مشاوره کسب و کار چیست

شرکت خدمات مشاوره کسب و کار

مشاوره حضوری کسب و کار - مشاوره تلفنی کسب و کار - مشاوره کسب و کار آنلاین

در پاسخ به این سوال که مشاوره کسب و کار چیست باید بگوییم که مشاور کسب و کار فرآیندی است که به رشد و توسعه سازمان ها کمک خواهد کرد. مشاوره کسب و کار تسهیل‌کننده رسیدن به اهداف و موفقیت در کار است. ما در مدیرنو دو نوع خدمات مشاوره ساعتی و پروژه ای ارائه می دهیم. شما می توانید از روش های مختلف مشاوره حضوری و یا مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین برای دریافت این خدمات استفاده کنید.

آموزش درون سازمانی در سازمان

ویدئو؛ توضیحاتی در مورد مشاوره کسب و کار از زبان جناب آقای علی معبودی مدیریت مجموعه مدیران نواندیش

ارائــه خدمات مشاوره کسب و کار توسـط یـکی

از متخصص ترین با تجربه ترین مشاوران کسب و کار

ویدئو؛ توضیحاتی در مورد مشاوره کسب و کار از زبان جناب آقای علی معبودی مدیریت مجموعه مدیران نواندیش

مشاور کسب و کار همه امور کاری شما را تنظیم می کند.

هدف از راه اندازی هر کسب و کار ، رسیدن به سود و کسب درآمد است. اما بدون داشتن برنامه ریزی و علم و آگاهی کافی، احتمال رسیدن به این اهداف خیلی کم است. مشاور با داشتن دانش تخصصی و تجربه کافی در زمینه تجارت و بازار همواره یاری دهنده شما خواهد بود. انجام درست مراحل مشاوره کسب و کار توسط شما، هم به افزایش درآمد و سود و هم کاهش هزینه‌هایتان کمک می‌کند.

می‌خواهید بیشتر بدانید؟

برای دسترسی راحت شما به مشاور، ما روش های مختلف ارتباطی که شامل مشاوره حضوری و یا مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین و اینترنتی هست را برای شما فراهم کردیم. همچنین می توانید از روش های زیر با ما در ارتباط باشید و یا با کلیک روی فرم رزرو مشاوره کسب و کار به صورت آنلاین وقت رزرو کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

فرم درخواست مشاوره

نوع مشاوره*
نوع مشاوره درخواستی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خدمات مشاوره کسب و کار چیست

شاید از خودتون بپرسید که مشاوره کسب و کار چیست . گسترش فن‌آوری های جدید و افزایش استفاده از دنیای مجازی باعث شده مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد سازمان‌ها، محصولات و خدماتشون و همچنین رقبای آن‌ها کسب کنند. این افزایش اطلاعات مشتریان باعث افزایش سطح خواسته‌های آن‌ها شده. سازمان‌هایی که به‌سرعت و با زیرکی بتونن خواسته‌های مشتریان رو شناسایی کنند و محصولات و خدمات خودشون رو با خواسته‌های جدید اونها تطابق بدن، می‌تونن سهم بیشتری از بازار کسب کنند.

در مقابل اون دسته از کسب و کارهایی که نتونن همگام با این تغییرات حرکت کنن، در معرض فروپاشی و ورشکستگی قرار خواهند گرفت. 

پس در پاسخ به این سوال که مشاوره کسب و کار چیست باید بگیم که:

مشاوره کسب و کار فرآیندی است که می‌تواند کمک‌کننده و نجات بخش مجموعه و سازمان شما باشد.

مشاوران کسب و کار به شما کمک می‌کنن تا بتونید چابکی سازمان خودتون رو در مقابل تغییرات افزایش بدید و با این تغییرات سازگار بشید. تا بتونید همیشه در مسیر رقابت با شرکت‌های پیشرو در صنعت خودتون باشید. مشاوره، سازمان شمارا به سمت ارزشمندتر شدن سوق می‌ده. فقط کافیه به توصیه‌های مشاوران کسب و کار عمل کنید تا تغییرات وسیعی را در تجارت خودتون مشاهده کنید. مشاوره شغلی به شما کمک می‌کنه تا هم خودتون و هم سازمانتون رو با تصمیم‌گیری‌های حرفه‌ای متحول کنید. ما به افراد کمک می‌کنیم که تا پتانسیل رشد خودشون رو شناسایی کنن و به اهدافشون دست پیدا کنند.

