013-34934

مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت (management consultant) امری بسیار ضروریست. مشاوره مدیریت مجموعه اقداماتی است که براساس آن پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای بالا بردن بهره وری کسب و کار در زمینه‌های مختلف ارائه و در بسیاری از مواقع اجرا می‌شود.

علاقمندید بدانید که بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت در ایران چگونه به سازمان ها و کسب و کار ها کمک می کنند؟ در ادامه با مدیرنو همراه باشید…

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره مدیریت چیست ؟

در جواب این سوال که « مشاوره مدیریت چیست ؟ » باید بگوییم که خدمات مشاوره مدیریت (management consultant) مجموعه اقداماتی است که براساس آن پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای بالا بردن بهره وری کسب و کار در زمینه‌های مختلف ارائه و در بسیاری از مواقع اجرا می‌شود.

خدمات ارائه شده توسط شرکت های مشاوره مدیریت در نهایت منجر به افزایش سودآوری سازمان، کاهش هزینه‌ها، بهبود فرایندها یا مجموعی از این اهداف می‌شود. مشاوران مدیریت معمولا با نظر مدیران ارشد کسب و کار ورود پیدا می‌کنند و معمولا دارای اختیارات بالا هستند.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

چرا سازمان ها به مشاوره مدیریت نیاز دارند؟

مشاوره مدیریت (انگلیسی: Management consulting‎) نوعی از خدمات مشاوره است که با هدف بهبود عملکرد مدیریتی، مورد استفاده سازمان‌ها قرار می‌گیرد. مشاور مدیریت اغلب راه‌های بهبود کارایی سازمان را بررسی میکند. مشاور بهترین گزینه و راه حل را به مدیران ارشد پیشنهاد می‌کند.

مشاور به مدیران در حوزه‌های مختلفی چون افزایش سودآوری، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد، آنالیز فرایند، توسعه فناوری، مدیریت تغییر، تدوین استراتژی، توسعه محصولات یا روش استخدام و آموزش نیروی انسانی، مشاوره می‌دهد.

مشاوره مدیریت مدیرنو

مرکز مشاوره مدیریت مدیرنو؛ با بیش از ۶ سال سابقه و برگزاری بیش از ۹ همایش مدیریتی؛ ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار و سازمان به صورت حضوری و آنلاین و تلفنی می باشد.

مشاوره مدیریت از اصلی ترین فعالیت های مدیران نواندیش برای توانمندسازی مدیران کسب و کار و سازمان ها در ایران برای رقابت در بازار است. با این رویکرد، گروه مدیران نواندیش بهترین مشاوره مدیریت را به عنوان راهکاری برای توانمندسازی شرکت‌های ایرانی و افزایش قابلیت‌ها و رقابت‌پذیری آنها می‌داند.

ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه مشاوره‌های تخصصی، شناخت دقیق و ارزیابی نیاز و مسائل و مشکلات سازمان، این امر را تحقق بخشیم. مجموعه مشاوره مدیریت مدیران نواندیش به مدیریت جناب علی معبودی، فعالیت تخصصی خود در حوزه مشاوره مدیریت را بر استراتژی متمرکز ساخته.

خدمات مشاوره مدیریت چیست

خدمات مشاوره مدیریت در زمینه‌های مختلفی می‌توانند به کسب و کار شما کمک کند. خدمات مشاوره مدیریت شامل: برتامه ریزی استراتژیک و پیاده‌سازی استراتژی، توسعه استراتژی و طراحی ساختار برای شرکت‌ها و هلدینگ ها، طراحی سازمان و ساختار و مدیریت فرایند می‌پردازیم.

در بسیاری از مواقع سازمان‌ و کسب و کارها از خدمات شرکت مشاوره جهت حل چالش‌ها و مسائل و مشکلات پیچیده مدیریتی خودشان استفاده می‌کنند. مسائلی که حل آنها تنها از طریق بکارگیری یک تیم باتجربه و حرفه‌ای امکان پذیر میباشد.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

شرکت مشاوره مدیریت

 شرکت مشاوره مدیریت مدیرنو صرفا به یک یا چند حوزه خاص محدود نمی‌شود. معمولا اقدامات مشاوره مدیریت کسب و کار ما اصلاح و بهبود فرایندهای انجام کار هست. صدها شرکت و فرد در ایران وجود دارند که ادعای مشاوره سازمانی دارند. اما باید به رزومه و تیم شرکت ها توجه ویژه کرد. مدیران نواندیش ( درباره ما ) یک تیم و گروه خلاق و باتجربه به سرپرستی مشاور ارشد علی معبودی میباشد که در همه مسائل سازمان به شما یاری میرساند.

مشاوران مدیریت باید همواره در زمینه‌ای که کار می‌کنند، دانش خود را به روز کنند. صرف داشتن علم مدیریت کافی نیست. ضروریست که قوانین و مقررات و فضای کسب و کار حوزه تخصصی که در آن کار می‌کنند را یاد بگیرند و تغییرات آن را دنبال کنند.

ضمن آنکه نباید فراموش کنیم که مشاوره یک مهارت هست. ما به کارمان عشق می ورزیم.

