013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

مشاوره کسب و کار و مشاوره تجاری

مشاوره کسب و کار با عناوین مختلف مشاوره تجاری و بازرگانی و شغلی شناخته میشه. اولین سوالی که برای شما ممکنه پیش بیاد اینه که مشاوره کسب و کار یا مشاوره تجاری بازرگانی چیست و به چه کسانی ارائه میشه. مشاوره شغلی چه کمکی میتونه به کسب و کار و سازمان شما بکنه و چه زمینه هایی رو پوشش میده.

با توجه به این پیش فرض ها، اطلاعات کاملی درباره مشاوره کسب و کار به شما ارائه و با انواع مشاوره کسب و کار آنلاین و حضوری مدیرنو آشناتون میکنیم تا بتونید در زمینه شغلی و فعالیت های تجاری بازرگانی تون بهتر تصمیم گیری کنید.

سایت بهترین شرکت ارائه خدمات مشاوره کسب و کار و مشاوره تجاری بازرگانی شغلی حضوری و آنلاین و تلفنی

ویدئو؛ توضیحاتی در مورد مشاوره کسب و کار از زبان جناب آقای علی معبودی مدیریت مجموعه مدیرنو.

ارائــه خدمات مشاوره کسب و کار توسـط یـکی
از متخصص ترین با تجربه ترین مشاوران کسب و کار

ویدئو؛ توضیحاتی در مورد مشاوره کسب و کار از زبان جناب آقای علی معبودی مدیریت مجموعه مدیرنو.

هدف مشاوره کسب و کار چیست؟

مشاور کسب و کار همه امور کاری شما را تنظیم خواهد کرد.

هدف از راه اندازی هر کسب و کار، رسیدن به سود و کسب درآمده بیشتره. اما بدون مشاوره کسب و کار و داشتن برنامه ریزی و علم و آگاهی کافی، احتمال رسیدن به این اهداف خیلی کمه. مشاور شغلی و تجاری با دانش تخصصی و تجربه کافی که در زمینه تجارت و بازار داره، به شما در رسیدن به اهدافتون کمک میکنه. انجام درست مراحل مشاوره کسب و کار توسط شما، هم به افزایش درآمد و سود و هم به کاهش هزینه‌هاتون کمک می‌کنه.

هدف ما در مجموعه مدیرنو اینه که به کمک نیروهای توانمندمون بتونیم بیشترین اثرگذاری رو بر سازمان‌های مراجعه کننده مون داشته باشیم. به همین جهت، دو نوع خدمات مشاوره ساعتی و پروژه ای رو در اختیار شما قرار دادیم. خدمات مشاوره ساعتی و پروژه ای به روش های مختلف حضوری، مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین در اختیار شما قرار می گیره.

هزینه و تلفن و شماره تماس و لیست شرکت های مشاوره کسب و کار آنلاین و تلفنی و حضوری تجاری بازرگانی چیست .

مشاوره کسب و کار و مشاوره تجاری چیست؟

خدمات مشاوره کسب و کار فرآیندیه که می‌تونه کمک‌کننده و نجات بخش مجموعه و سازمان شما باشه

یک مشاوره کسب و کار به خوبی سازمان شمارو به سمت ارزشمندتر شدن سوق میده. مشاور شغلی و تجاری از بیرون وارد سازمان شما میشه. او خیلی سریع ایرادات و اشکالات و موانع پیشرفت در روند کار رو میبینه. مشاورها آشنایی کافی با شرایط بازار و تجربه ای که دارن تغییرات مورد نیاز سازمان رو شناسایی میکنن. مشاور سازمان به شما کمک می‌کنه که خیلی زود با این تغییرات سازگار بشین تا بتونید همیشه در مسیر رقابت با شرکت‌های پیشرو در صنعت خودتون باشین.

فقط کافیه به توصیه‌های مشاوران کسب و کار عمل کنین تا تغییرات وسیعی رو در تجارت خودتون شاهد باشین. مشاوره شغلی به شما کمک می‌کنه تا هم خودتون و هم سازمان با تصمیم‌گیری‌های حرفه‌ای متحول بشه. ما به افراد کمک می‌کنیم که پتانسیل رشد خودشون رو شناسایی و به اهدافشون دست پیدا کنن.

