مشاوره مدیریت

خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار مدیران نواندیش

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار در ایران

مشاوره مدیریت مدیران نواندیش

مشاوره مدیریت مدیران نواندیش؛ با بیش از 6 سال سابقه و برگزاری بیش از 9 همایش مدیریتی؛ ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار و سازمان به صورت حضوری و آنلاین و تلفنی.

مشاوره مدیریت از اصلی ترین فعالیت های مدیران نواندیش برای توانمندسازی مدیران کسب و کار و سازمان ها در ایران برای رقابت در بازار است. با این رویکرد، گروه مدیران نواندیش بهترین مشاوره مدیریت را به عنوان راهکاری برای توانمندسازی شرکت‌های ایرانی و افزایش قابلیت‌ها و رقابت‌پذیری آنها می‌داند.

ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه مشاوره‌های تخصصی، شناخت دقیق و ارزیابی نیاز و مسائل و مشکلات سازمان، این امر را تحقق بخشیم. مجموعه مشاوره مدیریت مدیران نواندیش به مدیریت جناب علی معبودی، فعالیت تخصصی خود در حوزه مشاوره مدیریت را بر استراتژی متمرکز ساخته.

چرا سازمان ها به مشاوره مدیریت نیاز دارند؟

مشاوره مدیریت (انگلیسی: Management consulting‎) نوعی از خدمات مشاوره است که با هدف بهبود عملکرد مدیریتی، مورد استفاده سازمان‌ها قرار می‌گیرد. مشاور مدیریت اغلب راه‌های بهبود کارایی سازمان را بررسی میکند. مشاور بهترین گزینه و راه حل را به مدیران ارشد پیشنهاد می‌کند. مشاور به مدیران در حوزه‌های مختلفی چون افزایش سودآوری، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد، آنالیز فرایند، توسعه فناوری، مدیریت تغییر، تدوین استراتژی، توسعه محصولات یا روش استخدام و آموزش نیروی انسانی، مشاوره می‌دهد.

مشاوره مدیریت چیست؟

سمینار VIP مهندسی و توسعه فروش در دوران رکود

در جواب سوال « مشاوره مدیریت چیست؟ » باید گفت که خدمات مشاوره مدیریت (management consultant) مجموعه اقداماتی است که براساس آن پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای بالا بردن بهره وری کسب و کار در زمینه‌های مختلف ارائه و در بسیاری از مواقع اجرا می‌شود.

این خدمات در نهایت منجر به افزایش سودآوری سازمان، کاهش هزینه‌ها، بهبود فرایندها یا مجموعی از این اهداف می‌شود. مشاوران مدیریت معمولا با نظر مدیران ارشد کسب و کار ورود پیدا می‌کنند و معمولا دارای اختیارات بالا هستند.

خدمات مشاوره مدیریت

مشاورهای مدیریت در زمینه‌های مختلفی می‌توانند به کسب و کار شما کمک کند. ما در بخش خدمات مشاوره مدیریت به ارائه خدمات مختلف به سازمان و کسب و کارها میپردازیم. خدمات مشاوره مدیریت شامل: برتامه ریزی استراتژیک و پیاده‌سازی استراتژی، توسعه استراتژی و طراحی ساختار برای شرکت‌ها و هلدینگ ها، طراحی سازمان و ساختار و مدیریت فرایند می‌پردازیم.

در بسیاری از مواقع سازمان‌ و کسب و کارها از خدمات شرکت مشاوره جهت حل چالش‌ها و مسائل و مشکلات پیچیده خودشان استفاده می‌کنند. مسائلی که حل آنها تنها از طریق بکارگیری یک تیم باتجربه و حرفه‌ای امکان پذیر میباشد.

شرکت مشاوره مدیریت

 آنها صرفا به یک یا چند حوزه خاص محدود نمی‌شود. معمولا اقدامات مشاوره کسب و کار اصلاح و بهبود فرایندهای انجام کار هست. صدها شرکت و فرد در ایران وجود دارند که ادعای مشاوره سازمانی دارند. اما باید به رزومه و تیم شرکت ها توجه ویژه کرد. مدیران نواندیش ( درباره ما ) یک تیم و گروه خلاق و باتجربه به سرپرستی مشاور ارشد علی معبودی میباشد که در همه مسائل سازمان به شما یاری میرساند.

مشاوران مدیریت باید همواره در زمینه‌ای که کار می‌کنند، دانش خود را به روز کنند. صرف داشتن علم مدیریت کافی نیست. ضروریست که قوانین و مقررات و فضای کسب و کار حوزه تخصصی که در آن کار می‌کنند را یاد بگیرند و تغییرات آن را دنبال کنند.

ضمن آنکه نباید فراموش کنیم که مشاوره یک مهارت هست. ما به کارمان عشق می ورزیم.