حوزه‌های مشاوره مدیریت چیست ؟

برای بسیاری از افراد جای سوال است که حوزه‌های مشاوره چیست و  در چه زمینه‌هایی هست و مشاوران مدیریت در چه حوزه‌هایی می‌توانند به آنها خدمات ارائه دهند. یک شرکت مشاوره در بسیاری از حوزه‌های می‌تواند مشاوره‌های تخصصی ارائه دهد از جمله:

این حوزه  شامل طراحی سیستم حقوق و دستمزد، جذب و استخدام نیروی انسانی، برگزاری و طراحی دوره های آموزشی، اجرای برنامه‌های تحول سازمانی، ایجاد یستم پادش و انگیزش.

این حوزه یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های مشاوره است که هدف آن افزایش فروش، بهبود فرایندهای فروش، آموزش کارکنان فروش و تنوع روش‌های بازاربایی است.
بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

طراحی ساختار

طراحی و پیاده سازی ساختار سازمانی و کسب و کار، یکی از فعالیت‌های تخصصی هست که معمولا مشاوران با سابقه از انجام آن برمی‌آیند.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره بهبود فرآیندها

بهبود فرایندهای انجام کار یکی دیگر از حوزه‌های مشاوره بوده که انجام آن نقش زیادی در کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره وری دارد.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره مالی و حسابداری

بهبود فرایندهای حسابداری کمک شایانی به کاهش هزینه‌ها می‌کند. انجام این کار با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت امکان‌پذیر است. طراحی و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی: طراحی و ایجاد یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه و به کار بردن نرم‌افزاهای مرتبط، یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت مشاوران این حوزه است.
بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره پیاده سازی سیتم CRM

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ارتباط با مشتری نیاز به تجربه بالایی داشته که مشاوران مدیریت از عهده انجام آن برمی‌آیند. حوزه‌های مشاوره صرفا به چند حوزه فوق محدود نمی‌شود. بسته به اینکه مشکلات و چالش‌های شما در چه زمینه‌هایی باشد، معمولا می‌توانند به کسب و کار شما کمک کنند.

بهترین شرکت مشاوره مدیریت

بهترین شرکت مشاوره مدیریت در ایران شرکتی است که به وسیله آنها مدیران ارشد سازمان ها بتوانند بهترین استراتژی را برای کسب سود و درآمد بیشتر از آنها دریافت کنند. مدیران با استفاده از راهنمایی های مشاوران مدیریت میتوانند در راستای کاهش هزینه قدم بردارند.

مشاوران مدیریت معمولا دارای تجربه بالایی در حوزه مدیریت کسب و کار هستند. آنها در حرفه خود از آگاهی و علم بالایی بر خوردار هستند. در نتیجه اگر یک پروژه بسیار بزرگ باشد مدیران آن پروژه نیازمند مشاوران مختلف با تخصص های متفاوت برای انجام پروژه هستند. اولین شرکت مشاوره در جهان توسط آرتورد لیتل در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد. اما امروزه سه شرکت بسیار بزرگ هستند که به ۲۰۰ کشور دنیا در حال ارائه خدمات میباشند.

این سه شرکت عبارتند از:

مجموع کل در آمد این شرکت ها در سال حدود ۲۵ میلیارد دلار است. همچنین حجم کلی این بازار بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار میباشد.

شرکت برتر مشاوره مدیریت در ایران

با توجه به دانش بالای متخصصین، کارشناسان و مشاوران ایرانی در حوزه مدیریت کسب و کار میتوان آینده روشنی برای این حوزه تصور کرد. همچنین شرکت های برتر مشاوره مدیریت در ایران وجود دارند. گروه مشاوره مدیران نواندیش در تمام ایران به ارائه خدمات میپردازد.

ما هم اکنون در اکثر استانهای بزرگ و فعال ایران به ارائه خدمات مشاوره میپردازیم. درحال حاضر مدیران نواندیش به مشاوره مدیریت در تهران و اصفهان و گیلان و کرمان و مشهد و سایر استانهای بزرگ می پردازد.

شما نیز در هر جای ایران که هستید میتوانید از مشاوره تخصصی کسب و کار ما کمک بگیرید و به ما و مجموعه های تحت مشاوره ما بپیوندید.

شرکت مدیران نواندیش ارائه دهنده خدمات مشاوره و توصیه‌ها و راهنمایی‌های علمی و کاربردی در زمینه مشاوره مدیریت ، مشاوره فروش ، مشاوره بازریابی ، مشاوره تبلیغات ، مشاوره جذب منابع انسانی و مشاوره برندینگ، میباشد.

ما با خدمات مشاوره یاری‌رسان افراد، سازمان‌ها و کسب و کار های مختلف هستیم تا در جهت توسعه مدیریت، بهبود تصمیم‌گیری‌ها و اداره کارساز امور، یاری‌‌رسان آن‌ها باشیم.

مشاوره مدیریت و عوامل خروج منابع انسانی از کسب و کار

با کمک فرآیندهای مذکور بنگاه های اقتصادی می‌توانند مسائل مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی، تحلیل و مرتفع نمایند. 

