مشاوره کسب و کار

مشاوره ساعتی و پروژه ای کسب و کار بصورت حضوری و تلفنی و آنلاین

مشاوره کسب و کار چیست؟

در این بخش به اینکه مشاوره کسب و کار چیست و مدیران چه زمانی به مشاور مدیریت کسب و کار مراجعه می‌کنند، میپردازیم.

برخی افراد به مشاوره کسب و کار ، مشاوره مدیریت هم می‌گویند (البته تفاوت‌هایی دارند). در مشاوره کسب و کار افراد یا سازمان‌ها تلاش می‌کنند تا با توجه به دانش تئوریک و داده‌های جمع‌آوری شده خود، درصد ریسک کسب و کارها را کاهش دهند. و این مستلزم آن است تا مشاوره کسب و کار حضور دائمی و فعالی در بازار(Market) داشته باشد. پس بهترین مشاور کسب و کار صرفا نه مدرس است، نه یک تحصیل کرده با مدرک و نه فردی که رزومه خوبی در گذشته داشته است.

بلکه علاوه بر تمامی موارد بالا، بهترین مشاور کسب و کار باید فردی فعال و با توجه به تغییرات دائمی بازار، به روز باشد. و باید بتواند با حداقل امکانات و هزینه سازمان را با ارائه راهکارهای مناسب خود بهبود بخشد.

تیم مشاوره کسب و کار برای تغییر و تحول وارد سازمان شما می‌شود، و تغییر یعنی ترک عادت‌ها.
پس تغییر فرآیندی دردآور برای سازمانهاست.

سه نوع فعالیت مشاوره کسب و کار در سازمان‌ها

زمینه‌های مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش

زمینه‌هایی که مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش پوشش می‌دهد شامل: مشاوره مدیریت استراتژیک، مشاوره کارآفرینی، مشاوره و پیاده سازی سیستم‌سازی، مشاوره و بهبود منابع انسانی، مشاوره و آموزش بازاریابی و فروش، مشاوره برندینگ، مشاوره تبلیغات و مشاوره دیجیتال مارکتینگ(و به زودی تحقیقات بازار) می‌باشد.

مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار
مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار
مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار
مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار

مشاوره تیمی بهتر است یا فردی؟

نوع مشاوره، به نسبت ابعاد و نیاز سازمان‌ها تعریف می‌شود. برای کسب و کارهای کوچک، چون سازمان عمق زیادی ندارد، یک مشاور کسب و کار می‌تواند به شما کمک کند.
اما زمانی که سازمان شما از یک حدی بزرگ‌تر می‌شود، نیازمند این هستید تا در هریک از زمینه‌های تخصصی کسب و کار، مشاور اختصاصی داشته باشید.
(که مدیران نواندیش بخش اول را به مشاوره‌ آنلاین ساعتی و بخش دوم را به مشاوره‌های پروژه‌ای خود اختصاص داده است.)

چرا مشاوره کسب و کار؟

دلایلی که نشان می‌دهد چرا باید مشاوره کسب و کار بگیرید:

بر اساس آمارها سالانه 587000 کسب و کار جدید در آمریکا ایجاد می‌شوند که تنها نیمی از آنها بعد از 5 سال به‌کار خود ادامه می‌دهند! و فقط یک‌سوم از آنها بعد از 10 سال زنده می‌مانند.

سوال اینجاست: شرکتهای موفق از چه راهکارهایی استفاده می‌کنند؟

کار کردن با یک مشاور و متخصص در حوزه کسب ‌و کار به موفقیت مدیران کمک شایانی خواهد کرد.

  • به کمک مشاوره کسب و کار، آمارهای رایج شکست را تغییر می‌دهید.
  • مشاور کسب و کار موجب فعال شدن سازمان و مدیران می‌شود.
  • به کمک دیدگاه بی‌طرفانه و به‌دوراز تعارفات درون‌سازمانی مشاور، تصمیمات بهتری می‌گیرید.
  • از دانش و مهارت‌های خاص مشاور کسب و کار استفاده می‌کنید.
  • مشاور کسب و کار موجب افزایش منافع نسبت به هزینه‌ها می‌شود.