مراحل مشاوره کسب و کار چیست

دردآور! اما شیرین و دارای نتایج باور نکردنی و مثبت.

مشاور کسب و کار و تیم مشاوره شغلی و تجاری برای تغییر و تحول وارد سازمان شما میشه. تغییر یعنی ترک عادت ها. پس تغییر فرآیندی دردآور برای سازمان هاست. مراحل مشاوره کسب و کار به نسبت ابعاد و نیاز سازمان ها و پس از ارزیابی سازمانی تعریف می‌شه.

سطوح و مراحل مشاوره کسب و کار به نسبت ابعاد و نیاز سازمان تعریف میشه

مشاوره ساعتی

ما به همه عزیزانی که برای اولین بار به ما مراجعه میکنن، پیشنهاد مشاوره ساعتی میدیم. اگه شما کاملاً به مشکل، دغدغه یا چالشی که دارید آگاهید و نیاز به دریافت راهکار دارین، میتونین به بخش مشاوره ساعتی مجموعه مدیرنو مراجعه کنین.

دوباره تأکید می‌کنیم! دریافت راهکار. چون به شما تمرینی نمیدیم که خودتون به راه‌حل برسید. بلکه مستقیماً از ما راهکار عملی دریافت می‌کنین.

در ۸۵ درصد مواقع، در همین جلسه مشاوره ساعتی پاسخ سؤال ها و دغدغه ها و مشکلات شغلی و تجاری تون رو دریافت خواهید کرد. بعد از پیاده‌سازی این راهکارها و دستورالعمل ها در سازمان و کسب و کارتون، در صورت تمایل و نیاز می‌تونین مجدد مراجعه کنین.

مشاوره پروژه ای

مشاوره پروژه ای تقریبا در ۱۵ درصد مواقع، برای مجموعه‌هایی که عموماً بزرگ‌ترند و چالش‌های عمیق‌تر و پیچیده‌تری دارن اتفاق میفته. درصورت نیاز و تشخیص مستقیم مشاور، سازمان شما به جلسات ارزیابی هدایت میشه و درادامه وارد فاز مشاوره پروژه‌ای خواهید شد.

مراحل مشاوره کسب و کار پروژه ای از ارزیابی اولیه کسب و کار شروع و بعد از آنالیز وضعیت کسب و کار یا سازمان شما، پروپوزال پیشنهادی تقدیم میشه.

درصورتیکه وارد فاز همکاری و اجرایی بشیم، علاوه بر مشاور ارشد، تیم کارشناسان تخصصی ما هم در کنار شما خواهند بود. حداقل زمان مشاوره پروژه ای یک سال و استراتژی ها دقیقا با توجه به چالش‌ها و دغدغه ها و وضعیت کنونی سازمان شما تدوین می‌شه.

خدمات شرکت و هزینه و تلفن و شماره تماس و لیست شرکت های مشاوره کسب و کار آنلاین و تلفنی و حضوری تجاری بازرگانی چیست و کیست.

می‌خواهید بیشتر بدانید؟

برای دریافت مشاوره شغلی و تجاری ابتدا با تماس با واحد مشاوره کسب و کار مجموعه مدیرنو، هماهنگی‌های لازم برای تعیین وقت انجام خواهد شد. برای دسترسی راحت شما به مشاور، ما روش‌های مختلف ارتباطی، شامل مشاوره کسب و کار حضوری و تلفنی و آنلاین را برای شما فراهم کردیم.
بهترین مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین در ایران چیست

مشاوره کسب و کار حضوری

در مشاوره حضوری، ما افتخار میزبانی از شما در محل دفتر مجموعه مدیرنو رو خواهیم داشت. ما از اینکه مفتخر به میزبانی عزیزان از اقصی نقاط ایران هستیم به خود میبالیم.

برای انجام هماهنگی لازم و رزرو وقت مراجعه حضوری به دفتر مجموعه مدیرنو، می تونین همین حالا ، با کارشناسان واحد مشاوره تماس بگیرین.