مراحل مشاوره کسب و کار چیست

دردآور! اما شیرین و دارای نتایج باور نکردنی و مثبت.

تیم مشاوره برای تغییر و تحول وارد سازمان شما می‌شه. تغییر یعنی ترک عادت ها. پس تغییر فرآیندی دردآور برای سازمان هاست.

مشاوره کسب و کار توسط چه کسی انجام می‌شه؟

مشاور کسب و کار صرفاً یک فرد تحصیل کرده در زمینه مشاوره یا مدیریت نیست. مشاور خوب کسیه که خودش در بازار حضور داشته باشه و با تمام شرایط و دستورالعمل‌هاش آشنا باشه. درعین‌حال دانش و تجربه کافی درزمینهٔ مشاوره رو داشته باشه. تا بتونه هر مجموعه‌ای رو با هر میزان پرسنل و در هر مرحله‌ای از رشد، راهنمایی کنه تا به بهترین شکل ممکن به اهداف خودشون برسن.

مشاوره کسب و کار
بهترین مرکز تخصصی و شرکت خدمات مشاوره کسب و کار در ایران آنلاین و تلفنی و اینترنتی

در انتخاب شرکت مشاوره کسب و کار خود دقت کنید!

این نکته خیلی مهمه. فریب رزومه های تجملاتی افراد رو نخورید. تحصیلات و مدرک دانشگاهی تنها یکی از موارد لازم برای مشاوره هست. مهم‌ترین اصل، دانش تجربی و عملیاتی مشاوره. به سوابق و تجربیات مشاور انتخابی خودتون حتماً توجه داشته باشین.

مشاور خوب فرد فعالیه که باید با توجه به تغییرات دائمی بازار به‌روز هم باشه. مشاور باید بتونه با حداقل امکانات و هزینه، با ارائه راهکارهای مناسب، مشکلات سازمان شما رو رفع و فرآیند ها رو بهبود ببخشه. حضور مشاور در هر مجموعه ای باعث کاهش دغدغه های مدیریت و کل مجموعه می‌شه.

فرم درخواست مشاوره

نوع مشاوره*
نوع مشاوره درخواستی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

روش انتخاب شرکت مشاوره کسب و کار چیست؟

بهترین مشاور در لیست شرکت های مشاوره کسب و کار کسیه که باعث می‌شه ریسکهای اجرایی شرکت و سازمان شما کاهش و سود افزایش پیدا کنه. یکی از ضروریات در طی همکاری با مشاور، حفظ و توسعه کیفیت ارتباط شفاف با مدیران و پرسنل سازمانه. به تجربه یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست مشاور در پروژه‌های همکاری با سازمان‌ها، عدم برقراری ارتباط باکیفیت با مدیران ارشد یا پرسنل سازمانه.

برای انتخاب مشاور، بهتره که رزومه حرفه ای و تخصصی شرکت مشاوره کسب و کار رو بررسی کنید. مدیران نواندیش با داشتن رزومه حرفه ای، دانش تخصصی و از همه مهم تر تجربه بالای کارشناسان خود، به شما کمک خواهد کرد تا احتمال شکست در کسب و کارتان به حداقل برسه.

چگونه متوجه شویم که به مشاوره نیاز داریم؟

امروزه وجود مشاور برای همه شرکت‌ها ضروریست. در صورتیکه سازمانی پیشرو یا درحال‌توسعه هستین، در مسیر رشد و توسعه و برای حفظ و یا کسب سهم در بازار و سودآوری ، به مشاور نیاز دارید. مجموعه مدیرنو به‌صورت تخصصی و حرفه ای در حال یاری‌رساندن به سازمان‌هاست.

مزایای همکاری با مشاور کسب و کار

تجربه و تخصص
اصلیترین ارزش هایی که از همکاری با مشاوران کسب و کار حاصل میشه، دانش، مهارت های تخصصی و تأثیرگذاری آنهاست. از اونجایی که مشاوران کسب و کار با مشاغل مختلفی کار می کنن، دانش بسیار گسترده تر و عمیق تری از روندهای جاری و آتی تجاری، چالش های صنعت و فناوری های مورد نیاز کسب و کارها، نسبت به مدیران و کارکنان داخلی سازمان دارن.