حوزه‌های مشاوره مدیریت به چه صورت است؟

برای بسیاری از افراد جای سوال است که حوزه‌های مشاوره در چه زمینه‌هایی هست. و مشاوران مدیریت در چه حوزه‌هایی می‌توانند به آنها خدمات ارائه دهند. یک شرکت مشاوره در بسیاری از حوزه‌های می‌تواند مشاوره‌های تخصصی ارائه دهد از جمله:

مشاوره منابع انسانی

این حوزه  شامل طراحی سیستم حقوق و دستمزد، جذب و استخدام نیروی انسانی، برگزاری و طراحی دوره های آموزشی، اجرای برنامه‌های تحول سازمانی، ایجاد سیستم پادش و انگیزش

مشاوره بازاریابی و فروش

این حوزه یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های مشاوره است که هدف آن افزایش فروش، بهبود فرایندهای فروش، آموزش کارکنان فروش و تنوع روش‌های بازاربایی است.

طراحی ساختار

ایجاد و طراحی ساختار یکی از فعالیت‌های تخصصی است که معمولا مشاوران با سابقه از انجام آن برمی‌آیند

مشاوره بهبود فرآیندها

بهبود فرایندهای انجام کار یکی دیگر از حوزه‌های مشاوره بوده که انجام آن نقش زیادی در کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره وری دارد.

مشاوره مالی و حسابداری

بهبود فرایندهای حسابداری کمک شایانی به کاهش هزینه‌ها می‌کند. انجام این کار با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت امکان‌پذیر است. طراحی و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی: طراحی و ایجاد یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه و به کار بردن نرم‌افزاهای مرتبط، یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت مشاوران این حوزه است.

مشاوره پیاده سازی سیتم CRM

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ارتباط با مشتری نیاز به تجربه بالایی داشته که مشاوران مدیریت از عهده انجام آن برمی‌آیند. حوزه‌های مشاوره صرفا به چند حوزه فوق محدود نمی‌شود. بسته به اینکه مشکلات و چالش‌های شما در چه زمینه‌هایی باشد، معمولا می‌توانند به کسب و کار شما کمک کنند.

بهترین شرکت مشاوره مدیریت

بهترین شرکت مشاوره شرکتی است که به وسیله آنها مدیران ارشد سازمان ها بتوانند بهترین استراتژی را برای کسب سود و درآمد بیشتر از آنها دریافت کنند. مدیران با استفاده از راهنمایی های مشاوران مدیریت میتوانند در راستای کاهش هزینه قدم بردارند.

مشاوران مدیریت معمولا دارای تجربه بالایی در حوزه مدیریت کسب و کار هستند. آنها در حرفه خود از آگاهی و علم بالایی بر خوردار هستند. در نتیجه اگر یک پروژه بسیار بزرگ باشد مدیران آن پروژه نیازمند مشاوران مختلف با تخصص های متفاوت برای انجام پروژه هستند. اولین شرکت مشاوره در جهان توسط آرتورد لیتل در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد. اما امروزه سه شرکت بسیار بزرگ هستند که به ۲۰۰ کشور دنیا در حال ارائه خدمات میباشند.

این سه شرکت عبارتند از:

مجموع کل در آمد این شرکت ها در سال حدود 25 میلیارد دلار است. همچنین حجم کلی این بازار بیش از 300  میلیارد دلار میباشد. 

شرکت برتر مشاوره مدیریت در ایران

با توجه به دانش بالای متخصصین، کارشناسان و مشاوران ایرانی در حوزه مدیریت کسب و کار میتوان آینده روشنی برای این حوزه تصور کرد. هم چنین شرکت های برتر مشاوره مدیریت در ایران وجود دارند.

گروه مشاوره مدیران نواندیش در تمام ایران به ارائه خدمات میپردازد. ما هم اکنون در اکثر استانهای بزرگ و فعال ایران به ارائه خدمات مشاوره میپردازیم. درحال حاضر مدیران نواندیش به مشاوره مدیریت در تهران و اصفهان و گیلان و کرمان و مشهد و سایر استانهای بزرگ می پردازد.

بسیاری از شرکت های بزرگ و فعال تحت مشاوره مدیریت ما در تهران و اصفهان و کرمان و مشهد و گیلان هستند.

هم اکنون ما درحال ارائه خدمات تخصصی مشاوره مدیریت در تهران و اصفهان و مشهد و کرمان و گیلان هستیم.

شما نیز در هر جای ایران که هستید میتوانید از مشاوره تخصصی کسب و کار ما کمک بگیرید و به ما و مجموعه های تحت مشاوره ما بپیوندید.

مشاوره مدیریت

مشاوره فروش

مشاوره بازاریابی

مشاوره تبلیغات

مشاوره جذب منابع انسانی

مشاوره برندینگ

مشاوره مدیریت و عوامل خروج منابع انسانی از کسب و کار

شرکت مدیران نواندیش ارائه دهنده خدمات مشاوره و توصیه‌ها و راهنمایی‌های علمی و کاربردی در زمینه مشاوره مدیریت ، مشاوره فروش ، مشاوره بازریابی ، مشاوره تبلیغات ، مشاوره جذب منابع انسانی و مشاوره برندینگ، میباشد.