همکاران واحد مشاوره کسب و کار به صورت کاملا رایگان پاسخگوی پرسش های شغلی و تجاری شما هستن و راهنمایی‌های لازم رو به شما میدن.

بهترین مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین در ایران چیست

مشاوره کسب و کار آنلاین

مشاوره کسب و کار آنلاین امکان دریافت مشاوره شغل و تجاری به صورت اینترنتی و تصویری برای شما فراهم شده. به دلیل وجود درخواست‌های متعدد مشاوره شغلی و تجاری از سراسر ایران و با توجه گستردگی حوزه کاری و نقاط فعالیت ما امکان مشاوره کسب  کار آنلاین فراهم شد.

اگه امکان مراجعه حضوری به دفتر مجموعه مدیرنو رو ندارین، مشاوره کسب و کار آنلاین با تماس تصویری این امکان رو از هر کجای ایران برای شما فراهم می کنه.

بهترین مشاوره کسب و کار تلفنی و آنلاین در ایران چیست

مشاوره کسب و کار تلفنی

درصورتی‌که تمایل به مشاوره کسب و کار آنلاین و تصویری نداشته باشید، میتونین از خدمت مشاوره کسب و کار تلفنی مدیرنو بهره‌مند بشین.

با توجه به عدم دسترسی همه به شرکت در جلسات حضوری یا ابزارهای آنلاین در نقاط مختلف کشور، مشاوره کسب و کار تلفنی یاری‌رسان شما در حل مشکلات و دغدغه‌هایتان خواهد بود. 

تضمین خواهیم کرد که کیفیت و شرایط ارائه مشاوره کسب و کار تلفنی هیچ‌گونه تفاوتی با مشاوره‌های حضوری نخواهد داشت.

شرکت خدمات و شماره تماس  تلفن و هزینه و لیست شرکت مشاوره کسب و کار تلفنی حضوری آنلاین بازگانی تجاری کیست و چیست.

مشاوره کسب و کار توسط چه کسی انجام میشه؟

مشاور صرفاً یک فرد تحصیل کرده در زمینه مشاوره کسب و کار یا مدیریت نیست. مشاور تجاری خوب، شخصیه که خودش در بازار حضور داشته باشه و با تمام شرایط و دستورالعمل‌هاش آشنا باشه. درعین‌حال دانش و تجربه کافی درزمینهٔ مشاوره شغلی و تجاری رو داشته باشه تا بتونه هر مجموعه‌ای رو با هر میزان پرسنل و در هر مرحله‌ای از رشد، راهنمایی کنه تا به بهترین شکل ممکن به اهداف خودشون برسن.

مشاوره کسب و کار
بهترین مرکز تخصصی و شرکت خدمات مشاوره کسب و کار در ایران آنلاین و تلفنی و اینترنتی

در انتخاب شرکت مشاوره کسب و کار خود دقت کنید!

رزومه شرکت مشاوره کسب و کار خیلی مهمه. این نکته رو به یاد داشته باشید. فریب رزومه های تجملاتی افراد در شرکت های مشاوره کسب و کار رو نخورین. تحصیلات و مدرک دانشگاهی تنها یکی از موارد لازم برای مشاوره تجاری و شغلی هست. مهم‌ترین اصل، دانش تجربی و عملیاتی مشاوره. به سوابق و تجربیات مشاور انتخابی خودتون حتماً توجه داشته باشین.

مشاوره تجاری بازرگانی خوب فرد فعالیه که باید با توجه به تغییرات دائمی بازار به‌روز هم باشه. او باید بتونه با حداقل امکانات و هزینه، با ارائه راهکارهای مناسب، مشکلات سازمان شما رو رفع و فرآیند ها رو بهبود ببخشه. حضور مشاور در هر مجموعه ای باعث کاهش دغدغه های مدیریت و کل مجموعه می‌شه.

روش انتخاب شرکت مشاوره کسب و کار چیست؟

یکی از بزرگترین چالش های مدیران، انتخاب بهترین مشاوره کسب و کار هست. در لیست شرکت های مشاوره کسب و کار گزینه های مختلفی وجود داره. این سوال که بهترین گزینه در لیست شرکت های مشاوره کسب و کار چیست دغدغه اساسی مدیران سازمان ها و کسب و کارهاست. بهترین شرکت مشاوره کسب و کار در ایران مجموعه ای هست که باعث می‌شه ریسکهای اجرایی شرکت و سازمان شما کاهش و سودتون افزایش پیدا کنه.

