ارائه مشاوره کسب و کار در ارومیه و استان آذربایجان غربی نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی می‌گردید، در ادامه با مدیرنو همراه باشید…

مشاور کسب و کار چه کمکی به پیشرفت شما می‌کند؟

کسب اطلاعات کامل در زمینه مشاوره کسب و کار

 

عدم پیشرفت و رشد کسب و کار، یکی از مشکلاتی است که هر سازمانی با هر میزان سابقه، درگیر آنست. افرادی که اطلاعات و آگاهی کامل و کافی در زمینه مشاوره ندارند، احتمال سقوط سازمان خود را به حداکثر می‌رسانند. باید بدانید که مشاوره گرفتن از یک متخصص، بهترین راه برای رشد و پیشرفت کاری سازمان شماست. 

مشاوره کسب و کار فرآیندی ست که در آن مدیران سازمان‌های مختلف از افراد باتجربه و متخصص درزمینهٔ بازار، سیگنال‌هایی را دریافت می‌کنند که باعث بهبود در روند کاری مجموعه و یا حتی بهبود در تمامی ابعاد روانی کارکنان شما می‌شوند.

همان‌طور که می‌دانید هدف اصلی از ایجاد هر سیستمی، حفظ و بقای آن سیستم است. نداشتن عملکرد مناسب و مسیر درست باعث تهدید بقای کسب و کار می‌شود. مشاور متخصص به مدیران کمک می‌کند تا بقای مجموعه خود را تضمین کنند. همچنین خیلی سریع‌تر به سودآوری و محصولات انبوه برسند. رسیدن به این مرحله از رشد بدون داشتن تجربه کافی و برنامه ریزی مناسب، هرگز میسر نمی‌شود. در اینجاست که حضور مشاور کسب و کار ضرورت پیدا می‌کند.

بیشتر بدانید؛ مشاوره کسب و کار

 

 

خدمات مشاوره کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی

داشتن مشاوره کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی به دلیل حجم وسیع رقبا در بازار اهمیت ویژه ای دارد. مشاور فردی باتجربه درزمینهٔ کسب و کار است. خدمات مشاوره کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی به مجموعه ها در جهت برنامه ریزی، مدیریت، آموزش درون سازمانی ، هدف گذاری و پیشبرد آنها ارائه می‌شود. نگران نباشید مسئولیت‌های مشاور به همین چند مورد محدود نمی‌شود. خدمات مشاوره کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی به شرح زیر است:

 

معرفی مجموعه مدیرنو

مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار  و آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش مدیرنو؛ در سال 1393 شروع به‌کار کرد. ما فعالیت‌های تخصصی خود را درزمینهٔ مشاوره کسب و کار به‌عنوان اولین مرکز مشاوره مدیریتی در رشت شروع کردیم. تیم مشاوره مدیرنو که در رأس آن‌ها، آقای علی معبودی قرار دارند، فعالیت‌های مشاوره کسب و کار خود را در دفاتر، تهران و رشت به‌صورت حضوری و در سایر شهرهای ایران به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند.

داشتن رزومه‌ قوی در 7 سال فعالیت ما و برگزاری 9 همایش ملی و بین‌المللی، سبب شده که ما جزو بهترین مراکز مشاوره در کشور باشیم. هم‌اکنون مجموعه‌ها و مدیران بسیاری از سراسر کشور به صورت پروژه‌ای و ساعتی از خدمات مشاوره ما استفاده می‌کنند.