شرکت خدمات مشاوره و آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش ، با توجه به شرایط کارفرما، راه‌‌حل‌هایی را توصیه و یا فعالیت‌هایی را پیشنهاد می‌نماید. کارفرما در صورت تمایل می‌تواند با کمک مشاوره در پیاده‌سازی همراه باشد.

برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر در مورد مشاوره مدیریت می‌توانید از طریق راه‌های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
مهرداد میرزایی
مهرداد میرزایی مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری
Read More
برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به مشاوره در ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.
نوید اسبلانی
نوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
در دنیای امروز که همه عرصه‌ها در معرض تغییرات سریع و روزافزون قرار دارند، همه روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت همه جانبه در تمام زمینه ها بخصوص منابع انسانی را در اولویت امورمون قرار دهیم. یکی از ابزارهای مهمی که به ما در راستا کمک بسیار شایانی کرده، سیستم ارزیابی عملکرد مدیران نواندیش است که به صورت مستمر و ماهانه کلیه کارمندان رصد شده و در راستای بهره وری و رشد آنها پیشرفت میکنیم. از این همکاری خرسندیم و هر روز بیش از پیش به تاثیرات مثبت این مجموعه ی تخصصی مدیریتی در بهره وری همه جانبه ی بوکا وافق هستیم.
جناب علیپور
جناب علیپورمدیریت مجموعه کیانمهر
Read More
ما به تازگی فعالیت خودمان را با مدیران نواندیش شروع کردیم که در همین مدت تغییرات و رشد بسیاری را شاهد بودیم و البته بعد از مدتها رصد و مشاهده فعالیت های اثرگذار این تیم تصمیم به همکاری مشترک گرفتیم. سیستم ارزیابی عملکرد تا اینجای فعالیتمان نتایج قابل قبول و جالبی را ارائه کرده که برای من به شخصه بسیار مفید و جالب توجه بوده.
امید عرب
امید عربمدیریت مجموعه قندانه
Read More
با تشکر از جناب آقای معبودی و تیم بسیار حرفه ایشون چه در بخش مشاوره و چه در بخش پشتیبانی خدماتشون. ما علاوه بر سیستم ارزیابی عملکرد در کلیه بخش های مشاوره از خدمات مجموعه مدیران نواندیش در حال استفاده هستیم که بعد از ۳ سال همکاری همچنان به بودن و همکاری با این تیم تفتخار میکنیم.
فرهاد گلبند
فرهاد گلبندمدیریت مجموعه گلبند
Read More
از جناب معبودی و تیم ایشون بسیار ممنون هستیم که موجب تغییرات بسیار زیادی شدند که بخش کارکنان و استفاده از سیستم ارزیابی عملکرد یکی از آنها بود. به امید موفقیت های بیشتر برای شما و تیم موثر و اخلاق مدارتان.
علیرضا ساجدی
علیرضا ساجدیمدیریت مجموعه ساجدی
Read More
سیستم ارزیابی عملکرد سیستمی است که تا قبل از استفاده آن به مدت حداقل سه ماه نمی شود نظر داد. این سیستم به ما در جهت مشاهده بهتر عملکرد پرسنل و همچنین مدیریت عمللکرد پرسنل کمک کرده که با راهنمایی ها و مشورتهای مدیران نواندیش به مدیریت آقای معبودی به اهداف و خواسته های خودمون رسیدیم و در حال رسیدن به باقی آنها هستیم.
محمدرضا پاک نژادی
محمدرضا پاک نژادیمدیریت شرکت پاک سما شمال
Read More
تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن. خداروشکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وهله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه را تحت تاثیر بذاره. این امر با گفتگوهایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی...
میرنوید اسبلانی
میرنوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق برای ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مدیران نواندیش...
مجید اسماعیل زاده
مجید اسماعیل زادهمدیریت مجموعه پادرا
Read More
برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که ...
امیر فرد کاظمی
امیر فرد کاظمیمدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل
Read More
تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات ...
اشکان احمدی
اشکان احمدیمدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان
Read More
هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود.در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد. بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.
ساناز صادق پور
ساناز صادق پور مدیریت سالن زیبایی لبنا
Read More
ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش ۷و۸ شهریور ما سال ۹۸ داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید...
رسا اسکندری
رسا اسکندریمدیریت مجموعه دکتر بیمه
Read More
تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.
یحیا آباده
یحیا آبادهمدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده
Read More
من قبلا با مشاور دیگری کار کرده بودم. ذهنیت و رضایت خوبی نسبت به مشاور نداشتم. مدیران و پرسنل داخل مجموعه هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، نسبت به مشاور گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاور انتخاب کردم. خداروشکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم...
حامد محسنی توکلی
حامد محسنی توکلیمدیریت شرکت رادین پخش توکل
Read More
مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است. برای من با توجه به مشغله زیادی که دارم، شرکت در ایونتهای این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش...
Previous
Next
1 +

مجموعه تحت مشاوره

۵۰ +

مشاوره حضوری و ساعتی

۱ +

سال مشاوره کسب و کار