ما با خدمات مشاوره یاری‌رسان افراد، سازمان‌ها و کسب و کار های مختلف هستیم تا در جهت توسعه مدیریت، بهبود تصمیم‌گیری‌ها و اداره کارساز امور، یاری‌‌رسان آن‌ها باشیم.

با کمک فرآیندهای مذکور بنگاه های اقتصادی می‌توانند مسائل مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی، تحلیل و مرتفع نمایند.

شرکت خدمات مشاوره و آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش ، با توجه به شرایط کارفرما، راه‌‌حل‌هایی را توصیه و یا فعالیت‌هایی را پیشنهاد می‌نماید. کارفرما در صورت تمایل می‌تواند با کمک مشاوره در پیاده‌سازی همراه باشد.

برگزاری همایش های مدیریتی

شرکت مدیران نواندیش؛ با هدف ارتقای سطح دانش مدیران و مدیران فروش، در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تاسیس گردید.

در ابتدا با هدف برگزاری همایش‌ مدیریتی پا به عرصه آموزش نهاد. پس از بررسی نیاز سازمان‌ها، تصمیم به گسترش حوزه های کاری خود و بالطبع جذب متخصصین در زمینه های مختلف در مجموعه مدیران نواندیش نمود.

علاوه بر برگزاری و ارائه خدمات همایش های مدیریتی، با بکارگیری اساتید و مشاوران مجرب، در زمینه مشاوره مدیریتی اقدام نمود. در همین راستا، در آبان ماه سال ۱۳۹۳، اقدام به تشکیل پایگاه مجازی مدیران نواندیش در قالب سایت نمودیم. در بخش اخبار و مقالات سایت توسط جمعی از اساتید و دانش آموختگان رشته مدیریت، مطالب روز مدیریتی را ارائه مینماییم.

مدیران نوانیش پس از برگزاری 9 دوره همایش‌های مدیریتی ، با بیش از ۲۵۰۰ نفر از مدیران ، موفق به دریافت عنوان “بزرگترین برگزارکننده همایش ‌های مدیریتی در شمال کشور” گردید.

همایش های مدیران
sldkhv ih , n,vi ih

در بخش خدمات روانشناسی مدیران نواندیش، پرکاربردترین تست های روانشناسی شخصی و شغلی در سطوح مختلف شاغلین و مدیران را برایتان در نظر گرفته ایم.

با کمک این تست ها میتوانید به ابعاد مختلف شخصیت، روحیات و خلق و خوی مدیران و کارمندان پی برده و با استفاده از نتایج حاصل از آنها، گام مهمی در توسعه و پیشرفت فردی و اجتماعی خود بردارید.

تست های ارائه شده در این بخش شامل تست های هوش هیجانی گلمن و بار- اُن، شخصیت شناسی هالند، اعتماد به نفس، مهارت های ارتباطی، تعهد سازمانی، استرس شغلی، سبک رهبری و… می باشند.

ما با داشتن تیمی از کارشناسان مجرب و توانمند، آماده ارائه تست روانشناسی و مشاوره تخصصی روانشناختی کسب و کار به مدیران و کارمندان هستیم.

در بخش آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش شرکت مدیران نواندیش موضوعاتی ارائه می‌شود که از مسائل و چالش‌های جدی روز بوده و سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف با آن‌ها مواجه می‌شوند.

مطابق با موضوعات دوره‌ها و کارگاه‌ها ، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود مهارت‌های خود را تقویت نمایند و به‌روزترین آموزه‌های علمی، تجربی و کاربردی را بیاموزند و در زندگی کاری و شخصی خود به کار برند.

حضور اساتید مجرب موجب شده به کیفیت فعالیت‌های آموزشی خود متعهد باشیم، لذا می‌توانید آموزش سازمان خود را به ما بسپارید و اجازه دهید باقی کار را برایتان انجام دهیم.

ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد سازمان و کارکنان خود را هم راستا با اهدافتان قرار داده و پس از گذراندن دوره‌ها دیدگاه بهتری در حوزه فعالیت‌های خود به دست آورید. کارگاه‌های آموزشی در دو نوع درون سازمانی و برون‌سازمانی برگزار می‌شوند.

این نوع از کارگاه‌ها در محل کسب‌وکار و سازمان متقاضی و برای پرسنل آن مجموعه تشکیل می‌شود.

سرفصل‌های آن توسط مدیران نواندیش تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شوند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات با بررسی، نیازسنجی و تحلیل وضع موجود و مطلوب آن مجموعه‌ها تعیین می‌شوند. این دوره‌ها به صورت خصوصی و در محل متقاضی برگزار می‌گردد.

کارگاه‌هایی که سرفصل‌های آن توسط “مدیران نواندیش” تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شود.

برای این کارگاه‌ها اعلان عمومی صورت گرفته و در محل تعیین شده برگزار می‌گردند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات توسط این سازمان‌ها و کسب و کارها و یا کارشناسان مجموعه براساس نیازسنجی شرکت کارفرما انتخاب می شود.

این دوره‌ها به صورت خصوصی (پرسنل سازمان طرف قرارداد) و در محل تعیین شده توسط مدیران نواندیش برگزار می‌گردد.