013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

اجرای دوره تخصصی مدیریت سالن های زیبایی

درباره دوره

شروع دوره: 1 و 2 آبان
ظرفیت: 20
مدت دوره: 6 ساعت
مکان برگزاری: رشت
روند اجرای دوره
سرفصل ها

راهکارهای موثر در تبلیغات و برندینگ

روش های بازاریابی در سالن های زیبایی

آشنایی با تکنیک های پیشرفته مدیریت و رهبری

جذب، ارتقا و حفظ منابع انسانی در سالن های زیبایی

مدرس دوره

علی معبودی

استاد علی معبودی

 • مشاور، سخنران و محقق کسب و کار
 • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان
 • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
 • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
 • موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
 • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

مدیریت سالن های زیبایی

مدیران نواندیش اولین برگزار کننده دوره تخصصی مدیریت سالن های زیبایی برای در استان گیلان می باشد.
بدون شک در بازار پررقابت امروز، مدیریت سالن زیبایی به صورت حرفه ای و تخصصی با رعایت اصول و تکنیک های لازم از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. آیا می دانستید، طبق آماری که از زنان شاغل بالای ۱۵ سال تهیه شده، زنان ۳۰ درصد از درآمد های ماهانه ی خود را صرف آرایش و مراقبت از پوست خود می کنند. با تقویت مهارت های مدیریتی می توانید گامی مهم در راستای برندینگ و مدیریت سالن خود برداشته و با ارائه خدمات عالی، مشتریان وفاداری داشته باشید.

[ امکان ثبت درخواست برای دریافت گواهینامه QAL انگلستان ]

اگر شما مدیر سالن آرایشی هستید می دانید که:

 • این روزها رشد زیادی در سالن های آرایشی رخ داده.
 • روز به روز بر تعداد این سالن ها در سطح شهر افزوده می شود.
 • بازار بزرگی شکل گرفته، رقابت شدیدتر و بیشتر شده.
 • هرچقدر بر تعداد سالن های زیبایی افزوده می شود ؛ بدون استثنا تعداد رقبای کاری شما افزایش پیدا می کند.

مشکلات سالن های زیبایی

آمارها نشان می دهد، یکی از شادترین مشاغل دنیا حرفه آرایشگری است. سالن های زیبایی و یا آرایشگاه ها در دسته فعالیت خدماتی قرار می گیرد،. بنابراین یکی از عوامل موفقیت در این حرفه کیفیت خدمات است.

موفقیت در این حرفه نیازمند عوامل دیگری نیز هست. از جمله مدیریت درست و حرفه ای سالن و پرسنل آموزش دیده و متخصص، تجهیزات به روز و برندسازی اصولی و حرفه ای. این شغل هم مانند مشاغل دیگر ارتباط تنگاتنگی با هنر و فنون بازاریابی و مدیریت کسب و کار دارد.

 • آیا میدانید چگونه به مدیریت سالن زیبایی بپردازید؟
 • آیا میدانید وظایف مدیر داخلی سالن زیبایی بپردازید؟
 • وظایف منشی سالن زیبایی چیست؟
 • آیا میدانید مشکلات سالن های زیبایی چیست؟
 • آیا می دانید چگونه خود را متمایز کنید؟
 • چطور مشتریان شما را به عنوان یک برند معتبر در حوزه آرایش بدانند؟
 • چگونه سالن زیبایی خود را در نگاه مخاطبین بهتر و برتر کنید
 • راه های جذب مشتریان بیشتر و بهتر برای سالن زیبایی چیست؟

مشاور سالن زیبایی

ما در دوره مدیریت سالن های زیبایی مدیران نواندیش، مشاور سالن زیبایی شما جهت تاسیس و راه اندازی و چگونگی مدیریت افراد و ارتباط با مشتری و ارائه خدمات و معرفی برند سالن در استان و سراسر ایران خواهیم بود.

مشاور سالن زیبایی به بحث مدیریت و برند سازی در سالن های زیبایی می‌پردازد. شاخصه‌های سهم برندسازی، مراحل و عوامل مؤثر در ایجاد یک برند خوب را موردبررسی قرار می‌دهد.

دوره مدیریت سالن های زیبایی

امروزه داشتن اطلاعات مفید در حوزه مدیریت سالن زیبایی و شناخت مشتریان هدف جهت بازاریابی صحیح مشتریان بالقوه می تواند کمک شایانی به شما در جذب و حفظ مشتریان کند. تعداد قابل توجهی سالن زیبایی در هر شهری وجود دارد. از بین آن‌ها تنها سالن‌ زیبایی می‌توانند موفق شوند، که به‌طور تخصصی بتوانند به مدیریت این کسب و کار بپردازند. 