برای انتخاب بهترین مشاور کسب و کار در ایران از بین لیست شرکت های مشاوره کسب و کار ، حتما سایت و رزومه حرفه ای و تخصصی شرکت مشاوره کسب و کار رو بررسی کنین. مدیرنو با داشتن رزومه حرفه ای، دانش تخصصی و از همه مهم تر تجربه بالای کارشناسان خود، به شما کمک خواهد کرد تا احتمال شکست در کسب و کارتان به حداقل برسه.

انواع خدمات مدیران نواندیش

برای دریافت سریع فایل و مشاهده انواع خدمات مدیران نواندیش لطفا مشخصات خود را وارد کنید.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چگونه متوجه شویم که به مشاوره نیاز داریم؟

امروزه وجود مشاوره شغلی و تجاری برای همه شرکت‌ها ضروریه. در صورتیکه سازمانی پیشرو یا درحال‌توسعه هستین، در مسیر رشد و توسعه و برای حفظ و یا کسب سهم در بازار و سودآوری، به مشاوره شغلی و تجاری نیاز دارین. مجموعه مدیرنو به‌صورت تخصصی و حرفه ای در حال یاری‌رساندن به سازمان‌هاست.

بهترین شرکت خدمات و شماره تماس  تلفن و هزینه و لیست شرکت مشاوره کسب و کار تلفنی حضوری آنلاین بازرگانی تجاری در ایران کیست و چیست.

دیگر مزایای داشتن مشاوره کسب و کار چیست

بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران مشاوره کسب و کار آنلاین

به کمک مشاوره کسب و کار ، آمارهای رایج شکست رو تغییر خواهید داد.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

حضور مشاور کسب و کار موجب فعال شدن سازمان و مدیران می‌شه.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

با دیدگاه بی‌طرفانه و به‌دوراز تعارفات مشاور، تصمیمات بهتری خواهید گرفت.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

از دانش و مهارت‌های خاص مشاور کسب و کار استفاده می‌کنین.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران

مشاور کسب و کار موجب افزایش منافع نسبت به هزینه‌ها می‌شه.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است

هزینه و تعرفه مشاوره کسب و کار چقدر است؟

اعلام هزینه و تعرفه مشاوره کسب و کار به عمق خدماتی که توسط آنها ارائه می‌شه، بستگی داره. هزینه ای که برای مشاوره کسب و کار میکنین، با توجه به بازدهی و سودی که به‌دست خواهید آورد، کاملاً جبران‌ میشه. هزینه و تعرفه مشاوره ساعتی ما ۵۰۰ هزار تومان هست. 

تعرفه مشاوره پروژه ای

هزینه و تعرفه مشاوره پروژه ای بر اساس نوع پروژه و آیتم های خاص سازمان شما تعیین میشه. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعرفه و هزینه مشاوره کسب و کار از طریق فرم رزرو مشاوره کسب و کار یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشین.

بعد از پر کردن فرم درخواست مشاوره کسب و کار ، همکاران ما در واحد مشاوره با شما تماس می‌گیرند و به‌صورت کاملاً رایگان راهنمایی‌تان می‌کنند. همچنین برای دریافت خدمات مشاوره کسب و کار به صورت حضوری و تلفنی و آنلاین با ما در ارتباط باشید.

خدمات مشاوره کسب و کار در سازمان‌ ها شامل:

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران اصلاح
اصلاح وضعیت ساختاری
بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران ارتقاء
بهبود وضعیت موجود سازمان
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران خلاقیت
خلق وضعیت جدیدی برای سازمان

مشاوره کسب و کار از ارائه پیشنهاد تئوری برای بهتر شدن کسب و کار فراتر است.