درباره ما

 

مجموعه های تحت مشاوره مدیرنو در ایران

از بین بیش از 120 کسب و کار مختلفی که از خدمات مشاوره ما استفاده کردند، میتوانیم به موارد زیر را اشاره کنیم:

 

علی معبودی

مدیر ارشد مجموعه؛

مدیر ارشد مجموعه مدیرنو آقای علی معبودی هستند. ایشان 12 سال سابقه مدیریت ارشد در بنگاه های اقتصادی دارند. همچنین مشاور، سخنران، مدرس و پژوهشگر در حوزه های مختلف کسب و کار و دارای سوابق اجرایی ممتاز در تمامی این زمینه ها هستند. در انتهای صفحه لیست سوابق جناب معبودی آورده شده است. ما در راستای ماموریت سازمانی خود، با بنگاه های اقتصادی مختلف در حوزه مشاوره کسب و کار و شغلی تعامل و همکاری داریم.

در ادامه خواهید خواند:

 

مشاوره مدیریت کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی

معمولا مدیران سازمان ها، زمانی به مشاور مراجعه میکنند که، تلاش‌های قبلی آنها در زمینه رشد کسب و کار موفقیت آمیز نبوده. به عنوان مثال سازمان، برنامه راهبردی برای مدیریت و بازاریابی و افزایش فروش تدوین کرده اما به هردلیلی موفق به اجرای آن نشده. یا اعضای سازمان درباره نحوه پاسخگویی به نیازهای خاص، اتفاق نظر ندارند. بنابراین از مشاور کمک میگیرند.

 

وظایف مشاور کسب و کار در آذربایجان غربی

با داشتن مشاور، تخصص لازم برای حل مسئله فراهم و دستیابی به اجماع آسانتر میشود. علاوه بر این، برای حل مسائل خاص، مانند “تدوین چشم انداز و یا اصلاح ساختارهای سازمان”، نیاز به مشاور یا فردیست که نسبت به مسائل گذشته و آینده کسب و کار و یا سازمان، جهت گیری خاصی نداشته باشد.

 

خدمات تحت پوشش مرکز مشاوره کسب و کار مدیرنو در ارومیه و آذربایجان غربی

  • مشاوره مدیریت کسب و کار و سازمان در ارومیه و آذربایجان غربی
  • مشاوره بازاریابی و فروش در ارومیه و آذربایجان غربی
  • مشاوره تبلیغات و برندینگ در ارومیه و آذربایجان غربی
  • مشاوره منابع انسانی در ارومیه و آذربایجان غربی
  • مشاوره مدیریت استراتژیک در ارومیه و آذربایجان غربی

مشاوره بازاریابی و فروش در ارومیه و آذربایجان غربی

مجموعه تخصصی مشاوره تجاری مدیرنو ، دارای بیش از 6 سال تجربه در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش و تبلیغات و برندینگ میباشد. ما همچنین سابقه برگزاری بیش از 9 همایش ملی و بین المللی در حوزه مدیریت و بازاریابی و فروش داریم. مشاوره بازاریابی و فروش مدیرنو در ارومیه و آذربایجان غربی به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریعتر پیشرفت کنید. پیشرفت شما با خود سود و درآمد بیشتر به همراه خواهد داشت.

ما در کنار مشاوره مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش در ارومیه و آذربایجان غربی؛ به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد. تیم حرفه ای مدیرنو با مشاوره و آموزش مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش در ارومیه و آذربایجان غربی به شما کمک میکند به نتایج دلخواه خود دست یابید. لیست کامل دوره های بازاریابی و فروش و همایش های مدیریتی مدیران نواندیش.

بیشتر بدانید؛ آموزش بازاریابی و فروش در ارومیه آذربایجان غربی

مشاوره مدیریت در ارومیه و آذربایجان غربی

مشاوره مدیریت کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. مدیران سازمان ها می توانند چالش ها و دغدغه های خود در بخش های مختلف سازمان در جلسات مشاوره مدیریت به صورت تلفنی و یا آنلاین در ارومیه و آذربایجان غربی مطرح کنند. برای هماهنگی و رزرو وقت مشاوره مدیریت در ارومیه و آذربایجان غربی با ما در تماس باشید. همچنین ما برای مدیران سازمان ها دوره های آموزش مدیریت در آذربایجان غربی و کل ایران برگزار می کنیم.

