن انجام داده و بتوانند نتایج بهتری به‌دست آورند. همچنین ارزش آفرینی برای خود و سازمان داشته باشند.

آموزش سازمانی, آموزش سازمانی چیست, آموزش در سازمان, آموزش سازمان, آموزش کارکنان در سازمان, ضرورت آموزش کارکنان, هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست. اهداف آموزش در سازمان, نقش آموزش در سازمانها, نیاز به آموزش در سازمانها, سایت آموزش کسب و کار, شرکت آموزش نیروی انسانی, آموزش نیروی انسانی, آموزش منابع انسانی, آموزش پرسنل, آموزش کارمندان, آموزش کارگران, آموزش کارخانه, آموزش شرکت.

اهمیت آموزش در سازمان

آموزش درون سازمانی امری بسیار مهم محسوب می‌شود. آموزش کارکنان در سازمان یکی از الزامات هر کسب و کار هست. دوره آموزشی کارکنان سازمان باعث افزایش اطلاعات آنها در راستای رفع مشکلات و موانع آنها می‌شود. با دریافت این اطلاعات، آسان‌تر از قبل با شرایط موجود کنار می‌آیند و توانایی‌ها و مهارت‌های آنها بهبود می‌یابد. اگر آموزش کارکنان به‌درستی و به‌صورت مؤثر صورت بگیرد، تمام فعالیت‌های سازمان در تمام زمینه‌ها به نتایج خاص و مطلوب خود دست پیدا می‌کنند.

مزایای آموزش کارکنان و نیروی انسانی

آموزش کارکنان در سازمان مزایای زیادی را برای کسب و کار شما به ارمغان خواهد آورد. از جمله مزایای آموزش کارکنان عبارتست از:

آموزش در سازمان , آموزش کارکنان در سازمان ,  آموزش نیروی انسانی در سازمان, آموزش نیروی فروش در سازمان, آموزش تیم فروش در سازمان , مقاله آموزش در سازمانها , تعریف آموزش در سازمان, مدیریت بر آموزش سازمان ها, نقش آموزش در سازمانها.

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان
بهبود کارایی و اثربخشی
آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان
توسعه اعتماد به نفس

اهداف آموزش در سازمان, نقش آموزش در سازمانها, نیاز به آموزش در سازمانها, سایت آموزش کسب و کار, شرکت آموزش نیروی انسانی, آموزش نیروی انسانی, آموزش منابع انسانی, آموزش پرسنل, آموزش کارمندان, آموزش کارگران, آموزش کارخانه, آموزش شرکت. آموزش سازمانی, آموزش سازمانی چیست, آموزش در سازمان, آموزش سازمان, آموزش کارکنان در سازمان, ضرورت آموزش کارکنان, هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست.

ارزیابی عملکرد کارکنان

علاوه بر آموزش کارکنان ، ارزیابی و بررسی عملکرد کارکنان سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید با استفاده از سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان مدیرنو؛ میزان پیشرفت و پسرفت، دستاوردها، نقاط قوت و ضعف کارکنان خودتان را بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ارزیابی عملکرد کارکنان مراجعه کرده، همچنین می توانید با استفاده با استفاده از روش های زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

دوره آموزش نیروی فروش و تیم فروش و آموزش نیروی انسانی در سازمان, مقاله آموزش در سازمانها مدیریت بر آموزش سازمان ها, نقش آموزش در سازمانها

جایگاه آموزش در سازمان

در تمامی سازمان ها آموزش درون سازمانی صحیح و مناسب می تواند کیفیت را بهبود بخشیده و ضایعات را به حداقل برساند.

اگر آموزش کاملاً اصولی و به‌جا صورت پذیرد، محیط کاری برای کارکنان بسیار بهتر از قبل خواهد بود و افراد به دستاوردهای قابل قبولی خواهند رسید. علاوه بر این کارکنان اگر در سازمان امکان رشد داشته باشند متعهدتر و بهره ور تر عمل خواهند کرد.