صرفه جویی در هزینه ها
یکی از اصلیترین خروجی های همکاری با مشاور کسب و کار ، خدمات متنوع و زمان ذخیره شده از آزمون و خطا نکردن است. که این امر می تواند صرفه جویی قابل توجهی را نسبت به استخدام کارشناسان متعدد و با همان سطح تخصص ایجاد کند. همچنین مشاور کسب و کار میتواند با شناسایی مناطقی که در آنها بیش از نیازتان هزینه می‌کنید و ارائه راهکارهای جایگزین، در کاهش هزینه‌ها کمک کند.

صرفه جویی در زمان
داشتن تجربه متنوع مشاوران کسب و کار به این معنیه که آنها از قبل بهترین شیوه ها را می دانند. برای مثال، یک مشاور کسب و کار حرفه ای می تواند با تحلیل فرآیندهای تولید، بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ، خیلی سریع ناکارآمدی ها را شناسایی کند. با داشتن یک مشاور کسب و کار حرفه ای، نیازی نیست که صاحبان مشاغل چرخ را دوباره اختراع کنند یا زمان ارزشمند خود را برای چیزی که توسط یک مشاور متخصص تکمیل می شود را از دست بدهند.

مستقل و عینی بودن مشاور
مشاوران کسب و کار فاصله مفیدی با چالش های تجاری دارند. یک مشاور کسب و کار درگیری و تعلق احساسی خاصی به تصمیم ها، فرآیندها و محصولات قدیمی اشتباه نداشته و می‌تواند به راحتی چالش‌ها را شناسایی کرده و به آنها رسیدگی کند. چنین استقلالی در مشاور می تواند خصوصا در کسب و کارهای خانوادگی راهگشا باشد. جایی که رشد و توسعه سازمان میتواند در سایه احساسات و عواطف ارتباطی موجود، کند یا متوقف شود.

سفارشی سازی راهکارها
مشاوران کسب و کار امکان استفاده از یک نسخه برای همه را ندارند. ارزشمندی آنها در یادگیری مداوم در مورد کسب و کارها، اهداف مختص هر کسب و کار و تطبیق راهکارها با چالش های خاصیست که کسب و کار با آن مواجه است. این سفارشی سازی به این معنیست که راه حل های یک مشاور بسیار موثرتر از خدمات آموزشی و دوره هاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

با استفاده از روشهای زیر در سایت مشاوره کسب و کار مدیرنو، می‌تونین با همکاران ما ارتباط برقرار کنین و بنا به درخواست خودتون از مشاوره حضوری، مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین ما بهره مند بشین.

دیگر مزایای داشتن مشاوره کسب و کار چیست

بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران مشاوره کسب و کار آنلاین

به کمک مشاوره کسب و کار ، آمارهای رایج شکست رو تغییر خواهید داد.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

مشاور کسب و کار موجب فعال شدن سازمان و مدیران می‌شه.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

به کمک دیدگاه بی‌طرفانه و به‌دوراز تعارفات مشاور، تصمیمات بهتری خواهید گرفت.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

از دانش و مهارت‌های خاص مشاور کسب و کار استفاده می‌کنین.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

مشاور کسب و کار موجب افزایش منافع نسبت به هزینه‌ها می‌شه.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است

هزینه و تعرفه مشاوره کسب و کار چقدر است؟

هزینه و تعرفه مشاوره کسب و کار به عمق خدماتی که توسط مشاور کسب و کار ارائه می‌شه، بستگی داره. هزینه ای که برای مشاوره کسب و کار میکنین، با توجه به بازدهی و سودی که به‌دست خواهید آورد، کاملاً جبران‌ می‌شه. هزنیه و تعرفه مشاوره کسب و کار مدیرنو ساعتی 500 هزار تومان می باشد.

