مدیرنو ( مدیران نواندیش)

مشاوره کسب و کار؛ آموزش مدیران و پرسنل، همایش، دوره و سمینارهای مدیران

مرکز تخصصی مشاوره و آموزش سازمان ها

علی معبودی

مدیرعامل مجموعه مدیران نواندیش

بخش مشاوره

مشاوره ما به دو طریق است؛ پروژه ای و ساعتی (حضوری و آنلاین)
جهت دریافت جزئیات بیشتر به صفحه مشاوره مراجعه و یا با دفتر رشت ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

بخش آموزش

در بخش آموزش به سه طریق به مدیران کمک خواهیم کرد. همایش، پکیج‌های آموزشی و آموزش های درون سازمانی
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش مراجعه نمایید.

شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند

خدمات مدیران نواندیش

برای دریافت سریع فایل و مشاهده انواع خدمات مدیران نواندیش لطفا مشخصات خود را وارد کنید.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مدیران نواندیش
پخش ویدیو
ما برای تحول و نتیجه مثبت در جهان خلق شده ایم.
با این تفکر به دنبال تغییر افکار، رشد و آموزش انسان ها در سازمان ها هستیم.
تا بتوانیم با رشدشان در مرحله اول، به ایران عزیزمان و بعد از آن به جهان هستی کمک کنیم.
درنهایت دنیا را به مکانی برای زندگی بهتر تبدیل کنیم.

فرآیند گرفتن مشاوره از مدیران نو اندیش

حضور ما در هر مجموعه‌ای برای تغییر آن مجموعه است و تغییرات بنیادی، نیازمند مدت‌زمان لازم برای اجرا و تثبیت آن است. بااین‌حال، در صورت مشاوره پروژه‌ای، قراردادهای ما به‌صورت یک ساله تدوین می‌شوند تا علاوه بر الزام اجرای تغییرات، مشتریان در صورت اجبار، به همکاری ادامه ندهند. تمامی مشتریان ما بدون قراردادهای بلند مدت ۳ یا ۵ ساله همکاری‌شان را با ما آغاز می‌کنند، همچنین در قراردادهای یک‌ساله به هر دلیلی و در هر مرحله‌ای، امکان قطع همکاری وجود دارد.

همایش مدیریتی و مدیریت و بازاریابی و فروش

نحوه کار مدیران نو اندیش با مشتریان

ما با مشتریان آگاه کار می‌کنیم، مشتریانی به‌روز و آموزش پذیر که به دنیال اهداف بلند پروازانه خود هستند. راه‌های حل‌های اجرایی و یکپارچه، برای مشتریان تدارک داده می‌شود تا در کنار هم به اهداف و چشم انداز های کاملاً متفاوت برسیم.

کار کردن با ما سخت است!

سخت است چون ممکن است از پیگیری‌های ما خسته بشوید! احتمال دارد به خاطر کم‌کاری‌هایتان در همان آغاز قرارداد، با شما قطع همکاری کنیم! سخت است چون ما با صراحت تمام، ایرادات و ضعف‌های مدیریتی شمارا مطرح می‌کنیم!

ما، شما هستیم!

ما مشاور سازمان شما نیستیم، ما خود سازمان شما هستیم تا بتوانیم تغییرات را بهتر و مثمر ثمر تر اجرا کنیم. ما با افزایش فروش شما خوشحال خواهیم شد، افتخار خواهیم کرد و با چالش‌های پیش روی کسب و کار شما، نگران و مضطرب می‌شویم، پس ما خود شما هستیم!

مدیران نواندیش بر این باور است که حضور مشاور نباید تنها منجر به سروصدا یا مشهور شدن کسب و کار شما شود، ما معتقدیم که همکاری با مشاور یعنی رشد، یعنی سودآوری، یعنی تبدیل‌شدن به رهبر بازار. ما همچنان به دنبال همکاری با مدیران آموزش پذیر و ریسک‌پذیر هستیم تا بتوانیم روند صنایع و صنوف مختلف را رقم بزنیم.

روش کاری ما

از آنجایی که ۸۰ % تغییرات یا شکست می خورند و یا با برنامه و اهداف اولیه خودشان فاصله زیادی دارند، پس روش کاری ما بازبینی اولیه دقیق، برنامه ریزی مطلوب و نظارت جزئی نگرانه در اجرا ، به مشتریانمان کمک می کند تا شانس دستیابی به اهداف و تغییرات خودشان را بالا ببرند.

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

همکاران واحد مشاوره به صورت

کاملا رایگان مشکلاتو میشنون و راهنماییتون میکنن

مورد اعتماد مشتریان هستیم

مهرداد میرزایی
مهرداد میرزایی مدیرعامل شرکت نگین پخش لاهیج نماینده انحصاری محصولات نادری
Read More
برای به روز شدن و توسعه سازمانمون، نیاز به مشاوره در ما دیده شد. با توجه به بررسی هایی که قبل از عقد قرارداد انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که سطح مجموعه مدیران نواندیش نسبت به سایر مشاور های کسب و کار که در حال فعالیت هستن، بالاتر است. مدیران نواندیش دارای تیم مشاوره هستن و این مزیت محسوب میشه. از انتخابم راضی هستم.
نوید اسبلانی
نوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
در دنیای امروز که همه عرصه‌ها در معرض تغییرات سریع و روزافزون قرار دارند، همه روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت همه جانبه در تمام زمینه ها بخصوص منابع انسانی را در اولویت امورمون قرار دهیم. یکی از ابزارهای مهمی که به ما در راستا کمک بسیار شایانی کرده، سیستم ارزیابی عملکرد مدیران نواندیش است که به صورت مستمر و ماهانه کلیه کارمندان رصد شده و در راستای بهره وری و رشد آنها پیشرفت میکنیم. از این همکاری خرسندیم و هر روز بیش از پیش به تاثیرات مثبت این مجموعه ی تخصصی مدیریتی در بهره وری همه جانبه ی بوکا وافق هستیم.
جناب علیپور
جناب علیپورمدیریت مجموعه کیانمهر
Read More
ما به تازگی فعالیت خودمان را با مدیران نواندیش شروع کردیم که در همین مدت تغییرات و رشد بسیاری را شاهد بودیم و البته بعد از مدتها رصد و مشاهده فعالیت های اثرگذار این تیم تصمیم به همکاری مشترک گرفتیم. سیستم ارزیابی عملکرد تا اینجای فعالیتمان نتایج قابل قبول و جالبی را ارائه کرده که برای من به شخصه بسیار مفید و جالب توجه بوده.
امید عرب
امید عربمدیریت مجموعه قندانه
Read More
با تشکر از جناب آقای معبودی و تیم بسیار حرفه ایشون چه در بخش مشاوره و چه در بخش پشتیبانی خدماتشون. ما علاوه بر سیستم ارزیابی عملکرد در کلیه بخش های مشاوره از خدمات مجموعه مدیران نواندیش در حال استفاده هستیم که بعد از ۳ سال همکاری همچنان به بودن و همکاری با این تیم تفتخار میکنیم.
فرهاد گلبند
فرهاد گلبندمدیریت مجموعه گلبند
Read More
از جناب معبودی و تیم ایشون بسیار ممنون هستیم که موجب تغییرات بسیار زیادی شدند که بخش کارکنان و استفاده از سیستم ارزیابی عملکرد یکی از آنها بود. به امید موفقیت های بیشتر برای شما و تیم موثر و اخلاق مدارتان.
علیرضا ساجدی
علیرضا ساجدیمدیریت مجموعه ساجدی
Read More
سیستم ارزیابی عملکرد سیستمی است که تا قبل از استفاده آن به مدت حداقل سه ماه نمی شود نظر داد. این سیستم به ما در جهت مشاهده بهتر عملکرد پرسنل و همچنین مدیریت عمللکرد پرسنل کمک کرده که با راهنمایی ها و مشورتهای مدیران نواندیش به مدیریت آقای معبودی به اهداف و خواسته های خودمون رسیدیم و در حال رسیدن به باقی آنها هستیم.
محمدرضا پاک نژادی
محمدرضا پاک نژادیمدیریت شرکت پاک سما شمال
Read More
تصمیم گرفتم از افرادی استفاده کنم که از بیرون به مجموعه من نگاه کنن. خداروشکر هم خود آقای معبودی و هم تیمی که دور هم جمع کردن خیلی حرفه ای و خوب هستن. هرکسی بخواد تغییری در سازمان ایجاد کنه در وهله اول باید طرز تفکر مدیر اون مجموعه را تحت تاثیر بذاره. این امر با گفتگوهایی که در این مسیر با جناب آقای معبودی...
میرنوید اسبلانی
میرنوید اسبلانیمدیریت مجموعه بوکا
Read More
از آنجایی که افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند موفق ترند، مدیریت مجموعه بوکا هماره معتقد است تا از متخصصان صاحب نظر و موفق برای ارتقا و پیشرفت همه جانبه در زمینه های مدیریتی، فروش، مشتری مداری، اهمیت به منابع انسانی در بهره وری سازمان و ایجاد انگیزه در ایشان جهت رشد و ارتقا شغلی بهره مند گردد. به طور رسمی سه سال از انتخاب مدیران نواندیش...
مجید اسماعیل زاده
مجید اسماعیل زادهمدیریت مجموعه پادرا
Read More
برای من حضور در همایشهای مجموعه مدیران نواندیش تجربه فوق العاده بود. بنده علم آکادمیک مدیریت و بازاریابی و مارکتینگ را نداشتم و بعد از چند سال حضور در بازار، مسیرهای کسب و کار بازاریابی و فروش را از طریق تجربه و آزمون و خطا طی مینمودم. حضور در همایشهای مدیریت و بازاریابی و فروش مدیران نواندیش کمک بزرگی به من نمود و مانند نوری در مسیر تاریکی که ...
امیر فرد کاظمی
امیر فرد کاظمیمدیریت مجموعه فروشگاه های دکتر موبایل
Read More
تشکر میکنم از مدیریت و تیم خوب مدیران نواندیش، از همایش مدیریت بازاریابی و فروش و هوش اقتصادی که در شهریور ماه ۹۸ که با حضور آقای دکتر ابیاک و دکتر کنعانی برگزار کردید بسیار خرسندم. همایش بسیار خوبی بود ما در این همایش توانستیم هم روابط جدیدی بدست بیاریم. هم دیدگاهامون رو در مورد بازارهای جهانی و آینده شون تغییر بدیم، اطلاعات ...
اشکان احمدی
اشکان احمدیمدیریت مرکز لگوی آموزشی گیلان
Read More
هشتمین همایش مدیران نواندیش با محوریت بازاریابی فروش و هوش اقتصادی، فضای دوستانه برای مدیران حال و آینده فرآهم نمود.در این همایش راهکارهایی جهت رشد سازمانی در ایران و مدیریت بهتر کسب و کار ارائه شد. بنده به نوبه خودم از مجموعه مدیران نواندیش بابت فراهم نمودن این فضای دوستانه و کاربردی کمال تشکر را دارم.
ساناز صادق پور
ساناز صادق پور مدیریت سالن زیبایی لبنا
Read More
ضمن تشکر از مدیریت و تیم مدیران نواندیش، افتخار شرکت در همایش ۷و۸ شهریور ما سال ۹۸ داشتم. باید عرض کنم همایشی به این سطح کیفی رو فقط در تهران تجربه کرده بودم و بسیار خوشحالم که در شهر بی نظیر رشت، اساتید گرانقدری داریم که همایشهای با این درجه کیفی برگزار می کنند. نظم مشهود، زمان بندی دقیق و کیفیت مطالب ارائه شده از طرف اساتید...
رسا اسکندری
رسا اسکندریمدیریت مجموعه دکتر بیمه
Read More
تشکر میکنم از علی معبودی عزیز و تیم حرفه ای شون که با همایش، دوره، کارگاه و سمینارهای آموزشی شون که به مدیرها خیلی کمک میکنند. امیدوارم همیشه موفق باشند. شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند! واقعا این اتفاق برای من هم افتاد. از همایش ها و سمینارهای خوب این گروه خیلی لذت بردم. بابت همه چیز ازتون تشکر میکنم. مرسی.
یحیا آباده
یحیا آبادهمدیرعامل مجموعه بازرگانی آباده
Read More
من قبلا با مشاور دیگری کار کرده بودم. ذهنیت و رضایت خوبی نسبت به مشاور نداشتم. مدیران و پرسنل داخل مجموعه هم به خاطر تجربه بدی که داشتیم، نسبت به مشاور گارد داشتن. اما اینبار با تحقیق مشاور انتخاب کردم. خداروشکر که به درصد بسیار زیادی از خواسته هامون رسیدیم...
حامد محسنی توکلی
حامد محسنی توکلیمدیریت شرکت رادین پخش توکل
Read More
مجموعه مدیران نواندیش یک تیم فوق العاده پر انرژی است. برای من با توجه به مشغله زیادی که دارم، شرکت در ایونتهای این چنینی که سخنران قبل از حضور در همایش مطالعات بسیار زیادی داشته، باعث می شود که خلاصه و چکیده آن مواردی که نیاز دارم را دریافت کنم. خیلی ممنونم از نظم و فوق العاده بودن این همایش...
Previous
Next
10 +

مجموعه تحت مشاوره

۱۰۰ +

مشاوره حضوری و ساعتی

۱ +

سال مشاوره کسب و کار