تعریف آموزش کارکنان نیروی انسانی و نیروی فروش و تیم فروش در سازمان , مدیریت بر آموزش سازمان ها, مقاله آموزش در سازمانها , نقش آموزش در سازمانها.

هزینه دوره های آموزش درون سازمانی

بازدهی که در اثر فرآیند آموزش درون سازمانی به‌دست می‌آید بسیار زیاد است. به‌طوری‌که هزینه ای که بابت آموزش کارکنان در سازمان پرداخت میشود را پوشش می‌دهد. هزینه آموزش سازمانی در مقابل چیزی که به‌دست می‌آورید بسیار ناچیز است. با آموزش درست کارکنان و نیروی انسانی، مشکلات و کاستی‌ها کاهش می باید و سود مناسبی نیز برای سازمان فراهم می‌شود.

درخواست آمزش در سازمان

* فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

سایت آموزش کسب و کار, شرکت آموزش نیروی انسانی, آموزش نیروی انسانی, آموزش منابع انسانی, آموزش پرسنل, آموزش کارمندان, آموزش کارگران, آموزش کارخانه, آموزش شرکت. اهداف آموزش در سازمان, نقش آموزش در سازمانها, نیاز به آموزش در سازمانها. آموزش سازمانی, آموزش سازمانی چیست, آموزش در سازمان, آموزش سازمان, آموزش کارکنان در سازمان, ضرورت آموزش کارکنان, هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست.

چرا کارکنان شما سازمان را ترک می کنند؟

طبق تحقیقات انجام‌شده توسط مجموعه qualtrics (کوالتریکس)، ۴۴% از کارکنان اعلام کردند که تا ۱۲ ماه آینده دنبال کار جدید خواهند بود. دلایل خروج کارکنان از سازمان نبود امکان رشد، راهبری نامناسب، حقوق نامناسب و استرس‌زا بودن شغل بیان‌شده. این نکته قابل رؤیت است که دو مورد از ۴ مورد با آموزش سرپرستان و پرسنل قابل‌رفع بوده که می‌تواند تأثیر مستقیم روی سوددهی سازمان داشته باشد و باعث رفع مشکل حقوق شود.

اگر افراد خودشان را در جایگاه رشد و اثر بخشی ببینند، راحت‌تر می‌توانند استرس‌های سازمانی را کنترل کنند. درنتیجه با آموزش درون سازمانی درست در راستای توسعه فردی و سازمانی می‌توان تعهد کارکنان به سازمان و اثر بخشی آن‌ها را افزایش داد.

آموزش کارکنان در سازمان, ضرورت آموزش کارکنان, هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست.. سایت آموزش کسب و کار, شرکت آموزش نیروی انسانی, آموزش نیروی انسانی, آموزش منابع انسانی, آموزش پرسنل, آموزش کارمندان, آموزش کارگران, آموزش کارخانه, آموزش شرکت. اهداف آموزش در سازمان, نقش آموزش در سازمانها, نیاز به آموزش در سازمانها. آموزش سازمانی, آموزش سازمانی چیست, آموزش در سازمان, آموزش سازمان.

چند نمونه از مواردی که نشان دهنده اهمیت آموزش در سازمان می باشند.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

کارکنان را برای پذیرش مسئولیت‌های بیشتر آماده می‌کند.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

کارمندان در اثر آموزش احساس می‌کنند که اعضای مولدتری در سازمان هستند.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

مهارت‌های فروش را در کارکنانی که در حوزه فروش فعالیت می‌کنند، ارتقا می‌دهد.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

وجود آموزش درون سازمانی نیاز به نظارت دائمی بر تمام اعمال کارکنان را کاهش می‌دهد.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

آموزش نیروی انسانی در سازمان ، عملکرد و بهره وری را افزایش می‌دهد.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

به استانداردسازی فعالیت‌های محل کار کمک می‌کند.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

استفاده از بهترین روش‌ها برای معاملات سبب کاهش زمان و انرژی برای هر معامله می‌شود.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

میزان دانش و اطلاعات افراد را نسبت به اهداف کلی مجموعه بالا می‌برد.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

با آموزش کارکنان، ساختار سازمانی بهبود یافته و سیستماتیک تر عمل می‌کنند.