تعرفه مشاوره پروژه ای

تعرفه مشاوره پروژه ای بر اساس نوع پروژه و آیتم های خاص سازمان شما بررسی می گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعرفه هزینه مشاوره کسب و کار پروژه‌ای از طریق فرم رزرو مشاوره کسب و کار یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید. همکاران ما در بخش مشاوره با شما تماس می‌گیرند و به‌صورت کاملاً رایگان راهنمایی‌تان می‌کنند. همچنین با توجه به درخواست خودتون می‌تونین از خدمات حضوری، مشاوره کسب و کار و تلفنی و آنلاین ما بهره مند بشین.

نوع مشاوره*
نوع مشاوره درخواستی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوره تیمی بهتر است یا فردی؟

سطوح مشاوره کسب و کار به نسبت ابعاد و نیاز سازمان‌ها تعریف می‌شه. سازمان‌هایی که چالش‌های کاری خاص و موردی دارن، می‌تونن با توجه به نیازشون از جلسات مشاوره ساعتی ما استفاده کنن. شما در جلسه مشاوره ساعتی، راهکارها و دستورالعمل های اجرایی در مورد چالش خودتون رو دریافت می‌کنین. بعد از پیاده‌سازی این دستورالعمل ها در کسب و کارتون و در صورت تمایل و نیاز می‌تونین مجدد مراجعه کنین.

روش های دریافت مشاوره ساعتی

ما برای شما روش های مختلف مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی کسب و کار و مشاوره کسب و کار آنلاین و اینترنتی رو فراهم کردیم. شما در هر جای ایران عزیزمان که هستید، به راحتی مشاوره دریافت کنین.

اما برای مجموعه‌هایی که عموماً بزرگ‌ترند و چالش‌های عمیقتر و پیچیده تری دارن، علاوه بر مشاور ارشد، تیم کارشناسان ما هم در مجموعه شما حاضر می‌شن. حداقل زمان مشاوره پروژه ای یک ساله و دقیقا با توجه به چالش‌ها، دغدغه ها و وضعیت کنونی سازمان شما تدوین می‌شه.

خدمات مشاوره کسب و کار در سازمان‌ ها شامل:

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران اصلاح
اصلاح وضعیت ساختاری
بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران ارتقاء
بهبود وضعیت موجود سازمان
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران خلاقیت
خلق وضعیت جدیدی برای سازمان

قصد راه اندازی کسب و کار خودتان رو دارید؟

اگر کسب و کار موردنظرتون رو انتخاب کردین و به دنبال راه اندازی کسب و کار خودتون هستید، جلسات مشاوره ساعتی رو به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌تونین در جلسات ساعتی دغدغه‌های خودتون در مورد چگونگی راه اندازی و رشد کسب و کار رو مطرح و راهکار دریافت کنین. مشاور به علت داشتن تجربه و دانش در این خصوص می‌تونه به شما کمک کنه تا از اشتباهات اولیه که عموم کارآفرین ها در ابتدای مسیر رشد خودشون مرتکب میشن جلوگیری کنین. با پیاده سازی راهکارهای دریافت شده با سرعت بیشتر به اهداف و نتایج موردنظرتون می‌رسین.

قصد رشد و ارتقا وضعیت موجود کسب و کار خودتان رو دارید؟

اگر قصد رشد و توسعه سازمانتون رو دارید، در مرحله اول می‌تونین از مشاوره ساعتی و با توجه به شرایط و ابعاد سازمانتان از مشاوره پروژه‌ای استفاده کنین. چگونگی انجام مشاوره پروژه‌ای بعد از برگزاری جلسه ساعتی، در صورت صلاح‌دید و احساس نیاز مشاوره و انجام ارزیابی‌های لازم از سازمان شما و با توجه به چالش‌ها و دغدغه‌های سازمانی‌تان به شما توضیح داده خواهد شد.

مشاوره کسب و کار آنلاین به چه صورت انجام می‌شه؟

با توجه به همه‌گیری کرونا و شرایط سخت به وجود آمده و همچنین مشکلات حاضر در مجموعه ها، علاوه بر جلسات مشاوره حضوری، ارائه مشاوره کسب و کار ساعتی به‌صورت آنلاین و تصویری برای تمام ایران قابل اجراست. تضمین خواهیم کرد که کیفیت و شرایط ارائه مشاوره کسب و کار آنلاین هیچ‌گونه تفاوتی با مشاوره‌های حضوری نخواهد داشت.