سوال اینجاست: شرکتهای موفق از چه راهکارهایی استفاده می‌کنند؟

کار کردن با یک مشاور و متخصص در حوزه کسب ‌و کار به موفقیت مدیران کمک شایانی خواهد کرد.

  • به کمک مشاوره کسب و کار، آمارهای رایج شکست را تغییر می‌دهید.
  • مشاور کسب و کار موجب فعال شدن سازمان و مدیران می‌شود.
  • به کمک دیدگاه بی‌طرفانه و به‌دوراز تعارفات درون‌سازمانی مشاور، تصمیمات بهتری می‌گیرید.
  • از دانش و مهارت‌های خاص مشاور کسب و کار استفاده می‌کنید.
  • مشاور کسب و کار موجب افزایش منافع نسبت به هزینه‌ها می‌شود.

مشاوره توسعه و رشد کسب و کار

قصد راه اندازی و ارتقاء کسب و کار را دارید؟

تیم مشاوره مدیران نواندیش به صورت مداوم با شما در ارتباط خواهند بود. جلسات به صورت حضوری و آنلاین هستند. برای رشد و توسعه کسب و کار شما ارزیابی‌های مختلف از مدیران، سرپرستان و کارکنان سازمان انجام می‌گیرد.

مشاوره کسب و کار رایگان

آیا مدیران نواندیش مشاوره رایگان می‌دهد؟

مجموعه مدیران نواندیش مشاوره رایگان ندارد. ولی بعد از تماس شما با مجموعه ما، همکاران واحد مشاوره کسب و کار ، دغدغه های شما را می‌شنوند. در صورتی که بتوانیم به شما کمک کنیم، برای شما زمان مشاوره اختصاص می‌دهیم.

مشاوره شغلی آنلاین

مشاوره آنلاین به چه صورت است؟

هم با توجه به کرونا و شرایط پیش آمده و هم برای سرعت بخشیدن به امور و پیشبرد هر چه بهتر اهداف شما و صرفه‌جویی در زمان شما، جلسات به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. پس از هر نقطه از ایران عزیز می‌توانید برای مشاوره کسب و کار آنلاین به ما مراجعه نمایید.

آنچه در مورد مشاوره حرفه ای و تخصصی کسب و کار باید بدانید

چنانچه دلیل مراجعه شما به مشاوره ، ارتقا و بهبود کسب و کارتان می‌باشد، حتما به نکات زیر دقت کنید:

رزومه مشاور کسب و کار

1- از قبل رزومه مشاور و تیم آنرا چک نمایید. در مورد میزان اثرگذاری فعالیت هایی که به عنوان مشاور کسب و کار ارائه کرده اند، تحقیق و بررسی نمایید. زیرا مشاوری که سابقه موفق عملیاتی در کارنامه خود داشته باشد، میتواند با صرف زمان کمتر و با کمک دانش و تجربه سالها مشاوره خود، خواسته های شما را شناسایی و در سازمانتان پیاده سازی نماید.

تغییرات کسب و کار و سازمان

با ورود تیم مشاوره کسب و کار به سازمان شما، چه بخواهید چه نه، شما و سازمانتان دستخوش تغییراتی خواهید شد. لذا بهتر است قبل از ورود تیم مشاوره کسب و کار ، خود و اعضاء سازمانتان را آماده تغییرات لازم باشید.

فرق تیم مشاوره با یک فرد مشاور

فرق یک تیم مشاوره با یک فرد مشاور در اینست که، زمانیکه از یک نفر برای مشاوره راهنمایی و کمک دریافت میکنید، صرفا از زاویه دید یک نفر بیزنس خود را ارزیابی و واکاوی مینمایید. اما با مراجعه به تیم های مشاوره کسب و کار همچون مدیران نواندیش ، اتاق فکرهایی با حضور چندین متخصص، با مهارتها و نگرش های متفاوت بر روی پروژه شما فعالیت و طرح ریزی خواهند نمود.

