مشاوره کسب و کار

مشاوره ساعتی و پروژه ای کسب و کار بصورت حضوری و تلفنی و آنلاین

مشاوره کسب و کار چیست؟

در این بخش به اینکه مشاوره کسب و کار چیست و مدیران چه زمانی به مشاوره کسب و کار مراجعه می‌کنند، میپردازیم.

مدیران سازمان ها برای مدیریت و بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ و ارزیابی و پیشرفت به مشاوره کسب و کار نیازمندند. وجود مشاور برای راه اندازی و رونق کسب و کار سازمان ضروریست. مشاور کسب و کار با دانش تخصصی و تجربه ای که داره، راه های مدیریت سازمان و روشهای بازاریابی و فروش رو برای رسیدن به سود و درنتیجه پول بیشتر را به شما نشان خواهد داد.

هر کسی وارد فضای مشاوره کسب و کار نمیشه

شما احتمالا جـزء یکـی از گروه های زیر هستید

مدیر سازمان یا شرکت خصوصی هستید؟

مدیر رده بالا یا میانی یک سازمان یا شرکت خصوصی هستید. یا به تازگی به عنوان مدیر منصوب شدید. یا سالهاست با مدیر هایی در حال فعالیت هستید که اوضاع اون طوری که دنبالش هستید پیش نمیره .
به دنبال یک راه چاره هستید و نیاز به مشاور کسب و کار دارید. می‌خواهید تغییر ایجاد کنید شاید تاثیر خوبی ایجاد نماید.

مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار
مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار
مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار
مشاوره کسب و کار و مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار

دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی هستید؟

فردی هستید که یک ایده جدید یا سودای راه اندازی بیزنس شخصی خودتان را دارید، یا در حال فعالیت و کار برای یک مجموعه هستید.
دو دل هستید که آیا بیزنس شخصی تان را شروع کنید یا جایی مشغول به فعالیت نیستید و نمیدانید چگونه شروع کنید و نیاز به مشاوره دارید.

چرا مشاوره کسب و کار ؟

مشاور کسب و کار مدیران نواندیش میتونه به رفع دغدغه های شما کمک کنه

مدیران به مشاوره کسب و کار نیازمندند. مشاور راهکارهای توسعه و مدیریت کسب و کار و سازمان را به خوبی می داند. معمولا مدیران سازمان ها، زمانی به مشاوره کسب ‌و کار مراجعه میکنن که تلاش‌هاشون برای پیشرفت و توسعه سازمان موفقیت آمیز نبوده.
مثلا سازمان، برنامه راهبردی برای مدیریت و بازاریابی و افزایش فروش کسب و کار تدوین کرده، اما به هر دلیلی موفق به اجرای آن نشده. یا اعضای سازمان درباره نحوه پاسخگویی به نیازهای خاص اتفاق نظر ندارن.
بنابراین مدیران از مشاور کسب و کار و مشاوره مدیریت کمک میگیرند. با بکارگیری مشاور کسب و کار ، تخصص لازم برای حل مسئله فراهم میشه و مدیران و پرسنل به راحتی به اتفاق نظر میرسن.
بعلاوه، برای حل مسائل خاص، مثل ” تدوین چشم انداز و یا اصلاح ساختارهای سازمان “، نیاز به مشاور کسب و کار یا فردیست که نسبت به مسائل گذشته و آینده سازمان، سوگیری خاصی نداشته باشه.

مشاوره توسعه و رشد کسب و کار

قصد راه اندازی و ارتقاء کسب و کار را دارید؟

تیم مشاوره مدیران نواندیش به صورت مداوم با شما در ارتباط خواهد بود. جلسات به صورت حضوری و آنلاین هستند. برای رشد و توسعه کسب و کار شما ارزیابی های مختلف از مدیران، سرپرستان و کارکنان سازمان انجام میگیره.

مشاوره کسب و کار رایگان

مشاوره رایگان به چه صورت است؟

بعد از تماس شما با مجموعه مدیران نواندیش، کارکنان واحد مشاوره کسب و کار به صورت رایگان دغدغه های شما را می شنون. بر اساس درخواست شما، پیشنهادات لازم را به شما ارائه میدن.

مشاوره شغلی آنلاین

مشاوره آنلاین به چه صورت است؟

در مواقع لازم، برای سرعت بخشیدن به امور و پیشبرد هر چه بهتر اهداف شما، جلسات به صورت آنلاین برگزار میشه.

