• خدمات ما

    برگزاری همایش ؛ مشاوره ؛ آموزش ؛ تست های روانشناسی

خدمات مشاوره

  • مشاوره مدیریت

  • مشاوره بازاریابی

  • مشاوره در جذب منابع انسانی

.

  • مشاوره فروش

  • مشاوره تبلیغات

  • مشاوره برندینگ

حرفه ای شوید

خدمات مشاوره مدیران نواندیششرکت مدیران نواندیش با ارائه توصیه‌ها و راهنمایی‌های علمی و کاربردی یاری‌رسان افراد، سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف است تا در جهت توسعه مدیریت، بهبود تصمیم‌گیری‌ها و اداره کارساز امور یاری‌‌رسان آن‌ها باشد. با کمک فرآیند های مذکور بنگاه های اقتصادی می‌توانند مسائل مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی، تحلیل و مرتفع نمایند.این شرکت با توجه به شرایط کارفرما راه‌‌حل‌هایی را توصیه و یا فعالیت‌هایی را پیشنهاد می‌نماید که در صورت تمایل کارفرما می‌تواند با کمک مشاوره در پیاده‌سازی همراه باشد

برگزاری همایش های مدیریتی

شرکت مدیران نواندیش گیلان با هدف ارتقای سطح دانش مدیران و مدیران فروش در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تاسیس گردید. در ابتدا با هدف برگزاری همایش‌های مدیریتی پا به عرصه آموزش نهاد و کم کم پس از بررسی نیاز سازمان‌ها، تصمیم به گسترش حوزه های کاری خود و بالطبع جذب متخصصین در زمینه های مختلف در مجموعه مدیران گیلان نمود و علاوه بر برگزاری همایش های مدیریتی با بکارگیری اساتید و مشاوران مجرب در زمینه مشاوره مدیریتی اقدام نمود. در همین راستا در آبان ماه سال ۱۳۹۳ اقدام به تشکیل پایگاه مجازی مدیران گیلان در قالب سایت پیش رو نمود که توسط جمعی از اساتید و دانش آموختگان رشته مدیریت روزانه مطالب روز مدیریتی را ارائه می نماید.این مجموعه پس از برگزاری ۶ دوره همایش‌های مدیریتی با بیش از ۲۵۰۰ نفر از مدیران، موفق به دریافت عنوان “بزرگترین برگزارکننده همایش‌های مدیریتی در شمال کشور” گردید.

همایش‌های مدیریتی مدیران نواندیش

تست های روانشناسی

در بخش خدمات روانشناسی مدیران نواندیش، پرکاربردترین تست های شخصی، شغلی در سطوح مختلف شاغلین و مدیران را برایتان در نظر گرفته ایم. با کمک این تست ها می توانید به ابعاد مختلف شخصیت، روحیات و خلق و خوی خود پی برده و با استفاده از نتایج حاصل از آن ها، گام مهمی در توسعه و پیشرفت فردی و اجتماعی خود بردارید. تست های ارائه شده در این بخش شامل تست های هوش هیجانی گلمن و بار- اُن، شخصیت شناسی هالند، اعتماد به نفس، مهارت های ارتباطی، تعهد سازمانی، استرس شغلی، سبک رهبری و… می باشند. ما با داشتن تیمی از کارشناسان مجرب و توانمند، آماده ارائه تست های روانشناسی و مشاوره های تخصصی روانشناختی به شما و کارمندان مجموعه تان هستیم.


خدمات آموزشی مدیران نواندیش

در بخش آموزش شرکت مدیران نواندیش موضوعاتی ارائه می‌شود که از مسائل و چالش‌های جدی روز بوده و سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف با آن‌ها مواجه می‌شوند. مطابق با موضوعات دوره‌ها و کارگاه‌ها، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود مهارت‌های خود را تقویت نمایند و به‌روزترین آموزه‌های علمی، تجربی و کاربردی را بیاموزند و در زندگی کاری و شخصی خود به کار برند.

حضور اساتید مجرب موجب شده به کیفیت فعالیت‌های آموزشی خود متعهد باشیم، لذا می‌توانید آموزش سازمان خود را به ما بسپارید و اجازه دهید باقی کار را برایتان انجام دهیم. ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد سازمان و کارکنان خود را هم راستا با اهدافتان قرار داده و پس از گذراندن دوره‌ها دیدگاه بهتری در حوزه فعالیت‌های خود به دست آورید. کارگاه‌های آموزشی در دو نوع درون سازمانی و برون‌سازمانی برگزار می‌شوند.

دوره های درون سازمانی

خدمات ما- مدیران نواندیشاین نوع از کارگاه‌ها در محل کسب‌وکار و سازمان متقاضی و برای پرسنل آن مجموعه تشکیل می‌شود. سرفصل‌های آن توسط مدیران نواندیش تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شوند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات با بررسی، نیازسنجی و تحلیل وضع موجود و مطلوب آن مجموعه‌ها تعیین می‌شوند. این دوره‌ها به صورت خصوصی و در محل متقاضی برگزار می‌گردد.

دوره های برون سازمانی

presentationکارگاه‌هایی که سرفصل‌های آن توسط “مدیران نواندیش” تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شود. برای این کارگاه‌ها اعلان عمومی صورت گرفته و در محل تعیین شده برگزار می‌گردند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات توسط این سازمان‌ها و کسب و کارها و یا کارشناسان مجموعه براساس نیازسنجی شرکت کارفرما انتخاب می شود. این دوره‌ها به صورت خصوصی (پرسنل سازمان طرف قرارداد) و در محل تعیین شده توسط مدیران نواندیش برگزار می‌گردد.

web hit counter