مشاوره و مشار کسب و کار و بهترین شرکت مشاوره کسب و کار در ایران

مشاوره کسب و کار از ارائه پیشنهاد تئوری برای بهتر شدن کسب و کار فراتر است.

فرآیند مشاوره فراتر از ارائه پیشنهاد و نظر شخصی برای بهبود کسب و کار است. مشاور باید بتواند با توجه به شرایط، زیرساختها و بستر فرهنگی و گنجایش و توان هر سازمان، راهکار ارائه کند. مشاوره از سلسله فعالیت هایی تشکیل‌شده که باعث بهبود وضعیت سازمان می‌شود. این عملیات و فعالیت ها، تمام بخش‌های سازمان، از جمله؛ مشتریان، پرسنل، مدیران و کلیه ذینفعان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. پس، کسب نتایج مطلوب نیاز به ارائه راهکارهای اصولی و تخصصی بر مبنای دانش روز دارد.

مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار

خدمات مشاوره کسب و کار مدیرنو

انواع خدمات شرکت مشاوره کسب و کار مدیرنو شامل: مشاور بازاریابی و فروش ، مشاوره مدیریت منابع انسانی، مشاوره استراتژیک، مشاوره سیستم سازی، مشاوره تبلیغات و برندینگ و به‌زودی تحقیقات بازار.

خدمات مشاوره مدیرنو به صورت پروژه ای و ساعتی بوده و بنا به درخواست و شرایط خودتون می تونین از مشاوره حضوری، مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین و اینترنتی ما استفاده کنید.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است مشاوره کسب و کار آنلاین

مراحل مشاوره کسب و کار چیست ؟

مرحله اول

  • شاید بپرسید اولین قدم در مشاوره کسب و کار چیست ؟ باید بگیم اولین قدم برای مشاوره، مرحله کشفه. مرحله کشف شامل بررسی و آنالیز وضعیت جاری سازمان شماست. هدف در این مرحله که به‌تناسب ابعاد سازمان امکان دارد تا چند ماه نیز طول بکشد، یادگیری کسب و کار مشتریست. اینکه کسب و کار مشتری چه مسیری را طی کرده و امروز در چه شرایطی قرار دارد. برای کسب چنین دانشی، نیاز است تا مشاور و کارشناسان مربوطه با اعضا هیئت‌مدیره، مدیران ارشد، کارشناسان، کارمندان و حتی کارگران خط تولید سازمان ملاقات داشته باشند. و سازمان را از جنبه‌های مختلف بررسی و آنالیز کند. این آنالیز از طریق فرم‌ها، تست ها و ابزارهای متعددی انجام خواهد شد.

مرحله دوم

  •  بعد از شناسایی شرایط حال حاضر و شناخت نقاط قوت و ضعف سازمان، نیاز به ارزیابی و تعیین وضعیت مطلوب و زمان تدوین چشم‌انداز پیش روی سازمان است. اینکه مدیران سازمان تمایل دارن کسب و کارشان به چه جایگاهی در بازار و صنعت رسیده و بازه زمانی در نظر گرفته‌شده برای این مهم چه قدره و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان چه مواردی رو در بر میگیرن..

مرحله سوم

  • گام بعدی، مشخص شدن چگونگی رسیدن به چشم‌انداز و اهداف سازمان و تهیه و ایجاد ابزارهای لازم جهت پیشبرد امور هست. در این مرحله ابزارها و رویه‌های غیر بهره‌ور بهبودیافته و یا از چرخه سازمان حذف می‌شن و ابزارها و رویه‌های جدید با توجه به نیاز و جایگاه سازمان خلق خواهند شد.

مرحله چهارم

  • گام چهارم پیاده سازی و اجرای برنامه‌های تدوین‌شده و راهکارهای مقررشده. این مرحله تجمیع مراحل قبل و فاز اجرایی این فرآینده.

مرحله نهایی

  • مرحله آخر نظارت، بهبود و توسعه مستمره. در این مرحله نیاز است وضعیت سازمان مجدد آنالیز شده و روند اجرایی کارها و همسویی آن‌ها با اهداف تعیین‌شده بررسی بشه. امکان داره بعدازاین بررسی، در صورت نیاز، اهداف، ابزارها و یا حتی راهکارها با وضع موجود سازمان تغییر و بهبود پیدا کنه.

