• خدمات مشاوره کسب و کار

    ماموریت ما ؛ بهبود سطح زندگی از طریق ارتقا کسب و کار شماست.

هر سازمان نیاز به راهکارها، روش ها و برنامه های منحصر به فرد خود  دارد.

چرا سازمان ها از مشاور کسب و کار کمک می گیرند؟

عموما سازمان ها زمانی به مشاوره مراجعه می کنند که تلاش قبلی آنها در زمینه توسعه موفقیت آمیز نبوده ، مثلا سازمان برنامه راهبردی تدوین کرده اما به هر دلیلی موفق به اجرای آن نشده است و یا اعضای سازمان درباره نحوه پاسخگویی به نیاز های خاص اتفاق نظر ندارند.

بنابراین از مشاور مدیریت بهره می گیرند تا تخصص لازم برای حل مسئله فراهم شده و دستیابی به اجماع آسان تر شود. علاوه بر این برای حل مسائل خاص مانند تدوین چشم انداز و یا اصلاح ساختار های سازمانی نیاز به فردی ست که نسبت به مسائل گذشته و آینده سازمان سوگیری خاصی نداشته باشد.

مشاوره مدیریت

هر سازمان و فرهنگ آن به شدت یکتاست و مسایل آنها نیز باهم تفاوت بسیاری دارد. این تفاوت شامل محیط، محصولات و خدمات، رهبری، سن و اندازه سازمان می باشد. به همین علت راه حل های یکسانی برای همه سازمان ها وجود ندارد که جوابگوی تمام مسائل باشد و هیچ نسخه واحدی برای مدیریت، رهبری و تغییر سازمان های متفاوت وجود ندارد.

  • مشاور کسی است که می کوشد در سازمان، فرآیند ها و یا افراد تغییرات ایجاد کند که این تغییر با هدف بهبود عملکرد و افزایش اثر بخشی همراه است.

  •  او به افراد و سازمان ها کمک می کند که اهداف خود را معین کرده و آن ها را محقق سازند در همین راستا افراد طی این فرآیند دانش و مهارت جدید کسب می کنند.

  • مشاور  توانایی تشخیص مسایل و به کار گیری ابزار مناسب برای حل آن ها را دارد و  از طیف گسترده ای از رویکردها، ابزارها و فن ها برای اثرگذاری بر سیستم و فرآیند های آن استفاده می کند.

هیچ کسب و کاری با تغییرات سطحی همچون کمپین های تبلیغاتی و آفرهای مناسبتی نمی تواند به ساحل امن پایداری و رهبری صنعت خود دست یابد.

بر همین اساس در صورتیکه به دنبال بقا و توسعه کسب و کار خود هستید باید تغییرات لازم را از زیر ساخت های سازمانتان شروع و تا مرحله بهبود مستمر ادامه دهید. به خاطر داشته باشید بهترین مشاوره باید نگاهی استراتژیک و بلند مدت با توجه به چشم انداز سازمان شما داشته باشد تا بتواند به بهترین نتایج دست یابد.

ما این اطمینان را به شما خواهیم داد تا بر اساس ماموریت خود، پازل های کسب و کارتان را به بهترین شکل ممکن در کنار یکدیگر قرار خواهیم داد تا به نتایج مطلوب دست یابید.

در کدام زمینه می‌توانیم به شما مشاوره دهیم؟

  • مشاوره بازاریابی و فروش

  • مشاوره تبلیغات و برندینگ

  • مشاوره مدیریت استراتژیک

  • مشاوره منابع انسانی

چگونه خدمات مشاوره را ارائه می‌کنیم؟

درخواست مشاوره

مجموعه مدیران نواندیش در راستای ماموریت سازمانی خود، با استفاده از سابقه ۱۰ ساله مشاوران در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و همچنین تعامل و همکاری با بنگاه های اقتصادی مختلف در حوزه مشاوره کسب و کار، با ارائه توصیه ها، روش ها و استراتژی های علمی و عملی به مدیران سازمان ها یاری می رساند تا مسائل مدیریتی خود را به بهترین شکل ممکن رفع نموده و از فرصت های پیش رو جهت بهینه سازی کسب و کار خود بیشترین استفاده را نمایند.

جهت ارتباط با مشاوران ما می توانید با شماره ۳۴ ۹ ۳۴-۰۱۳ تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

فرم درخواست مشاوره
  • لطفاً در ورود آدرس ایمیل دقت کنید.

پیشنهاد ویژه : شرکت در دوره آنلاین راهکارهای طلایی موفقیت در کسب و کار

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

راه حل عبور از بحران های کسب و کار و شرایط رقابتی سخت بازار، آموزش بوده و این خلا توسط مجموعه مدیران نواندیش پر شده. این مجموعه با ارائه مشاوره تخصصی موجب رشد بیش از پیش من و همکارانم شده که از ایشان کمال تشکر را داریم.

علی اسماعیل زادهگروه صنعتی پادرا
web hit counter