آموزش درون سازمانی آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی در سازمان

آموزش کارکنان در سازمان باعث تقویت روحیه تیمی در افراد می‌شود.

آموزش کارمندان, آموزش کارگران, آموزش کارخانه, آموزش شرکت. اهداف آموزش در سازمان, نقش آموزش در سازمانها, نیاز به آموزش در سازمانها. آموزش کارکنان در سازمان, ضرورت آموزش کارکنان, هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست. سایت آموزش کسب و کار, شرکت آموزش نیروی انسانی, آموزش نیروی انسانی, آموزش منابع انسانی, آموزش پرسنل. آموزش سازمانی, آموزش سازمانی چیست, آموزش در سازمان, آموزش سازمان.

هدف ما از آموزش سازمانی چیست؟

درواقع هدف ما از آموزش نیروی انسانی سازمان چیزی جز افزایش بهره وری کارکنان و نیروی انسانی سازمان نیست. در دل مفهوم افزایش بهره وری هزاران هزار هدف دیگر نهفته‌اند. برای مثال با افزایش بهره وری شما خواهید توانست با کمترین هزینه و زمان، بیشترین بازده را چه در فروش و چه در سرپرستی نیروی انسانی و حتی هدایت و مدیریت کارکنان خودتان به‌دست آورید.

هدف بسیاری از سازمان‌ها نیز همین موارد است.

پس آموزش کارکنان و نیروی انسانی امری اضافه بر فعالیت‌های اصلی شرکت‌ها نیست. زیرا در اثر آموزش درست و مناسب کارکنان و نیروی انسانی است که سایر فعالیت‌های شرکت معنای حقیقی خود را به‌دست می‌آورند.

تعریف آموزش نیروی انسانی و تیم فروش در سازمان, مقاله آموزش در سازمانها , مدیریت بر آموزش سازمان ها, نقش آموزش در سازمانها.

آموزش سازمانی, آموزش سازمانی چیست. آموزش کارمندان, آموزش کارگران, آموزش کارخانه, آموزش شرکت. نیاز به آموزش در سازمانها. آموزش کارکنان در سازمان. اهداف آموزش در سازمان, نقش آموزش در سازمانها. ضرورت آموزش کارکنان, هدف اصلی آموزش کارکنان در سازمان چیست. سایت آموزش کسب و کار, شرکت آموزش نیروی انسانی, آموزش نیروی انسانی, آموزش منابع انسانی, آموزش پرسنل.  آموزش در سازمان, آموزش سازمان.

آموزش درون سازمانی چیست؟

هنگامی‌که در سازمان‌ها، احساس خلا دانشی در هر زمینه‌ای مشاهده شود، نیاز به افراد متخصص برای انتقال اطلاعات و دانش روز دنیا افزایش می‌یابد. در این زمان است که مسئله آموزش به کارکنان در سازمان مطرح می‌شود. یک فرد متخصص وارد سازمان شما می‌شود و آموزش‌های لازم را در تمامی زمینه‌هایی که کمبود و ضعف در آنها مشاهده‌شده، در اختیار افراد قرار می‌دهد.

دوره های آموزشی متفاوت در هر سازمان

ارائه سرفصل های دوره های آموزشی کارکنان در هر سازمان ، مختص همان سازمان می‌باشند. دوره های آموزشی در هر سازمان با سازمان دیگر کاملاً متفاوت هستند. چراکه اهداف و چالش‌های هر سازمان با سازمان دیگر فرق می‌کند. تا سبب شوند مشکلات سازمان به‌طور کامل رفع و آموزش بدون هدف نباشد. همچنین سرفصل‌هایی تکراری که موردنیاز سازمان و کارکنان نیستند، بیان نشود.