این نکته لازم به ذکره که مشاور کسب و کار یک چرخه است و هر مرحله پس از ایجاد بهبود، بررسی مجدد انجام‌شده و سیستم توسعه خواهد یافت.

در مراحل ابتدایی، مشاور کسب و کار به چه نکاتی توجه می‌کند؟

یکی از مواردی که تیم مشاوره ما در همان مراحل ابتدایی به آن‌ها توجه داره، توازن در خروجی و ارتباط بین واحدی بخش‌های مختلف سازمانه. هر عدم توازنی می‌تونه به هدر رفت منابع سازمان و باعث نارضایتی و از دست دادن مشتریان بشه.

هرگز انتقادهای سازنده مشاور را نادیده نگیرید.

مهم‌ترین وظیفه مدیر و مالک کسب و کار، پذیرش انتقادها و توصیه‌های سازنده مشاور و اجرای تغییرات موردنظر با سرعت معقوله. بزرگ‌ترین و پرتکرارترین اشتباه مدیران در این مرحله، شخصی‌کردن انتقادهاست. یعنی؛ مدیر سازمان پس از شنیدن انتقادهای مشاور در حالت تدافعی و توجیهی قرار بگیره. عموماً مالکان سازمان، نزدیک‌ترین و آگاه‌ترین فرد به امور سازمان هستن اما باید در نظر داشته باشن که مشاور به‌عنوان فردی بیرونی می‌تونه با بینشی به‌دوراز تعصب باعث روشن شدن مسیر انتخاب‌های پیش رو، برای سازمان بشه.

وقتیکه مشاور و مالکان و مدیران سازمان در مورد یک برنامه اجرایی به توافق نظر برسن، سازمان وارد فاز بازسازی و اجرای تغییرات می‌شه. در این مرحله مشاور کسب و کار با استفاده بهینه از منابع موجود سازمان و تقویتشون سعی در کاهش ضعف‌ها و کاستی‌ها خواهد داشت. و بخش‌های سازمان را در مسیر اهداف، همسو و هم‌جهت می‌کنه. برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات حضوری، مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین و اینترنتی ، از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار

مأموریت ما، بهبود زندگی شما از طریق ارتقا کسب و کارتان است، پس تمام تلاشمان را به‌کار می‌گیریم تا شمارا به نتایج بهتر و بیشتری برسانیم.

با توجه به موارد ذکرشده، شما چه درصدد راه اندازی کسب و کار جدید باشین، چه بخواین کسب و کار خودتون رو رشد و توسعه بدین، ما در مجموعه مدیران نواندیش در بخش‌های مختلف می‌تونیم شمارا به اهداف مدنظرتون برسونیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شناخت مجموعه مدیران نو اندیش به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

آنچه در مورد مشاوره حرفه ای و تخصصی کسب و کار باید بدانید

اگر دلیل مراجعه شما به شرکت مشاوره کسب و کار ، ارتقا و بهبود کسب و کارتان هست، حتما به نکات زیر دقت کنید:

اهمیت انتخاب مشاور

در انتخاب مشاور خود دقت کنید. مشاوری که به اشتباه انتخاب بشه، میتونه صدمات و آسیب های بسیار بیشتری به سازمان شما وارد کنه.

رزومه مشاور کسب و کار

از قبل رزومه مشاور کسب و کار و تیم او را چک کنید. در مورد میزان اثرگذاری فعالیت هایی که به عنوان مشاور ارائه کردن، تحقیق و بررسی کنین. چون مشاوری که سابقه موفق عملیاتی در کارنامه خودش داشته باشه، میتونه با کمک دانش و تجربه سالها مشاوره خود، خواسته های شما را شناسایی و با صرف زمان کمتر در سازمانتون پیاده سازی کنه.

فرق تیم مشاوره با یک فرد مشاور

فرق یک تیم مشاوره با یک فرد مشاور در اینه که، زمانیکه از یک نفر برای مشاوره راهنمایی و کمک دریافت میکنین، صرفا از زاویه دید یک نفر بیزنس خودتون را ارزیابی و واکاوی کردین. اما با مراجعه به تیم های مشاوره کسب و کار همچون مدیران نواندیش ، اتاق فکرهایی با حضور چندین متخصص، با مهارتها و نگرش های متفاوت بر روی پروژه شما فعالیت و طرح ریزی خواهند کرد.