فرآیند مشاوره کسب و کار فراتر از ارائه پیشنهاد و نظر شخصی برای بهبود روند کاره. مشاور باید بتونه با توجه به شرایط، زیرساختها و بستر فرهنگی و گنجایش و توان هر سازمان، راهکار ارائه کنه. مشاوره شغلی و تجاری از سلسله فعالیت هایی تشکیل‌شده که باعث بهبود وضعیت سازمان می‌شه. این عملیات و فعالیت ها، تمام بخش‌های سازمان، از جمله؛ مشتریان، پرسنل، مدیران و کلیه ذینفعان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. پس، کسب نتایج مطلوب نیاز به ارائه راهکارهای اصولی و تخصصی بر مبنای دانش روز داره.

مشاوره کسب و کار

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است مشاوره کسب و کار آنلاین

مراحل مشاوره کسب و کار چیست ؟

مرحله اول

  • شاید بپرسین اولین قدم در مشاوره کسب و کار چیست ؟ باید بگیم اولین قدم برای مشاوره شغلی و تجاری مرحله کشفه. مرحله کشف شامل بررسی و آنالیز وضعیت جاری سازمان شماست. هدف در این مرحله، شناخت بیشتر کسب و کار مشتریه. اینکه کسب و کار مشتری چه مسیری را طی کرده و امروز در چه شرایطی قرار داره. برای کسب چنین دانشی، نیاز هست که مشاور و کارشناسان مربوطه با اعضا هیئت‌مدیره، مدیران ارشد، کارشناسان، کارمندان و حتی کارگران خط تولید سازمان ملاقات داشته باشن. در این جلسات سازمان رو از جنبه‌های مختلف بررسی و آنالیز میکنن. این آنالیز از طریق فرم‌ها، تست ها و ابزارهای متعددی انجام خواهد شد.

مرحله دوم

  •  بعد از شناسایی شرایط حال حاضر و شناخت نقاط قوت و ضعف سازمان، نیاز به ارزیابی و تعیین وضعیت مطلوب و زمان تدوین چشم‌انداز پیش روی سازمانه. اینکه مدیران سازمان تمایل دارن کسب و کارشان به چه جایگاهی در بازار و صنعت برسه و بازه زمانی در نظر گرفته‌شده برای این مهم چه قدره. همچنین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان چه مواردی رو در بر میگیرن.

مرحله سوم

  • گام بعدی، مشخص شدن چگونگی رسیدن به چشم‌انداز و اهداف سازمان و تهیه و ایجاد ابزارهای لازم جهت پیشبرد امور هست. در این مرحله ابزارها و رویه‌های غیر بهره‌ور بهبودیافته و یا از چرخه سازمان حذف می‌شن و ابزارها و رویه‌های جدید با توجه به نیاز و جایگاه سازمان خلق خواهند شد.

مرحله چهارم

  • گام چهارم پیاده سازی و اجرای برنامه‌های تدوین‌شده و راهکارهای مقررشده. این مرحله تجمیع مراحل قبل و فاز اجرایی این فرآینده.

مرحله نهایی

  • مرحله آخر نظارت، بهبود و توسعه مستمره. در این مرحله وضعیت سازمان دوباره آنالیز میشه و روند اجرایی کارها و همسویی آن‌ها با اهداف تعیین‌شده بررسی بشه. امکان داره بعدازاین بررسی، در صورت نیاز، اهداف، ابزارها و یا حتی راهکارها با وضع موجود سازمان تغییر و بهبود پیدا کنه.

این نکته لازم به ذکره که مشاوره کسب و کار یک چرخه ست. در هر مرحله بعد از ایجاد بهبود، بررسی مجدد انجام‌شده و سیستم توسعه خواهد یافت.

در مراحل ابتدایی، مشاور به چه نکاتی توجه می‌کند؟

یکی از مواردی که تیم مشاوره شغلی و تجاری ما در همان مراحل ابتدایی ارزیابی کسب و کار شما بهش توجه داره، توازن در خروجی و ارتباط بین واحدی بخش‌های مختلف سازمانه. هر عدم توازنی می‌تونه منجر به هدر رفت منابع سازمان و باعث نارضایتی و از دست دادن مشتریان بشه.

هرگز انتقادهای سازنده مشاور را نادیده نگیرید.