نقش تخصص در آموزش سازمانی

فرد متخصص و باتجربه که از خارج سازمان برای آموزش کارکنان به سازمان شما وارد می‌شود، چالش‌ها، مشکلات و عیب‌هایی را در کارکنان می‌بیند که اعضای قدیمی به دلیل اینکه هر روزه با آن‌ها روبرو هستند، توانایی درک آن‌ها را نداشته یا به آنها عادت کردند. فرد متخصص از جدیدترین فناوری‌های عصر حاضر باخبر است. این فرد تجربیاتی کافی دارد که همین امور سبب شده‌اند بتواند مسئولیت آموزش دیگران را برعهده بگیرد.

انواع مدل های و روش های نوین مدیریت آموزش سازمانی چیست, جزوه آموزش در سازمانها, مقاله آموزش در سازمانها, مهارت های سازمانی چیست کتاب آموزش در سازمانها.

جزوه آموزش در سازمانها, انواع مدل های و روش های نوین مدیریت آموزش سازمانی چیست, مقاله آموزش در سازمانها,  مهارت های سازمانی چیست کتاب آموزش در سازمانها.

مدیرنو؛ برای آموزش کارکنان در سازمان شما چه می‌کند؟

تیم آموزش سازمانی مدیرنو، به رهبری جناب آقای علی معبودی ( مدیر و مدرس ارشد مجموعه) با در نظر گرفتن عوامل بسیاری اقدام به آماده‌سازی سرفصل‌های آموزش سازمانی برای شما می‌کنند. این عوامل با بررسی سازمان شما تعیین می‌شوند و شامل:

آموزش درون سازمانی - آموزش کارکنان و نیروی انسانی در سازمان
آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

دغدغه اصلی سازمان شما

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

صنف کاری شما

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

فرهنگ سازمانی شما

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

نوع فروش B2B و B2C

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

سابقه کار مرتبط و یا غیر مرتبط

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان

ارزیابی پرسنل و کارکنان

فرآیند آموزش کارکنان در سازمان ها

دوره آموزشی سازمان با توجه به مواردی که مدیران خواستار آن هستند، به‌صورت کاملاً ویژه و اختصاصی برای مجموعه شما می‌باشند. دوره آموزشی سازمان می‌تواند به‌صورت حضوری و یا آنلاین برگزار شود. با توجه به شرایط ایجادشده در اثر شیوع بیماری کرونا، امکان برگزاری دوره آموزشی سازمان به‌صورت آنلاین نیز در مجموعه شما فراهم است. تیم حرفه ای مدیرنو مباحث مورد انتظار شمارا برایتان فراهم کرده و در اختیار کارمندان شما قرار می‌دهد.

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان - آموزش مدیران و کارکنان و نیروی انسانی و فروش سازمان
انواع سازمان های آموزشی, کتاب آموزش در سازمانها, نقش آموزش در سازمانها, برنامه ریزی آموزشی سازمانی, سه رویکرد آموزش در سازمان ها, آموزش سازمانی چیست.

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آموزش کارکنان در سازمان و درخواست دوره آموزش درون سازمانی می‌توانید از طریق گزینه‌های زیر با ما در تماس باشید.