تغییرات کسب و کار و سازمان

با ورود تیم مشاوره به سازمان شما، چه بخواهید چه نه، شما و سازمانتان دستخوش تغییراتی خواهید شد. لذا بهتره قبل از ورود تیم مشاوره، خودتون و اعضاء سازمانتون آماده تغییرات لازم باشین.

مشاوره بلند مدت

زمانی که تمایل داشته باشین برای بلند مدت با یک تیم مشاور همکاری کنین، بهتره صفر تا صد کسب و کار خودتون رو با نظر کارشناسان و مشاوران ما هماهنگ کنین. در این صورت به حداکثر نتایج قابل حصول دست خواهید یافت.

مراجعه به مشاور

قبل از اینکه تصمیم های استراتژیک و حساس بگیرین، به مشاور مراجعه کنین. با مراجعه به مشاور میتونین سلامت و کیفیت تصمیمهای خودتون رو تضمین کنین. با این کار میتونین جلوی هزینه ها و ضررهای احتمالی و سنگین ناشی از تصمیمهای غلط در آینده رو بگیرین. ما در مدیرنو برای رفاه حال شما عزیزان علاوه بر امکان مراجعه حضوری، امکان دریافت مشاوره تلفنی کسب و کار و مشاوره کسب و کار آنلاین و اینترنتی را نیز فراهم کردیم.

انتظار شما از مشاور

مشاور غول چراغ جادو یا ساحر نیست که بعد از مراجعه به او در عرض چند هفته یا چند ماه موجب تحول کسب و کارتان شود. گرفتن نتیجه در همکاری با مشاور در وهله اول به همت و تلاش خودتان و در وهله دوم به مدت زمان لازم وابسته است. باید این نکته را هم یادآور شد که؛ مدت زمان حصول نتایج مورد نظر به عمق مشکلات و طول عمر سازمان نیز مربوط میباشد. سازمانهایی با قدمت بالاتر به زمان بیشتری برای اجرای تغییرات و حصول نتایج نیازمندند.

هزینه و تعرفه مشاوره کسب و کار

هزینه و تعرفه مشاوره ساعتی 500 هزار تومان است. هزینه و تعرفه مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی کسب و کار و یا آنلاین از لحاظ قیمت و کیفیت هیچ فرقی با هم ندارند. شما برای کاهش زمان رفت و آمد خود میتوانید از مشاوره تلفنی کسب و کار و یا آنلاین استفاده نمایید. هزینه و تعرفه مشاوره پروژه ای با توجه به پروژه تعریف خواهد شد.

وعده و وعیدهای مشاوران

حتما به وعده وعیدهای آسانسوری و سهل الوصول برخی از مشاوران برای بهبودهای یک شبه شک کنید. چون مشاوره بهبود کسب و کار ، بدون ارزیابی و یا تجزیه-تحلیل تمام جوانب کسب و کار و بدون تلاش مستمر میسر نخواهد شد. وعده های چنین افرادی غیر قابل اتکا و بدون پشتوانه اجرایی میباشند.

جذب نیرو

مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار ، یک بنگاه تبلیغاتی و یا دفتر کاریابی نیست. جذب نیروهایی که در سایت ما انجام میشود، صرفا مربوط به مجموعه مدیران نواندیش و مجموعه های تحت مشاوره آن میباشد.

هدف مشاوره کسب و کار چیست ؟

هدف ما اینه که به کمک نیروهای توانمندمون بتونیم بیشترین اثرگذاری رو بر سازمان‌های مراجعه کننده مون داشته باشیم. لذا برای این اثرگذاری دو نوع خدمات مشاوره ساعتی و پروژه ای را پیش روی شما قرار می‌دهیم. خدمات مشاوره کسب و کار ساعتی و پروژه ای ما بنا به خواست شما به صورت حضوری و تلفنی و آنلاین انجام خواهد شد.

