مهارت‌های زندگی و رشد فردی

6 عادت روزانه برای موفقیت به روش میلیونرها

۶ عادت روزانه برای موفقیت به روش میلیونرها

در این عصر تکنولوژی، موفقیت می تواند کمی پیچیده و دشوار باشد. به نظر می رسد بسیاری از مردم در حال انجام مسابقه ای برای یافتن فرمول موفقیت هستند. ممکن است در تله وسواس گرفتار شویم و ندانیم کدام مسیر برای رسیدن به موفقیت سریع تر و موثرتر است. اما شاید آنقدرها هم که می گویند پیچیده نیست. با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا با توصیه های Dean Graziosi نویسنده کتاب های پر فروش و میلیونری خود ساخته آشنا شوید.

چرا مغز شما به تفریح نیاز دارد؟

چرا مغز شما به تفریح نیاز دارد؟

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که نیاز به استراحت دارید و لازم است برای تفریح و استراحت برنامه ریزی کنید. همانطور که بعد از نشستن طولانی بدنتان نیاز به کشش و حرکت دارد، مغز شما هم نیاز به تغییر روند روزمره و همیشگی دارد.

وقتی انگیزه تان کم شود چه کار می کنید؟

وقتی انگیزه تان کم شود چه کار می کنید؟

در این مقاله از مدیران نواندیش؛ به اینکه وقتی انگیزه شما کم شود چه کار می‌کنید می‌پردازیم. همیشه خوب است که برای خود یک هدف تعیین کنید اما وقتی که انگیزه شما شروع به کم شدن می‌کند چه کاری انجام می‌دهید؟ چگونه

هدف گذاری هوشمندانه

هدف گذاری هوشمندانه چیست و چگونه به طور هوشمندانه هدف گذاری کنیم؟

دستیابی به موفقیت نیازمند تغییر در عادت های روزانه و روتین انسان هاست. نتیجه هدف گذاری یا بهتر بگوییم، آینده هر شخصی از روی عادات روتین روزانه اش قابل پیش بینی ست. کافی است گرافی از چگونگی عملکرد روزانه افراد را در طول یک ماه ملاحظه کنید، قطعاً با قطعیت زیادی می توان اذعان داشت که فرد موردنظر می تواند به اهدافش دست یابد یا خیر.

هفت مهارت برای افزایش اعتماد به نفس

هفت مهارت برای افزایش اعتماد به نفس

در این مقاله از مدیران نواندیش؛ به هفت مهارت برای افزایش اعتماد به نفس می‌پردازیم. امروزه در جامعه ما افراد اعتماد به نفس کمی دارن. اغلب ما توانایی‌هامون رو دست‌کم می‌گیریم و بیشتر وقتمونو صرف این می‌کنیم

ترک زود هنگام محل کار

چطور برای ترک زود هنگام محل کار اجازه بگیریم؟

بعضی مواقع نیاز دارید تا محل کارتان را زودتر ترک کنید.در بسیاری از موارد یک سرپرست کاردان،با توجه به مشروع،مهم و فوری بودن درخواست شما برای ترک زودهنگام محل کار و یا دیرتر حاضر شدن موافقت میکند.

جذب ثروت و ثروتمند شدن

۵ راه ساده برای جذب ثروت و ثروتمند شدن

همه ما دوست داریم پولدار و ثروتمند باشیم. همه ما تحسین کننده کسانی هستیم که قبلاً به ثروت دست یافته اند. اما آنها چگونه این کار را انجام داده اند؟ ثروتمندان کارهایی انجام می دهند که سایرین به آن توجهی ندارند. در واقع طرز فکر افراد درباره ی پول می تواند آنها را به ثروت نزدیک و یا از آن دور کند. پول درآوردن به ورزش کردن شباهت دارد، هرچه بیشتر تمرین کنیم قوی تر می شویم در این مقاله به چند نکته مهم در این خصوص پرداخته ایم.

آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش به مدیران و پرسنل

۱۱ دلیل حیاتی برای شرکت در کنفرانس‌های آموزشی

۱۱ دلیل حیاتی برای شرکت در کنفرانس های آموزشی » این روزها راه های زیادی برای یادگیری و افزایش مهارت ها وجود دارد، مثلاً شما می توانید مطالب جدید را در وبلاگ ها بخوانید، به پادکست ها گوش دهید، فیلم های مرتبط در یوتیوب را ببینید و یا در سمینار های مجازی شرکت کنید.

مدیریت زمان

چطور با مدیریت زمان صحیح، از زمان جلو بزنیم؟

در این مقاله در مورد این صحبت می‌کنیم که، چطور با مدیریت زمان صحیح، از زمان جلو بزنیم؟ برای خیلی‌ها پیش‌آمده با تمام مشغله‌ای که دارند و کارهایی که انجام داده‌اند در پایان شب می‌بینند که