 

دوره های آموزش مدیریت ما در ارومیه و آذربایجان غربی سطح به صورت زیر می باشد:

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار
دوره آموزش مدیریت سازمان در ارومیه و آذربایجان غربی
دوره آموزش مدیریت فروش در ارومیه و آذربایجان غربی
دوره آموزش مدیریت پرسنل و کارکنان در ارومیه و آذربایجان غربی

 

بهترین کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی

مدیرنو در راستای ماموریت سازمانی خود، به تعامل و همکاری با بنگاه های اقتصادی مختلف، در حوزه مشاوره کسب و کار میپردازیم. با ارائه توصیه، روش و استراتژی های تخصصی خود به مدیران سازمان ها کمک میکنیم تا مسائل، مشکلات و چالشهای مدیریتی خودرا به بهترین شکل ممکن رفع نموده و از فرصت های پیش رو جهت رشد و توسعه و راه اندازی کسب و کار خود بیشترین استفاده را نمایند. تا نیازهای شغلی رفع شده و بهترین شغل برای کارآفرین ها و مردم آذربایجان غربی فراهم شود.

 

مشاوره آنلاین و اینترنتی کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی

مشاوره کسب و کار مدیرنو بصورت آنلاین و اینترنتی در آذربایجان غربی به شما کمک خواهد کرد. دفاتر مشاوره ما در تهران و رشت آماده ارائه خدمات حضوری به شما عزیزان می باشد. مدیرنو در شهرهای مختلف ایران فعالیت می کند. ما در تمامی شهرهای آذربایجان غربی به ارائه خدمات مشاوره میپردازیم. مشاوره کسب و کار ما، به صورت فعال با بزرگترین کارخانجات، شرکت و سازمان ها درحال همکاری است.

 

مشاوره شغلی در ارومیه و آذربایجان غربی

مدیرنو در تمام مراحل رشد و توسعه کسب و کار به عنوان مشاوره شغلی همراه شما خواهد بود. با مشاوره های شغلی تخصصی خود به شما کمک می کنیم که به بهترین شکل، سرمایه و فروش خود را در ارومیه و آذربایجان غربی و همه شهر های ایران افزایش دهید. آموزش های بازاریابی و فروش ما به صورت حضوری و آنلاین ضامن موفقیت شماست.

در نظر داشته باشید که حمایت و انگیزه ای که مشاوران در زمینه پیشرفت شغلی برای شما فراهم می کنند، توسط هیچ نیروی داخلی و خارجی دیگری به وجود نمی آید. همچنین مشاوران در گسترش شبکه کاری شما نقش بسیار مهمی ایفا میکنند. هر اتفاق خوبی که تا به الان منتظر آن بوده اید اما هیچ وقت به آن نرسیدید با بکارگیری مشاور برای شما رقم خواهد خورد. ما در مدیرنو تمام تلاش خود را برای پیشرفت و رشد شما به کار خواهیم گرفت. با همکاری با ما پیشرفت شما تضمین خواهد شد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه فرمایید؛ جهت دریافت هرگونه مشاوره حضوری و یا آنلاین با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کمکتان کنند. تیم مشاوره مدیران نو اندیش پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با مشاوره کسب و کار در آذربایجان غربی هستند. همچنین آماده کمک و راهنمایی شما می باشند.

مشاوره بازاریابی ارومیه و آذربایجان غربی , آموزش مدیریت در ارومیه و آذربایجان غربی , مشاوره مدیریت در ارومیه و آذربایجان غربی , بهترین کسب و کار در ارومیه و آذربایجان غربی , دوره مدیریت در ارومیه و آذربایجان غربی , دوره آموزش مدیریت در ارومیه و آذربایجان غربی , مشاوره شغلی ارومیه و آذربایجان غربی , مشاوره بازاریابی و فروش ارومیه و آذربایجان غربی , آموزش مدیریت ارومیه و آذربایجان غربی