انواع روش های ارائه خدمات مشاوره کسب و کار مدیرنو

مشاوره ساعتی

اگه کاملاً به دغدغه یا چالشی که دارید آگاهید. اگه نیاز به مشاوره کسب و کار و دریافت راهکار دارین. تأکید می‌کنیم! دریافت راهکار؛ چون قرار نیست به شما تمرینی بدیم که خودتون به راه‌حل برسید! بلکه مستقیماً راهکار دریافت می‌کنین. میتونید به بخش مشاوره ساعتی ما مراجعه کنین. ما به همه عزیزانی که برای بار اول می‌خوان مراجعه کنن، پیشنهاد مشاوره ساعتی میدیم. در 85 درصد مواقع پاسخ سؤال هارو دریافت خواهید کرد. در 15 درصد مواقع در صورت نیاز و تشخیص مستقیم مشاور، به جلسات ارزیابی هدایت میشین و در ادامه وارد فاز مشاوره پروژه‌ای کسب و کار خواهید شد. می تونین با ما تماس بگیرین و یکی از روش های مختلف مشاوره که شامل مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی کسب و کار و مشاوره کسب و کار آنلاین هست رو انتخاب کنین.

مشاوره پروژه ای

در این نوع از مشاوره کسب و کار ، مسیر همکاری ما از ارزیابی اولیه سازمان شما شروع میشه. بعد از آنالیز وضعیت کسب و کار، پروپوزال پیشنهادی رو با توجه به دغدغه های موجود تقدیم میکنیم. در صورتیکه وارد فاز همکاری و اجرایی بشیم، علاوه بر مشاور ارشد مجموعه، کارشناسان تخصصی هر واحد هم، در امتداد پروژه و برای رسیدن به اهداف مدنظر در کنار شما خواهند بود.

مشاوره کسب و کار

مشاوره تلفنی کسب و کار , مشاوره کسب و کار آنلاین , مشاوره کسب و کار چیست , لیست شرکت های مشاوره کسب و کار , مشاوره کسب درآمد , مشاوره آنلاین کسب و کار , مشاوره کسب و کار تلفنی , شماره تلفن مشاورین کسب و کار , شماره تماس مشاور کسب و کار , شماره تلفن مشاور کسب و کار , هزینه مشاور کسب و کار

برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر و هماهنگی جلسات مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی کسب و کار و مشاوره کسب و کار آنلاین و اینترنتی می‌تونین از طریق راه‌های زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشین.

نوع مشاوره*
نوع مشاوره درخواستی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مهرداد میرزایی
مهرداد میرزایی مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری
Read More
برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به مشاوره در ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.
محمدرضا پاک نژادی
محمدرضا پاک نژادیمدیریت شرکت پاک سما شمال
Read More
تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن. خداروشکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وهله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه را تحت تاثیر بذاره. این امر با گفتگوهایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی...
میرنوید اسبلانی
میرنوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق برای ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مدیران نواندیش...
مجید اسماعیل زاده
مجید اسماعیل زادهمدیریت مجموعه پادرا
Read More
برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که ...
امیر فرد کاظمی
امیر فرد کاظمیمدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل
Read More
تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات ...
اشکان احمدی
اشکان احمدیمدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان
Read More
هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود.در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد. بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.
ساناز صادق پور
ساناز صادق پور مدیریت سالن زیبایی لبنا
Read More
ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش 7و8 شهریور ما سال 98 داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید...
رسا اسکندری
رسا اسکندریمدیریت مجموعه دکتر بیمه
Read More
تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.
یحیا آباده
یحیا آبادهمدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده
Read More
من قبلا با مشاور دیگری کار کرده بودم. ذهنیت و رضایت خوبی نسبت به مشاور نداشتم. مدیران و پرسنل داخل مجموعه هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، نسبت به مشاور گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاور انتخاب کردم. خداروشکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم...
حامد محسنی توکلی
حامد محسنی توکلیمدیریت شرکت رادین پخش توکل
Read More
مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است. برای من با توجه به مشغله زیادی که دارم، شرکت در ایونتهای این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش...
10 +

مجموعه تحت مشاوره

100 +

مشاوره حضوری و ساعتی

1 +

سال مشاوره کسب و کار

کلیدواژه ها: سایت مشاوره کسب و کار , مشاوره کسب و کار چیست , مشاوره کسب و کار تلفنی , مشاوره کسب و کار آنلاین .