Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

ندارد

پادکست:

فایل صوتی اصول برند سازی در کسب و کار

در این پادکست از مدیرنو؛ به اصول برند سازی در کسب و کار و سازمان می‌پردازیم. در مقالات قبلی برند سازی و برندینگ با عنوان‌های «مبانی اولیه بازاریابی و برندینگ به زبان ساده » و «از تفاوت‌های بازاریابی و برندینگ چه می‌دانید؟ » از مدیرنو؛ در مورد تفاوت‌های بازاریابی و برندینگ، اولویت‌ها و همچنین دلایل اهمیت برند صحبت شد. برند همان تفاوت‌های شما با رقباست. درواقع همان حسی است که مصرف‌کننده از محصول و خدمات شما خواهد داشت. هرچقدر مصرف‌کننده مزیت‌ها و تفاوت‌های محصول یا خدمت شمارا بیشتر حس کند و از خرید و مصرف محصول حس رضایت بیشتری دریافت کند، احتمال ادامه و استمرار خرید و همچنین وفاداری او به برند بیشتر خواهد شد.

ساخت برند شخصی فقط برای کارآفرینی که صاحب کسب و کار خود هست، مناسب نیست. همه‌ی ما این توانایی را داریم تا برند باشیم. از قدرت خود برای منحصربه‌فرد و تک بودن استفاده کنیم. این منحصربه‌فرد بودن مردم را جذب محصولات، خدمات یا حتی پیام ما می‌کند، اینکه واقعاً ما که هستیم و چه چیزهایی ارائه می‌دهیم.

نکاتی که در فایل صوتی اصول برند سازی در سازمان می‌آموزید:

  1. مفاهیم اولیه برند سازی
  2. لزوم برندینگ در کسب و کار و سازمان
  3. برندینگ یا برند سازی چگونه تمایز ایجاد می‌کند؟
  4. چه اشتباهاتی در زمینه برندینگ انجام می‌دهیم؟
  5. برندینگ چه منافعی برای کسب و کارتان به دنبال دارد؟
  6. برندینگ یا برند سازی پچه چهارچوب‌هایی دارد؟

پادکست اصول برند سازی در کسب و کار

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید. 

با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه:

استراتژی توسعه فروش کسب و کار و برند
نحوه تدوین استراتژی بازاریابی برند و کسب و کار
5 برند که از دنیای مردگان برگشتند! 

3 راه برای جذابتر شدن برند شما در اینستاگرام
روانشناسی رنگ ها در تبلیغات و برندینگ
قدرت و ارزش برند چیست

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.