اهمیت انتخاب مشاور

مشاوره کسب و کاری که به اشتباه انتخاب گردد، میتواند صدمات و آسیب های بسیار بیشتری به سازمان شما وارد نماید.

مشاوره بلند مدت

زمانی که تمایل داشته باشید برای بلند مدت با یک تیم مشاوره کسب و کار همکاری کنید، بهتر است صفر تا صد کسب و کار خودرا با نظر کارشناسان و مشاوران ما هماهنگ کنید. در این صورت به حداکثر نتایج قابل حصول دست خواهید یافت.

مراجعه به مشاور کسب و کار

قبل از اتخاذ تصمیم های استراتژیک و حساس به مشاور کسب و کار مراجعه کنید. با مراجعه به مرکز مشاوره کسب و کار میتوانید سلامت و کیفیت تصمیمهای خود را تضمین کنید. با این کار میتوانید جلوی هزینه ها و ضررهای احتمالی و سنگین ناشی از تصمیمهای غلط در آینده را بگیرید.

انتظار شما از مشاور

مشاوره کسب و کار غول چراغ جادو یا ساحر نیست که بعد از مراجعه به مشاور در عرض چند هفته یا چند ماه موجب تحول کسب و کارتان شود. گرفتن نتیجه در همکاری با مشاور در وهله اول به همت و تلاش خودتان و در وهله دوم به مدت زمان لازم وابسته است. باید این نکته را هم یادآور شد که؛ مدت زمان حصول نتایج مورد نظر به عمق مشکلات و طول عمر سازمان نیز مربوط میباشد. سازمانهایی با قدمت بالاتر به زمان بیشتری برای اجرای تغییرات و حصول نتایج نیازمندند.

وعده و وعیدهای مشاوران

10- حتما به وعده وعیدهای آسانسوری و سهل الوصول افراد برای بهبودهای یک شبه شک کنید. چون مشاوره و بهبود کسب و کار ، بدون ارزیابی و یا تجزیه-تحلیل تمام جوانب کسب و کار شما و بدون تلاش مستمر میسر نخواهد شد. وعده های چنین افرادی غیر قابل اتکا و بدون پشتوانه اجرایی میباشند.

جذب نیرو

مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار ، یک بنگاه تبلیغاتی و یا دفتر کاریابی نیست. جذب نیروهایی که در سایت ما انجام میشود، صرفا مربوط به مجموعه مدیران نواندیش و مجموعه های تحت مشاوره آن میباشد.

هزینه و قیمت مشاوره کسب و کار

مشاوره های ساعتی آنلاین و حضوری از لحاظ قیمتی هیچ فرقی با هم ندارند و شما برای کاهش زمان رفت و آمد خود میتوانید از مشاوره آنلاین استفاده نمایید.

انواع خدمات مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش

هدف ما اینست تا به کمک نیروهای توانمند خود، بتوانیم بیشترین اثرگذاری را در سازمان‌های مراجعه کننده مان داشته باشیم. لذا برای این اثرگذاری دو نوع خدمت مشاوره  را پیش روی شما قرار می‌دهیم:

مشاوره ساعتی

اگه کاملاً به دغدغه یا چالشی که دارید آگاهین. اگه میدونید دقیقاً مشکلتون کجاست و نیاز به مشاوره کسب و کار و دریافت راهکار دارین. تأکید می‌کنیم! دریافت راهکار؛ چون قرار نیست به شما تمرینی بدیم که خودتون به راه‌حل برسید! بلکه مستقیماً راهکار دریافت می‌کنین. میتونید به بخش مشاوره ساعتی ما مراجعه کنین.