مشاور کسب و کار ما چگونه به شما کمک می کنه؟

مشاوره کسب و کار در مدیریت بازاریابی و فروش و برندینگ ، یک نگاه همه جانبه به سازمان داره. مشاور کسب و کار ،  اهداف بلندمدت و استراتژیک و سیاست‌های فروش و بازاریابی ، فرهنگ سازمانی ، ساختار و دستورالعمل برندینگ و… را مشخص میکنه. یک مشاوره کسب و کار درست باید همه این موضوعات را دربربگیره. مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش برای شما نسخه نمی‌پیچه، راهکار می‌ده. ما در مدیران نواندیش به شما کمک میکنیم تا در دنیای پیچیده تبلیغات و برندینگ امروز که رقابت، سرعت و خلاقیت بسیار با اهمیت هست، بهترین باشین. 

مشاوره ساعتی

اگه کاملاً به دغدغه یا چالشی که دارید آگاهین. اگه میدونید دقیقاً مشکلتون کجاست و نیاز به مشاوره کسب و کار و دریافت راهکار دارین. تأکید می‌کنیم! دریافت راهکار؛ چون قرار نیست به شما تمرینی بدیم که خودتون به راه‌حل برسید! بلکه مستقیماً راهکار دریافت می‌کنین. میتونید به بخش مشاوره ساعتی ما مراجعه کنین.

ما به همه عزیزانی که برای بار اول می‌خوان مراجعه کنن، پیشنهاد مشاوره ساعتی میدیم و در ۸۵ درصد مواقع پاسخ سؤال هارو دریافت خواهید کرد. در ۱۵ درصد مواقع در صورت نیاز و تشخیص مستقیم مشاور، به جلسات ارزیابی هدایت میشین و در ادامه وارد فاز مشاوره پروژه‌ای کسب و کار خواهید شد.

مشاوره پروژه ای

در این نوع از مشاوره کسب و کار ، مسیر همکاری ما از ارزیابی اولیه سازمان شما شروع میشه. بعد از آنالیز وضعیت کسب و کار، پروپوزال پیشنهادی رو با توجه به دغدغه های موجود تقدیم میکنیم. در صورتیکه وارد فاز همکاری و اجرایی بشیم، علاوه بر مشاور ارشد مجموعه، کارشناسان مشاوره تخصصی هر واحد هم، در امتداد پروژه و برای رسیدن به اهداف مدنظر در کنار شما خواهند بود.
مشاوره کسب و کار

بازاریابی و فروش

تبلیغات و برندینگ

منابع انسانی

مدیریت استراتژیک

بهترین مشاور کسب و کار کیست؟

بهترین مشاور کسب و کار مجموعه ایست که بتونه همه نیازهای یک کسب و کار رو پوشش بده.

مشاوره کسب و کار ما چه بخش هایی رو پوشش میده؟

براتون سؤاله که مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار ما شامل چه بخش هایی هستش و چطور میتونید روی کمکمون حساب کنید؟

مجموعه مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش بخش های: مشاوره بازاریابی و فروش ، تبلیغات و برندینگ ، آموزش و مشاوره مدیریت استراتژیک و منابع انسانی کسب و کار ها رو پوشش میده.

مناطق فعال

مدیران نو اندیش در سراسر ایران به ارائه خدمات مشاوره کسب و کار و آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش میپردازد. هم اکنون بزرگترین شرکت ها در استانهای تهران، اصفهان، گیلان و کرمان تحت مشاوره ما هستند.

مورد اعتماد مشتریان هستیم

۱۰ +

مجموعه تحت مشاوره

۱۰۰ +

مشاوره حضوری و ساعتی

۱ +

سال مشاوره کسب و کار

آنچه در مورد مشاوره حرفه ای کسب و کار باید بدانید

چنانچه دلیل مراجعه شما به مشاوره ، ارتقا و بهبود کسب و کارتان میباشد، حتما به نکات زیر دقت کنید:

رزومه مشاور کسب و کار

۱- از قبل رزومه مشاور و تیم آنرا چک نمایید. در مورد میزان اثرگذاری فعالیت هایی که به عنوان مشاور کسب و کار ارائه کرده اند، تحقیق و بررسی نمایید. زیرا مشاوری که سابقه موفق عملیاتی در کارنامه خود داشته باشد، میتواند با صرف زمان کمتر و با کمک دانش و تجربه سالها مشاوره خود، خواسته های شما را شناسایی و در سازمانتان پیاده سازی نماید.

تغییرات کسب و کار و سازمان

با ورود تیم مشاوره کسب و کار به سازمان شما، چه بخواهید چه نه، شما و سازمانتان دستخوش تغییراتی خواهید شد. لذا بهتر است قبل از ورود تیم مشاوره کسب و کار ، خود و اعضاء سازمانتان را آماده تغییرات لازم باشید.

