خدمات مشاوره

خدمات مشاوره تخصصی کسب و کار مدیران نواندیش

خدمات مشاوره برگزاری همایش دوره کارگاه و سمینارهای ویژه و روانشناسی کسب و کار

مشاوره مدیریت

مشاوره فروش

مشاوره بازاریابی

مشاوره تبلیغات

مشاوره جذب منابع انسانی

مشاوره برندینگ

مشاوره برند

شرکت مدیران نواندیش ارائه دهنده خدمات مشاوره و توصیه‌ها و راهنمایی‌های علمی و کاربردی در زمینه مشاوره مدیریت ، مشاوره فروش ، مشاوره بازریابی ، مشاوره تبلیغات ، مشاوره جذب منابع انسانی و مشاوره برندینگ، میباشد.

مما با خدمات مشاوره یاری‌رسان افراد، سازمان‌ها و کسب و کار های مختلف هستیم تا در جهت توسعه مدیریت، بهبود تصمیم‌گیری‌ها و اداره کارساز امور، یاری‌‌رسان آن‌ها باشیم.

با کمک فرآیندهای مذکور بنگاه های اقتصادی می‌توانند مسائل مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی، تحلیل و مرتفع نمایند.

شرکت خدمات مشاوره و آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش ، با توجه به شرایط کارفرما، راه‌‌حل‌هایی را توصیه و یا فعالیت‌هایی را پیشنهاد می‌نماید. کارفرما در صورت تمایل می‌تواند با کمک مشاوره در پیاده‌سازی همراه باشد.

مشاوره کسب و کار؛ بیشتر بدانید

برگزاری همایش های مدیریتی

شرکت مدیران نواندیش؛ با هدف ارتقای سطح دانش مدیران و مدیران فروش، در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تاسیس گردید.

در ابتدا با هدف برگزاری همایش‌ مدیریتی پا به عرصه آموزش نهاد. پس از بررسی نیاز سازمان‌ها، تصمیم به گسترش حوزه های کاری خود و بالطبع جذب متخصصین در زمینه های مختلف در مجموعه مدیران نواندیش نمود.

علاوه بر برگزاری و ارائه خدمات همایش های مدیریتی، با بکارگیری اساتید و مشاوران مجرب، در زمینه مشاوره مدیریتی اقدام نمود. در همین راستا، در آبان ماه سال ۱۳۹۳، اقدام به تشکیل پایگاه مجازی مدیران نواندیش در قالب سایت نمودیم. در بخش اخبار و مقالات سایت توسط جمعی از اساتید و دانش آموختگان رشته مدیریت، مطالب روز مدیریتی را ارائه مینماییم.

مدیران نوانیش پس از برگزاری ۹ دوره همایش‌های مدیریتی ، با بیش از ۲۵۰۰ نفر از مدیران ، موفق به دریافت عنوان “بزرگترین برگزارکننده همایش ‌های مدیریتی در شمال کشور” گردید.

همایش های مدیران
sldkhv ih , n,vi ih

در بخش خدمات روانشناسی مدیران نواندیش، پرکاربردترین تست های روانشناسی شخصی و شغلی در سطوح مختلف شاغلین و مدیران را برایتان در نظر گرفته ایم.

با کمک این تست ها میتوانید به ابعاد مختلف شخصیت، روحیات و خلق و خوی مدیران و کارمندان پی برده و با استفاده از نتایج حاصل از آنها، گام مهمی در توسعه و پیشرفت فردی و اجتماعی خود بردارید.

تست های ارائه شده در این بخش شامل تست های هوش هیجانی گلمن و بار- اُن، شخصیت شناسی هالند، اعتماد به نفس، مهارت های ارتباطی، تعهد سازمانی، استرس شغلی، سبک رهبری و… می باشند.

ما با داشتن تیمی از کارشناسان مجرب و توانمند، آماده ارائه تست روانشناسی و مشاوره تخصصی روانشناختی کسب و کار به مدیران و کارمندان هستیم.

در بخش آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش شرکت مدیران نواندیش موضوعاتی ارائه می‌شود که از مسائل و چالش‌های جدی روز بوده و سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف با آن‌ها مواجه می‌شوند.

مطابق با موضوعات دوره‌ها و کارگاه‌ها ، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود مهارت‌های خود را تقویت نمایند و به‌روزترین آموزه‌های علمی، تجربی و کاربردی را بیاموزند و در زندگی کاری و شخصی خود به کار برند.

حضور اساتید مجرب موجب شده به کیفیت فعالیت‌های آموزشی خود متعهد باشیم، لذا می‌توانید آموزش سازمان خود را به ما بسپارید و اجازه دهید باقی کار را برایتان انجام دهیم.

ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد سازمان و کارکنان خود را هم راستا با اهدافتان قرار داده و پس از گذراندن دوره‌ها دیدگاه بهتری در حوزه فعالیت‌های خود به دست آورید. کارگاه‌های آموزشی در دو نوع درون سازمانی و برون‌سازمانی برگزار می‌شوند.

این نوع از کارگاه‌ها در محل کسب‌وکار و سازمان متقاضی و برای پرسنل آن مجموعه تشکیل می‌شود.

سرفصل‌های آن توسط مدیران نواندیش تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شوند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات با بررسی، نیازسنجی و تحلیل وضع موجود و مطلوب آن مجموعه‌ها تعیین می‌شوند. این دوره‌ها به صورت خصوصی و در محل متقاضی برگزار می‌گردد.

کارگاه‌هایی که سرفصل‌های آن توسط “مدیران نواندیش” تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شود.

برای این کارگاه‌ها اعلان عمومی صورت گرفته و در محل تعیین شده برگزار می‌گردند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات توسط این سازمان‌ها و کسب و کارها و یا کارشناسان مجموعه براساس نیازسنجی شرکت کارفرما انتخاب می شود.

این دوره‌ها به صورت خصوصی (پرسنل سازمان طرف قرارداد) و در محل تعیین شده توسط مدیران نواندیش برگزار می‌گردد.