نظرات مجموعه های تحت مشاوره

در بخش نظرات مشتریان مدیران نواندیش، می توانید بیشتر با ما آشنا شوید. مدیران مجموعه های تحت مشاوره ما، از تجربیات خودشان در تجربه همکاری با مدیران نواندیش می گویند. اگر میخواهید بدانید چگونه مشاور کسب و کار و مدیریت و بازاریابی و فروش را انتخاب کنید، نظرات مجموعه های تحت مشاوره مارا بخوانید.

میرزایی نادری مشاوره و آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش

مهرداد میرضایی

مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری

نظرات مشتریان

برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به حضور مشاور کسب و کار و بازاریابی و فروش در کنار ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.

محمدرضا پاک نژادی مشاوره آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش

محمدرضا پاک نژادی

مدیریت شرکت پاک سما شمال

نظرات مشتریان

تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن و خدا رو شکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه رو تحت تاثیر گذاشت و این با گفتگو هایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی داشتم خیلی زیاد اتفاق افتاد. و یکی از دلایلی که با این مجموعه همکاری کردم این بود که تجربه زیادی در صنف ما داشتن و فکر میکنم خیلی بسیار مهم هست.

میر نوید اسبلانی مشاوره و آموزش بازاریابی و فروش مدیران و پرسنل

میر نوید اسبلانی

مدیریت مجموعه بوکا

نظرات مشتریان

در دنیای امروز که همه عرصه‌ها در معرض تغییرات سریع و روزافزون قرار دارند، مهارت و تخصص جهت همگام شدن با این تغییرات، حرف اول را می زند. از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه ی بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق در امور مربوط جهت ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مرکز تخصصی “مشاوره و کسب و کار مدیران نواندیش” به مدیریت جناب آقای علی معبودی توسط مجموعه ی بوکا میگذرد و طی این سال ها بوکا با مشاوره و همکاری این مجموعه گام بزرگی در راستای بهره وری سازمانی و مشتری مداری مبنی بر مهارت برداشته است. از این همکاری خرسندیم و هر روز بیش از پیش به تاثیرات مثبت این مجموعه ی تخصصی مدیریتی در بهره وری همه جانبه ی بوکا وافق هستیم.

مجید اسماعیل زاده تحت مشاوره و آموزش کسب و کار مدیران نواندیش

مجید اسماعیل زاده

مدیریت مجموعه پادرا

نظرات مشتریان

برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که در حال عبور بودم تابیده شد و در انتخاب استراتژیهای مناسب خیلی به من کمک کرد و چهارچوبها را برای من مشخص کرد و همچنین مطالعه کتابهایی که از طریق اساتید حاضر در این همایشها معرفی می شد کمک زیادی به من نمودند. شرکت در این همایش را به دوستان توصیه میکنم.

امیر فرد کاظمی مشاوره و آموزش بازاریابی و فروش مدیران و پرسنل

امیر فرد کاظمی

مدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل

نظرات مشتریان

تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات جدیدی بدست بیاریم و تجربیاتمونو در مورد مدیریت فروش بیشتر بکنیم و بتوانیم در کسب و کارمان از آنها استفاده کنیم. بی صبرانه منتظر برگزاری همایشهای بعدی هستیم. بسیار متشکرم از جناب آقای معبودی و مجموعه محترم مدیران نواندیش ؛ موفق باشید.

اشکان احمدی تحت مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش

اشکان احمدی

مدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان

نظرات مشتریان

هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود. در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد.
بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.

ساناز صادق پور همایش های مدیریت و بازاریابی و فروش

ساناز صادق پور

مدیریت سالن زیبایی لبنا

نظرات مشتریان

ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش ۷و۸ شهریور ما سال ۹۸ داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید، همه و همه جز نقاط قوت این همایش بود. مسلط بودن سخنرانان به مطالب خصوصا بخش مرتبط با استاد معبودی بسیار کاربردی بوده و نگاه ریز بینانه ایشان به چالشهای کسب و کار از نکات حائز اهمیت بود. با تشکر و به امید استمرار.

رسا اسکندری مشاوره و آموزش مدیریت و بازاریابیبازاریابی

رسا اسکندری

مدیریت مجموعه دکتر بیمه

نظرات مشتریان

تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.

حامد محسنی توکلی مشاوره و مدیریت و آموزش بازاریابی و فروش

حامد محسنی توکلی

رادین پخش توکل

نظرات مشتریان

مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است . برای من با توجه به مشغله های زیادی که دارم، شرکت در ایونت های این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که من نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش ممنونم. مجموعه مدیران نواندیش واقعا بسیار منظم و دقیق هستند. این همایش ها بسیار عالی هستند. بسیار ممنونم. عالی باشید.

یحیا آباده تحت مشاوره و آموزش کسب و کار و مدیران و پرسنل

یحیا آباده

مدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده

نظرات مشتریان

من قبلا با مشاور کار کردم و ذهنیت و رضایت خوبی از مشاورنداشتم. افراد داخل مجموعه مون هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، در مورد همکاری با مشاور، گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاورمون رو انتخاب کردم و خدا رو شکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم .