Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

ندارد

پادکست:

راه برای حفظ کارمندان خوب

در این فایل صوتی از مدیرنو؛ به راه حفظ کارمندان خوب می پردازیم. به راه های حفظ پرسنل و کارکنان فعلی اشاره خواهیم کرد. هر کسب و کار کوچک و بزرگی در شرایط حال حاضر بازار با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند در چنین شرایطی از دست دادن کارمندانی که برای آموزش آنها زمان زیادی اختصاص داده اید و جزء سرمایه های اصلی کسب و کارتان محسوب می شوند می تواند یکی از چالش های مهم مجموعه شما باشد.
با توجه به زمان بر و هزینه بر بودن جذب کارمندان جدید، بهتر است تمام تلاش تان را برای حفظ پرسنل فعلی تان داشته باشید. در این خصوص باید از استراتژی های مناسبی در ارتباط با پرسنل تان استفاده کنید تا به نتایج خوبی دست پیدا کنید.

مدرس : علی معبودی

  • مدیر عامل شرکت مدیران نواندیش
  • مشاور بیش از ۱۰۰ بنگاه اقتصادی
  • کارشناس کسب و کار در صدا و سیما
  • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
  • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
  • مدرس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان

در پادکست زیر آقای علی معبودی به 4 راهکار مهم در خصوص راه های حفظ کارمندان و کارکنان و پرسنل خوب پرداخته اند. به شما توصیه می کنیم به این راهکارها برای حفظ کارکنان توجه نموده و از آنها استفاده کنید.

شاید یک جمله تجارتتان را متحول کند…


 

دانلود فایل پادکست

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه آموزش درون سازمانی مدیرنو مراجعه فرمایید. 

با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه:

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.