درخواست آموزش کارکنان

* فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مهرداد میرزایی
مهرداد میرزایی مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری
Read More
برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به مشاوره در ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.
نوید اسبلانی
نوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
در دنیای امروز که همه عرصه‌ها در معرض تغییرات سریع و روزافزون قرار دارند، همه روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت همه جانبه در تمام زمینه ها بخصوص منابع انسانی را در اولویت امورمون قرار دهیم. یکی از ابزارهای مهمی که به ما در راستا کمک بسیار شایانی کرده، سیستم ارزیابی عملکرد مدیرنو ...
جناب علیپور
جناب علیپورمدیریت مجموعه کیانمهر
Read More
ما به تازگی فعالیت خودمان را با مدیران نواندیش شروع کردیم که در همین مدت تغییرات و رشد بسیاری را شاهد بودیم و البته بعد از مدتها رصد و مشاهده فعالیت های اثرگذار این تیم تصمیم به همکاری مشترک گرفتیم. سیستم ارزیابی عملکرد تا اینجای فعالیتمان نتایج قابل قبول و جالبی را ارائه کرده که برای من به شخصه بسیار مفید و جالب توجه بوده.
امید عرب
امید عربمدیریت مجموعه قندانه
Read More
با تشکر از جناب آقای معبودی و تیم بسیار حرفه ایشون چه در بخش مشاوره و چه در بخش پشتیبانی خدماتشون. ما علاوه بر سیستم ارزیابی عملکرد در کلیه بخش های مشاوره از خدمات مجموعه مدیران نواندیش در حال استفاده هستیم که بعد از ۳ سال همکاری همچنان به بودن و همکاری با این تیم تفتخار میکنیم.
فرهاد گلبند
فرهاد گلبندمدیریت مجموعه گلبند
Read More
از جناب معبودی و تیم ایشون بسیار ممنون هستیم که موجب تغییرات بسیار زیادی شدند که بخش کارکنان و استفاده از سیستم ارزیابی عملکرد یکی از آنها بود. به امید موفقیت های بیشتر برای شما و تیم موثر و اخلاق مدارتان.
علیرضا ساجدی
علیرضا ساجدیمدیریت مجموعه ساجدی
Read More
سیستم ارزیابی عملکرد سیستمی است که تا قبل از استفاده آن به مدت حداقل سه ماه نمی شود نظر داد. این سیستم به ما در جهت مشاهده بهتر عملکرد پرسنل و همچنین مدیریت عمللکرد پرسنل کمک کرده که با راهنمایی ها و مشورتهای مدیران نواندیش به مدیریت آقای معبودی به اهداف و خواسته های خودمون رسیدیم و در حال رسیدن به باقی آنها هستیم.
محمدرضا پاک نژادی
محمدرضا پاک نژادیمدیریت شرکت پاک سما شمال
Read More
تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن. خداروشکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وهله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه را تحت تاثیر بذاره. این امر با گفتگوهایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی...
میرنوید اسبلانی
میرنوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق برای ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مدیران نواندیش...
مجید اسماعیل زاده
مجید اسماعیل زادهمدیریت مجموعه پادرا
Read More
برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که ...
امیر فرد کاظمی
امیر فرد کاظمیمدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل
Read More
تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات ...
اشکان احمدی
اشکان احمدیمدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان
Read More
هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود.در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد. بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.
ساناز صادق پور
ساناز صادق پور مدیریت سالن زیبایی لبنا
Read More
ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش ۷و۸ شهریور ما سال ۹۸ داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید...
رسا اسکندری
رسا اسکندریمدیریت مجموعه دکتر بیمه
Read More
تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.
یحیا آباده
یحیا آبادهمدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده
Read More
من قبلا با مشاور دیگری کار کرده بودم. ذهنیت و رضایت خوبی نسبت به مشاور نداشتم. مدیران و پرسنل داخل مجموعه هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، نسبت به مشاور گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاور انتخاب کردم. خداروشکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم...
حامد محسنی توکلی
حامد محسنی توکلیمدیریت شرکت رادین پخش توکل
Read More
مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است. برای من با توجه به مشغله زیادی که دارم، شرکت در ایونتهای این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش...
Previous
Next
1 +

آموزش ملی و بین المللی

۵۰۰ +

آموزش مدیران و پرسنل

۱۰ +

رضایتمندی مخاطبین