مشاوره مدیریت منابع انسانی

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام

مشاوره مدیریت منابع انسانی چیست و مرکز تخصصی مشاوره کسب‌وکار مدیران نواندیش چگونه به سازمان‌ها در مدیریت منابع انسانی مشاوره می‌دهداستراتژی‌های مشاوره منابع انسانی ما شامل:

  • استراتژی استخدام : هدفمندی
  • استراتژی حفظ افراد : رهبری
  • توانمندسازی افراد آینده‌نگری

 

 

هر سازمانی متشکل از دارایی‌های مشهود و نامشهود می‌باشد. که موفقیت آن وابسته به استفاده درست از این منابع و تجهیزات است. دراین‌بین نیروی انسانی جزو استراتژیک ترین منابع در اختیار سازمان‌ها می‌باشد که می‌تواند سرنوشت سازمان را به‌کلی تغییر دهد.
امروزه یکی از اصلی‌ترین و پیچیده‌ترین چالش‌های مدیران در حوزه مدیریت منابع انسانی ، شناسایی و استفاده درست از مهارت‌ها و توانایی‌های افراد، با توجه به خصوصیات فردی و جمعی آنها در راستای اهداف و فرهنگ‌سازمانی خود می‌باشد.

منابع انسانی در سازمان عموماً به سه دسته طلایی، برنزی و چوبی تقسیم‌بندی می‌شوند.

دسته اول (طلایی): افرادی هستند که از عملکرد بالا و مناسب در سازمان برخوردار هستند. که سازمان برای حفظ و ارتقای این افراد “حتماً” باید برنامه‌ریزی مناسب داشته باشد.

دسته دوم (برنزی): آن دسته از افرادی هستند که عملکرد متوسطی داشته و جهت ارتقا و همسویی با سازمان نیازمند آموزش‌های خاص می‌باشند.

دسته سوم (چوبی): آن دسته از افرادی هستند که عملکرد ضعیفی داشته و پس از بررسی‌های لازم مشخص می‌گردد. که باید از سازمان جداشده و یا با ارائه آموزش‌های موردنیاز رشد خواهند کرد.

مجموعه مدیران نواندیش، در بخش مشاوره منابع انسانی پس از بررسی و ارزیابی منابع انسانی سازمان و نیازسنجی هر پست به شما در شناخت بهتر نیروی انسانی سازمان و تدوین برنامه‌های مناسب با توجه قابلیت‌های افراد و ارائه آموزش‌های مدون در جهت رسیدن به اهداف سازمانی یاری می‌رساند.