مجموعه مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش برگزارکننده دوره های تخصصی مدیریت سالن های زیبایی است. ما بر طبق ماموریت خود یعنی: بهبود سطح زندگی از طریق ارتقا کسب و کار شما برای نخستین بار در استان گیلان دوره تخصصی مدیریت سالن های زیبایی را برگزار می کنیم. دوره مدیریت سالن های زیبایی مدیران نواندیش مشاور تاسیس و راه اندازی و چگونگی خدمات و معرفی برند و اسم سالن های زیبایی در استان و سراسر ایران می باشد.

ثبت نام دوره تخصصی مدیریت سالن های زیبایی درحال حاضر به صورت خصوصی امکانپذیر می باشد.

مجموعه مدیران نواندیش، مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار در سراسر ایران است. ما از شما مدیر عزیز صمیمانه قدردانی می‌کنیم که با حضور خود در  دوره تخصصی مدیریت سالن زیبایی ، گامی مفید برای خلق جامعه ای بهتر و شکوفایی ایران بر می‌دارید.

ما همواره بر این باوریم، که می توانیم با استفاده از آموزش‌های اصولی و کاربردی و مشاوره‌های حرفه ای و تخصصی خود، موجب بهبود کسب و کار شما شویم. و همواره تلاش می کنیم تا شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند…

تصاویر مربوط به دوره های برگزارشده با بهترین سالن های زیبایی

در این دوره چه چیزهایی یاد میگیرید؟

ما می خواهیم شما در کنار تسلط کامل به تکنیک های زیبایی، به خوبی بتوانید مدیری عالی برای سالن خود باشید.
در این دوره با شما هستیم که روش های نوین مدیریت، بازاریابی، برندینگ و تبلیغات ویژه سالن های زیبایی را برای شما شرح دهیم.

چرا باید در دوره ها شرکت کنیم؟

کنفرانس ها، سمینارها ،کارگاه های آموزشی و هر رویداد دیگری که به صورت زنده برگزار شود، فرصت بی نظیری برای یادگیری بوده وهم چنین فرصت های شغلی جدیدی خلق می کنند که در هیچ جای دیگری نمی توان آنها را یافت

نظرات شرکت کنندگان دوره های قبل

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

مدیران ، سرپرستان و افراد شاغلی که به دنبال پیشرفت حرفه ای اند. کلیه کسانی که به دنبال ارتقای ارتباطات شخصی و کاری شان هستند. مدیرانی که می خواهند پرسنل را برای بهبود عملکردشان راهنمایی و ترغیب کنند. رهبرانی که می خواهند بدانند چگونه “قلب و ذهن پرسنل را جلب کنند”. افرادی که قصد دارند وارد رابطه عاطفی شوند و یا در مدیریت روابط شان دچار مشکل اند. کارشناسان بازاریابی و فروش که قصد دارند مذاکرات حرفه ای داشته باشند. افرادی که می خواهند هیجان های خود را کنترل کنند و تصمیم های هوشمندانه تری بگیرند.

چرا IQ به اندازه EQ مهم نیست؟

همه ما می دانیم که هوش فکری چیست. این هوش می تواند گمراه کننده باشد چون به خوبی نشان نمی دهد که فرد چگونه کار ، زندگی و حتی احساساتش را مدیریت می کند. الزاما افراد باهوش توانایی کنترل احساسات و مدیریت مطلوب خودشان را ندارند مثلا در روابط اجتماعی خوب عمل نمی کنند و یا حتی در برقراری ارتباط مشکل دارند. و همین امر نشان دهنده ضعف IQ در حوزه ارتباطات است.

پس از پایان این دوره چه چیزی بدست می آورم؟

پس از پایان این دوره، درک بهتری از هوش هیجانی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا در تصمیمات و روابط کاری خود اطمینان بیشتری داشته و شما را جلوتر از دیگران قرار می دهد.

اگر تمرین ها را ارسال نکنم چه اتفاقی می افتد؟

وقت و هزینه تان را از دست می دهید ولی ارسال تمرین های گفته شده در کلاس به شما کمک می کند تا با صحبت کردن در خصوص مشکلاتتان نتایج بهتری از این دوره دریافت کنید.

اگر یک جلسه غیبت کنم آیا کلاس را از دست می دهم؟

اگرچه محتوا و تمرین های هر جلسه در پنل کاربری شما در سایت مدیران نواندیش قرار داشته و بعد از هر جلسه به آنها دسترسی خواهید داشت، اما پیشنهاد می کنیم که حتما در کلاس حضور داشته باشید.

این دوره چطور برگزار می شود؟

این دوره به صورت آنلاین برگزار می گردد و قبل از هر جلسه لینک حضور در کلاس خدمت شما ارسال می گردد.

این دوره فقط ویژه افراد خاصی است؟

بله، هرکسی که تمایل دارد در حوزه کنترل احساسات و بهبود ارتباطات خود رشد کند.

منظور از پشتیبانی کارشناسان در این دوره چیست؟

شما برای حل تمرین ها و رفع اشکال می توانید در طول برگزاری این دوره با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید