013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

ارائه مشاوره کسب و کار در زنجان نیازمند تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی یا آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در زنجان می‌گردید، در ادامه با مدیرنو همراه باشید…

 

قبل از هر چیز باید بدانید که مشاور کسب و کار چه کمکی به شما در زمینه پیشرفتتان می‌کند؟

دریافت اطلاعات کامل در زمینه مشاوره کسب و کار

 

رشد نکردن و عدم پیشرفت کسب و کار، یکی از مشکلاتی است که هر سازمان با هر میزان سابقه درگیر آنست. افرادی که اطلاعات و آگاهی کامل و کافی در زمینه مشاوره کسب و کار ندارند، احتمال سقوط سازمان خود را به حداکثر می‌رسانند. باید بدانید که مشاوره گرفتن از یک فرد متخصص، بهترین راه برای رشد و پیشرفت سازمان شماست. با ما همراه باشید تا با فلسفه مشاوره کسب و کار آشنا شوید.

مشاوره کسب و کار فرآیندی ست که در آن مدیران سازمان‌های مختلف از افراد متخصص و باتجربه درزمینهٔ کسب و کار، سیگنال‌هایی را دریافت می‌کنند. که باعث بهبود در روند کاری مجموعه خود و یا حتی بهبود در تمامی ابعاد روانی کارکنان و مجموعه می‌شوند.

همان‌طور که می‌دانید هدف اصلی از ایجاد هر سیستمی بقای آن سیستم است. نداشتن مسیر درست و عملکرد مناسب باعث تهدید بقای مجموعه می‌شود. مشاوره کسب و کار به مدیران کمک می‌کند تا بقای مجموعه خود را تضمین کنند. و خیلی سریع‌تر به سودآوری و محصولات انبوه برسند. رسیدن به این مرحله از رشد بدون داشتن تجربه کافی و برنامه ریزی مناسب، هرگز میسر نمی‌شود. در اینجاست که حضور مشاور کسب و کار ضرورت پیدا می‌کند.

 

خدمات مشاوره کسب و کار در زنجان

داشتن مشاوره کسب و کار در زنجان به دلیل حجم وسیع رقبا در بازار یک ضرورت است. مشاور کسب و کار فردی باتجربه درزمینهٔ کسب و کار است. خدمات مشاوره کسب و کار در زنجان به کسب و کارها و سازمان‌ها در جهت برنامه ریزی، مدیریت، آموزش درون سازمانی ، هدف گذاری و پیشبرد آنها ارائه می‌شود. نگران نباشید مسئولیت‌های مشاوران کسب و کار به همین چند مورد محدود نمی‌شود. خدمات مشاوره کسب و کار در زنجان به شرح زیر است:

 • کمک به شناسایی نیازهای بازاریابی و تدوین استراتژی افزایش آگاهی از برند و جذب مشتری.
 • آموزش و ارائه منابع در زمینه فناوری اطلاعات.
 • مقررات فروش و تجارت.
 • بررسی حسابداری و بودجه.
 • ارائه توصیه‌هایی برای بهبود ایجاد شیوه‌های استخدام و آموزش پرسنل.
 • و بسیاری از راهنمایی‌های دیگری که برای سازمان در حال رشدی واجب است.

 

معرفی مدیران نواندیش

با توجه به این‌که مفهوم اولیه مشاوره کسب و کار در ذهن شما شکل‌گرفته و ذهن جستجوگر شما الآن به دنبال اطلاعات بیشتری در این زمینه می‌گردد، به معرفی مجموعه خود یعنی “مدیران نواندیش” می‌پردازیم.

مجموعه ما در سال ۱۳۹۳ شروع به‌کار کرد. ما فعالیت‌های تخصصی خود را درزمینهٔ مشاوره کسب و کار به‌عنوان اولین مرکز مشاوره مدیریتی در زنجان شروع کردیم. تیم مشاوره مدیران نواندیش که در رأس آن‌ها، آقای علی معبودی قرار دارند، فعالیت‌های مشاوره کسب و کار خود را در دفاتر استان گیلان، تهران کرمان به‌صورت حضوری و در سایر شهرهای ایران به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند.

داشتن رزومه‌ای قوی در ۷ سال فعالیت مدیران نواندیش و برگزاری ۹ همایش ملی و بین‌المللی، سبب شده که ما جزو بهترین مراکز مشاوره در کشور باشیم. هم‌اکنون مدیران و مجموعه‌های بسیاری از سراسر کشور به صورت پروژه‌ای و ساعتی از خدمات مشاوره ما استفاده می‌کنند.

 

مجموعه های تحت مشاوره ما در ایران

از بیشتر از ۱۲۰ کسب و کار مختلف که از خدمات مشاوره ای ما استفاده کرده اند، می توانیم به موارد زیر را اشاره کنیم:

 • قند پارسی شکرانه (تولید کننده انحصاری قند های طعم دار در رفسنجان).
 • مجموعه بازرگانی ساجدی (فروش کاشی و سرامیک با چهار شعبه در رشت و لاهیجان).
 • مجموعه انبوه سازان میلاد مسکن (ساخت، فروش و اجاره ویلا ).
 • مجموعه تولیدی آرین یکتای بوتیا (تولید شکلات های قاووت طعم داردر کرمان).
 • مجموعه صنایع تولیدی چوبی گل بند(تولید کننده مبلمان و صنایع چوبی با دو شعبه در گیلان).
 • مجموعه کیانمهر (تولید و پخش کود و سم در رفسنجان).
 • گروه بازرگانی آباده (فروش کاشی و سرامیک با سه شعبه در اصفهان).
 • مجموعه بوکا (فروشگاه لوازم التحریر در بندر انزلی).
 • مجموعه بازرگانی شطرنجی (بزرگترین پخش لوازم الکتریکی در گیلان).
 • گروه صنعتی آگات (لاهیجان) – فروشگاه ام دی اف دامون (لاهیجان).
 • و ….

 

مدیر ارشد مجموعه؛ علی معبودی

مدیر ارشد مجموعه مدیران نو اندیش آقای علی معبودی هستند. ایشان دارای ۱۲ سال سابقه مدیریت ارشد در بنگاه های اقتصادی، مشاور، سخنران، مدرس و پژوهشگر در حوزه های مختلف کسب و کار و دارای سوابق اجرایی ممتاز در تمامی این زمینه هاست. سوابق ایشان در انتهای همین صفحه موجود است.

مجموعه مدیران نواندیش مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار  و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش می باشد. مجموعه تخصصی مشاوره ما دارای بیش از ۶ سال سابقه مشاوره تخصصی در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و بازاریابی و فروش است. ما در راستای ماموریت سازمانی خود، با بنگاه های اقتصادی مختلف در حوزه مشاوره کسب و کار و شغلی تعامل و همکاری داریم.

در ادامه خواهید خواند:

 

مشاوره مدیریت کسب و کار در زنجان

عموما مدیران سازمان ها، زمانی مشاوره مدیریت کسب و کار مراجعه میکنند که، تلاش‌های قبلی آنها در زمینه پیشرفت کسب و کار، موفقیت آمیز نبوده. مثلا سازمان، برنامه راهبردی برای مدیریت و بازاریابی و افزایش فروش تدوین کرده اما به هر دلیلی موفق به اجرای آن نشده. یا اعضای سازمان درباره نحوه پاسخگویی به نیازهای خاص، اتفاق نظر ندارند. بنابراین از مشاوره مدیریت کسب و کار کمک میگیرند.

 

وظایف مشاور کسب و کار در زنجان

با بکارگیری مشاوره کسب و کار ، تخصص لازم برای حل مسئله فراهم و دستیابی به اجماع آسانتر میشه. علاوه بر این، برای حل مسائل خاص، مانند “تدوین چشم انداز و یا اصلاح ساختارهای سازمان”، نیاز به مشاور یا فردیست که نسبت به مسائل گذشته و آینده کسب و کار و یا سازمان، سوگیری خاصی نداشته باشد.

 

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار مدیرنو در زنجان

 • مشاوره مدیریت کسب و کار و سازمان
 • مشاوره بازاریابی و فروش زنجان
 • مشاوره تبلیغات و برندینگ زنجان
 • مشاوره منابع انسانی زنجان
 • مشاوره مدیریت استراتژیک زنجان

مشاوره بازاریابی و فروش در زنجان

مجموعه تخصصی مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش ، دارای بیش از ۶ سال تجربه در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش و تبلیغات و برندینگ میباشد. ما همچنین سابقه برگزاری بیش از ۹ همایش ملی و بین المللی در حوزه مدیریت و بازاریابی و فروش داریم. مشاوره بازاریابی و فروش به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریعتر پیشرفت کنید. پیشرفت شما با خود سود و درآمد بیشتر به همراه خواهد داشت.

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش ؛ به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد. تیم حرفه ای مدیران نواندیش با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در زنجان به شما کمک میکند به نتایج دلخواه خود دست یابید. لیست کامل دوره های بازاریابی و فروش و همایش های مدیریتی مدیران نواندیش.

 

مشاوره مدیریت در زنجان

مشاوره مدیریت کسب و کار در زنجان به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. مدیران سازمان ها می توانند چالش ها و دغدغه های خود در بخش های مختلف سازمان در جلسات مشاوره مدیریت حضوری در رشت مطرح کنند. برای هماهنگی و رزرو وقت مشاوره مدیریت در زنجان با ما در تماس باشید. همچنین ما برای مدیران سازمان ها دوره های آموزش مدیریت در زنجان و کل ایران برگزار می کنیم.

 

دوره های آموزش مدیریت ما در تهران و کرج سطح به صورت زیر می باشد:

 • دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در تهران و کرج
 • دوره آموزش مدیریت سازمان در تهران و کرج
 • دوره آموزش مدیریت فروش در تهران و کرج
 • دوره آموزش مدیریت پرسنل و کارکنان در تهران و کرج

 

بیشتر بدانید؛ مشاوره مدیریت چیست

 

بهترین کسب و کار در زنجان

ما در راستای ماموریت سازمانی خود، به تعامل و همکاری با بنگاه های اقتصادی مختلف، در حوزه مشاوره کسب و کار میپردازیم. با ارائه توصیه، روش و استراتژی های تخصصی خود به مدیران سازمان ها کمک میکنیم تا مسائل، مشکلات و چالشهای مدیریتی خودرا به بهترین شکل ممکن رفع نموده و از فرصت های پیش رو جهت رشد و توسعه و راه اندازی کسب و کار خود بیشترین استفاده را نمایند. تا نیازهای شغلی رفع شده و بهترین شغل برای کارآفرین ها و مردم زنجان فراهم شود.

 

مشاوره حضوری و اینترنتی کسب و کار در زنجان

مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش بصورت حضوری و اینترنتی در زنجان حضور فعال دارد. مدیران نواندیش در شهرهای مختلف ایران فعالیت می کند. دفاتر مشاوره ما در تهران و رشت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما در تمامی شهرهای زنجان به ارائه خدمات مشاوره میپردازیم. مشاوره کسب و کار ما، به صورت فعال با بزرگترین کارخانجات، شرکت و سازمان ها درحال همکاری است.

 

مشاوره شغلی زنجان

مدیران نواندیش در تمام مراحل رشد و توسعه کسب و کار به عنوان مشاوره شغلی در کنار شما در زنجان خواهد ماند. ما به شما کمک می کنیم که به بهترین شکل، سرمایه و فروش خود را در زنجان و همه شهر های ایران افزایش دهید. آموزش های بازاریابی و فروش ما به صورت حضوری و آنلاین ضامن موفقیت شماست.

در نظر داشته باشید که حمایت و انگیزه ای که مشاوران کسب و کار در زمینه پیشرفت شغلی تان برایتان فراهم می کنند، توسط هیچ نیروی داخلی و خارجی دیگری به وجود نمی آید. همچنین مشاوران کسب و کار در گسترش شبکه کاری شما نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. هر اتفاق خوبی که تا به الان منتظر آن بوده اید اما هیچ وقت به آن نرسیده اید با بهره گرفتن از مشاوران برای شما رقم خواهد خورد. ما در مدیران نو اندیش تمام تلاش خود را برای پیشرفت و رشد شما به کار می گیریم. همکاری با ما پیشرفت شما تضمین می کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه فرمایید؛ جهت دریافت هرگونه مشاوره حضوری و یا آنلاین با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کمکتان کنند. تیم مشاوره مدیران نو اندیش پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با مشاوره کسب و کار در زنجان هستند. همچنین آماده کمک و راهنمایی شما می باشند.

 

مشاوره بازاریابی و فروش زنجان

مشاوره بازاریابی در زنجان

مشاوره فروش در زنجان

مشاوره بازاریابی زنجان و استاد مشاوره بازاریابی در زنجان و آموزش پیشرفته مدیریت در زنجان و آموزش تخصصی مدیریت در زنجان و مشاوره مدیریت در زنجان و بهترین کسب و کار در زنجان و مشاوره کسب و کار زنجان و دوره مدیریت در زنجان و دوره آموزش مدیریت در زنجان و مشاوره بازاریابی و فروش در زنجان و مشاوره شغلی زنجان و مشاوره های حرفه ای و تخصصی بازاریابی در زنجان با جدیدترین متدهای آموزشی در کشور و همکاری های بین المللی و برگزار ککنده ۹ دوره مشاوره بازاریابی و فروش در زنجان و کشور.

مناطق فعال

مدیران نو اندیش در سراسر ایران خدمات مشاوره کسب و کار ، مشاوره مدیریت ، سیستم سازی و آموزش بازاریابی و فروش به مدیران و پرسنل سازمان ها ارائه می دهد. هم اکنون بزرگترین شرکت ها در استانهای تهران، اصفهان، گیلان و کرمان تحت مشاوره ما هستند. مشاهده صفحات سایر استان ها

نقشه ایران مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش در ایران

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

همکاران واحد مشاوره به صورت کاملا رایگان مشکلات شما رو میشنون و راهنماییتون میکنن

علی معبودی

استاد علی معبودی

 • مشاور، سخنران و محقق کسب و کار
 • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان
 • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
 • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
 • موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
 • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

مشاوره های ما به صورت ساعتی و پروژه ای میباشد که برای دریافت مشاوره ساعتی از قبل با شماره تلفن 01334934 تماس گرفته و جهت مشاوره کسب و کار یا دوره های آموزشی هماهنگ بفرمایید.برای دریافت مشاوره پروژه ای هم پس از طی نمودن مراحل مربوطه وارد فاز مشاوره پروژه ای شوید.