فرق تیم مشاوره با یک فرد مشاور

فرق یک تیم مشاوره با یک فرد مشاور در اینست که، زمانیکه از یک نفر برای مشاوره راهنمایی و کمک دریافت میکنید، صرفا از زاویه دید یک نفر بیزنس خود را ارزیابی و واکاوی مینمایید. اما با مراجعه به تیم های مشاوره کسب و کار همچون مدیران نواندیش ، اتاق فکرهایی با حضور چندین متخصص، با مهارتها و نگرش های متفاوت بر روی پروژه شما فعالیت و طرح ریزی خواهند نمود.

اهمیت انتخاب مشاور

مشاوره کسب و کاری که به اشتباه انتخاب گردد، میتواند صدمات و آسیب های بسیار بیشتری به سازمان شما وارد نماید.

مشاوره بلند مدت

زمانی که تمایل داشته باشید برای بلند مدت با یک تیم مشاوره کسب و کار همکاری کنید، بهتر است صفر تا صد کسب و کار خودرا با نظر کارشناسان و مشاوران ما هماهنگ کنید. در این صورت به حداکثر نتایج قابل حصول دست خواهید یافت.

مراجعه به مشاور کسب و کار

قبل از اتخاذ تصمیم های استراتژیک و حساس به مشاور کسب و کار مراجعه کنید. با مراجعه به مرکز مشاوره کسب و کار میتوانید سلامت و کیفیت تصمیمهای خود را تضمین کنید. با این کار میتوانید جلوی هزینه ها و ضررهای احتمالی و سنگین ناشی از تصمیمهای غلط در آینده را بگیرید.

انتظار شما از مشاور

مشاوره کسب و کار غول چراغ جادو یا ساحر نیست که بعد از مراجعه به مشاور در عرض چند هفته یا چند ماه موجب تحول کسب و کارتان شود. گرفتن نتیجه در همکاری با مشاور در وهله اول به همت و تلاش خودتان و در وهله دوم به مدت زمان لازم وابسته است. باید این نکته را هم یادآور شد که؛ مدت زمان حصول نتایج مورد نظر به عمق مشکلات و طول عمر سازمان نیز مربوط میباشد. سازمانهایی با قدمت بالاتر به زمان بیشتری برای اجرای تغییرات و حصول نتایج نیازمندند.

وعده و وعیدهای مشاوران

۱۰- حتما به وعده وعیدهای آسانسوری و سهل الوصول افراد برای بهبودهای یک شبه شک کنید. چون مشاوره و بهبود کسب و کار ، بدون ارزیابی و یا تجزیه-تحلیل تمام جوانب کسب و کار شما و بدون تلاش مستمر میسر نخواهد شد. وعده های چنین افرادی غیر قابل اتکا و بدون پشتوانه اجرایی میباشند.

جذب نیرو

مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار ، یک بنگاه تبلیغاتی و یا دفتر کاریابی نیست. جذب نیروهایی که در سایت ما انجام میشود، صرفا مربوط به مجموعه مدیران نواندیش و مجموعه های تحت مشاوره آن میباشد.

هزینه و قیمت مشاوره کسب و کار

مشاوره های ساعتی آنلاین و حضوری از لحاظ قیمتی هیچ فرقی با هم ندارند و شما برای کاهش زمان رفت و آمد خود میتوانید از مشاوره آنلاین استفاده نمایید.

مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین (اینترنتی) رایگان

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟ همکاران واحد مشاوره، به صورت مشکلات شما رو میشنون و راهنماییتون میکنن

همچنین برای دریافت مشاوره رایگان ، پیام خودرا در فرم زیر بنویسید و برای ما ارسال کنید.

هر سوالی که دارید بپرسید، کارشناسان پشتیبانی واحد مشاوره مدیران نواندیش در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

بهترین مشاور کسب و کار

قصد راه اندازی کسب و کار جدید دارید؟
قصد ارتقا و یا بهبود کسب و کار خود را دارید؟
زمانی که شما برای راه اندازی یک بیزنس یا کسب و کار جدید به تیم مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش مراجعه نمایید، با اولین سوالی که از جانب همکاران ما مواجه خواهید شد این است که : “به چه فعالیت و کسب و کاری علاقمند هستید؟”
چون ما بر این باور هستیم مادامی که علاقه ای در کار نباشید، شاید کسب و کار شما پا بگیرد اما در لذت بردن و مانا بودن آن کسب و کار تضمینی نیست.

کلیدواژه ها: مشاوره کسب و کار ، شرکت مشاوره کسب و کار ، بهترین مشاور کسب و کار ، مشاور مدیریت ، مشاوره کارآفرینی