ما به همه عزیزانی که برای بار اول می‌خوان مراجعه کنن، پیشنهاد مشاوره ساعتی میدیم و در 85 درصد مواقع پاسخ سؤال هارو دریافت خواهید کرد. در 15 درصد مواقع در صورت نیاز و تشخیص مستقیم مشاور، به جلسات ارزیابی هدایت میشین و در ادامه وارد فاز مشاوره پروژه‌ای کسب و کار خواهید شد.

مشاوره پروژه ای

در این نوع از مشاوره کسب و کار ، مسیر همکاری ما از ارزیابی اولیه سازمان شما شروع میشه. بعد از آنالیز وضعیت کسب و کار، پروپوزال پیشنهادی رو با توجه به دغدغه های موجود تقدیم میکنیم. در صورتیکه وارد فاز همکاری و اجرایی بشیم، علاوه بر مشاور ارشد مجموعه، کارشناسان مشاوره تخصصی هر واحد هم، در امتداد پروژه و برای رسیدن به اهداف مدنظر در کنار شما خواهند بود.
مشاوره کسب و کار

بازاریابی و فروش

تبلیغات و برندینگ

منابع انسانی

مدیریت استراتژیک

بهترین مشاور کسب و کار کیست؟

بهترین مشاور کسب و کار کسی‌ست که باعث می‌شود ریسک شما کاهش و سود شما افزایش یابد.

مزایای مشاوره کسب و کار چیست؟

یکی از بهترین مزایای مشاور کسب و کار و اصلی‌ترین مزیت آن اینست که باعث می‌شود ریسک شما کاهش و سود شما افزایش یابد. مشاور می‌تواند با بودن در کنار شما و تیم‌تان، با نگاهی از بیرون به درون سازمان و به دور از هرگونه تصمیمات احساسی، شما را راهنمایی نماید.

بهترین مشاور کسب و کار

مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین و اینترنتی رایگان

قصد راه اندازی کسب و کار جدید دارین؟ قصد ارتقا و یا بهبود کسب و کار فعلی تون رو دارین؟
زمانی که شما برای راه اندازی یک بیزنس یا کسب و کار جدید به تیم مشاوره کمدیران نواندیش مراجعه کنین، با اولین سوالی که از جانب همکاران ما مواجه میشین اینه که: “به چه فعالیت و کسب و کاری علاقمندید؟”

چون ما بر این باوریم، مادامی که علاقه ای در کار نباشه، شاید کسب و کار شما پا بگیره اما در لذت بردن و مانا بودن اون کسب و کار تضمینی نیست.

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟ همکاران واحد مشاوره، به صورت کاملا رایگان مشکلات شما رو میشنون و راهنماییتون میکنن

مناطق فعال

مدیران نو اندیش در سراسر ایران خدمات مشاوره کسب و کار ، مشاوره مدیریت ، سیستم سازی و آموزش بازاریابی و فروش به مدیران و پرسنل سازمان ها ارائه می دهد.
هم اکنون بزرگترین شرکت ها در استانهای تهران، اصفهان، گیلان و کرمان تحت مشاوره ما هستند. مشاهده صفحات استان ها

نقشه ایران مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش در ایران

کلیدواژه ها:

مشاوره کسب و کار چیست ، بهترین شرکت مشاوره حرفه ای و تخصصی رشد و توسعه و پیشرفت کسب و کار در ایران ، مشاوره کسب و کار آنلاین و تلفنی و رایگان ، مراحل و لیست شرکت های مشاوره کسب و کار ، مشاوره کسب درآمد ، مشاوره تلفنی و آنلاین و رایگان کسب و کار ، شماره تلفن مشاورین کسب و کار ، چگونه مشاور کسب و کار شویم ، شماره تماس و تلفن مشاور کسب و کار

مورد اعتماد مشتریان هستیم
10 +

مجموعه تحت مشاوره

100 +

مشاوره حضوری و ساعتی

1 +

سال مشاوره کسب و کار