مهم‌ترین وظیفه مدیر و مالک کسب و کار، پذیرش انتقادها و توصیه‌های سازنده مشاور و اجرای تغییرات موردنظر با سرعت معقوله. بزرگ‌ترین و پرتکرارترین اشتباه مدیران در این مرحله، شخصی‌کردن انتقادهاست. یعنی؛ مدیر سازمان بعد از شنیدن انتقادهای مشاور، در حالت تدافعی و توجیهی قرار بگیره.

عموماً مالکان سازمان، نزدیک‌ترین و آگاه‌ترین افراد به امور سازمان هستن. اما باید در نظر داشته باشن که مشاور شغلی و تجاری به‌عنوان به فرد بیرونی می‌تونه با بینشی به ‌دور از تعصب، باعث روشن شدن مسیر انتخاب‌های پیش رو برای سازمان بشه.

وقتی‌که مشاور و مالکان و مدیران سازمان در مورد یک برنامه اجرایی به توافق نظر برسن، سازمان وارد فاز بازسازی و اجرای تغییرات میشه. در این مرحله مشاور با استفاده بهینه از منابع موجود سازمان و تقویتشون سعی در کاهش ضعف‌ها و کاستی‌ها خواهد داشت. مشاور شغلی و تجاری بخش‌های مختلف سازمان رو در مسیر اهداف، همسو و هم‌جهت می‌کنه.

قصد راه اندازی کسب و کار خودتان رو دارید؟

اگه شغل موردنظرتون رو انتخاب کردین و به دنبال چگونگی راه اندازی کسب و کار و مدیریت و رشد اون هستید، جلسات مشاوره ساعتی رو به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌تونین در جلسات مشاوره ساعتی، دغدغه‌های خودتون در مورد چگونگی راه اندازی و رشد کسب و کار رو مطرح و راهکار دریافت کنین. مشاور به علت داشتن تجربه و دانش در این خصوص می‌تونه به شما کمک کنه تا از اشتباهات اولیه که عموم کارآفرین ها در ابتدای مسیر رشد خودشون مرتکب میشن جلوگیری کنین. با پیاده سازی راهکارهای دریافت شده با سرعت بیشتر به اهداف و نتایج موردنظرتون می‌رسین.

قصد رشد و ارتقا وضعیت موجود کسب و کار خودتان رو دارید؟

اگر قصد رشد و توسعه سازمانتون رو دارین، در مرحله اول می‌تونین از مشاوره ساعتی و با توجه به شرایط و ابعاد سازمانتون از مشاوره پروژه‌ای استفاده کنین. بعد از انجام یک جلسه مشاوره ساعتی، در صورت صلاح‌دید و احساس نیاز مشاور، وارد فاز پروژه ای خواهید شد. چگونگی انجام مشاوره پروژه ای بعد از ارزیابی‌های لازم از سازمان شما و با توجه به چالش‌ها و دغدغه‌های سازمانی‌تان به شما توضیح داده خواهد شد.

مشاوره و مشار کسب و کار و بهترین شرکت مشاوره کسب و کار در ایران

مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار

مأموریت ما، بهبود زندگی شما از طریق ارتقا کسب و کارتان است، پس تمام تلاشمان را به‌کار می‌گیریم تا شمارا به نتایج بهتر و بیشتری برسانیم.

با توجه به موارد ذکرشده، شما چه درصدد راه اندازی کسب و کار جدید باشین، چه بخواین کسب و کار خودتون رو رشد و توسعه بدین، ما در مجموعه مدیرنو در بخش‌های مختلف می‌تونیم شمارا به اهداف مدنظرتون برسونیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و شناخت مجموعه مدیرنو به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

۱۰ +

مجموعه تحت مشاوره

۱۰۰ +

مشاوره حضوری و ساعتی

۱ +

سال مشاوره کسب و کار

کلیدواژه ها: سایت بهترین شرکت مشاوره کسب و کار آنلاین و تلفنی چیست . مشاوره تجاری و بازرگانی و شغلی چیست .

درخواست مشاوره

برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر و هماهنگی جلسات مشاوره حضوری یا تلفنی و آنلاین کسب و کار می‌تونین از طریق فرم درخواست مشاوره و یا راه‌های زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشین.

* فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .