تست هوش هیجانی تصویر کاملی از هوش هیجانی شما را فراهم می آورد. اگر می خواهید بدانید تست هوش هیجانی چیست و دانستن نتیجه تست هوش هیجانی با جواب کامل چه کمکی به شما می کند، در ادامه با ما همراه باشید.

 

تست هوش هیجانی مدیرنو، موارد زیر را شامل می شود:

 

هوش هیجانی چیست

شاید ذهنتان درگیر این موضوع شده که هوش هیجانی چیست. هوش هیجانی یا EQ مجموعه ای از مهارتهای قابل یادگیری است. مهارت های هوش هیجانی می توانند به شما کمک کنند تا علاوه بر مدیریت احساسات خود، احساسات دیگران را نیز مدیریت کنید. به این فکر کنید که می توانستید درک کنید چرا افراد، رویدادها، مسائل خاص شما را در محل کار آزار می دهند؟ و چگونه می توانید کنترل ذهن و بدن را در شرایط سخت به دست بگیرید؟ چطور می توانید تصمیم های احساسی که کار دست تان می دهند را کنترل کنید؟

این موارد و همه موارد دیگر از این دست نشان می دهند که باید راه های تسلط بر هوش هیجانی تان را پیدا کرده و در آن ها مهارت یابید. در دنیای پیچیده امروز فقط داشتن دانش فنی کافی نیست. همه ما در زندگی شخصی و کاری استرس زیاد و روابط کاری سخت را تجربه می کنیم. همه ما می توانیم یاد بگیریم چطور سطح انرژی مان را کنترل کرده، روابط را مدیریت نموده و با دیگران بهتر ارتباط برقرار کنیم.

 

مهارت های چهارگانه هوش هیجانی چیست

 

کاربرد هوش هیجانی چیست

 

چرا هوش هیجانی (EQ) مهم تر از هوش فکری (IQ) است.

همه ما می دانیم که هوش فکری (IQ) چیست. IQ می تواند گمراه کننده باشد چون به خوبی نشان نمی دهد که فرد چگونه کار ، زندگی و حتی احساساتش را مدیریت می کند. الزاما افراد باهوش توانایی کنترل احساسات و مدیریت مطلوب خودشان را ندارند مثلا در روابط اجتماعی خوب عمل نمی کنند و یا حتی در برقراری ارتباط مشکل دارند. و همین امر نشان دهنده ضعف IQ در حوزه ارتباطات است.

 

تست هوش هیجانی

تست هوش هیجانی به شما کمک می کند تا EQ تان را شناخته و یاد بگیرید که آن را بهبود بدهید. بدون درک دقیق EQ و تأثیر آن بر روابط شخصی و حرفه ای، یکی از بهترین راه هایی که می توانید در تعاملات ارتباطی خودتان را اثبات کرده و از دیگران متمایز کنید را از دست خواهید داد. با انجام تست هوش هیجانی و شناخت و بهبود فعالانه آن نشان می دهید که برای رشد بیشتر آماده اید.

 

تقویت و رشد هوش هیجانی

هوش هیجانی با هوش فکری تفاوتهای زیادی دارد. هوش هیجانی این مفهوم را دارد که در کل، شما به همان اندازه “باهوش خواهید بود که الان هستید. برخلاف ضریب هوشی (IQ)، هوش هیجانی (EQ) شما مدام در حال تغییر است. با شرکت در آزمون و  تست هوش هیجانی می توانید از نقاط قوت و ضعف خود مطلع شوید. با تقویت مهارت های چهارگانه، هوش هیجانی خود را افزایش دهید. مردم، اطلاعات و واقعیتهای جدید را می آموزند.

 

نتیجه تست هوش هیجانی با جواب

نتیجه تست هوش هیجانی با جواب کامل است. پس از انجام آزمون، نتیجه تست هوش هیجانی خود را با جواب کامل دریافت خواهید. نتیجه تست هوش هیجانی شامل نمره کل هوش هیجانی و نمرات هر یک از مهارت های چهارگانه به تفکیک است. در نتیجه تست هوش هیجانی راهکار و برنامه عملی برای بهبود و تقویت هر یک از مهارت های چهارگانه با جزئیات شرح داده شده. چند پیشنهاد و اعمال ویژه پیشنهاد می شود که با آنها می توانید هوش هیجانی خود را تقویت کنید.

 

هزینه تست هوش هیجانی

هزینه تست هوش هیجانی به مبلغ 30 هزار تومان است. شما می توانید در انتهای آزمون هزینه تست هوش هیجانی را پرداخت کنید.

 

اولین قدم برای افزایش هوش هیجانی چیست

شاید این سوال که اولین قدم برای افزایش هوش هیجانی چیست ذهنتان را درگیر کرده باشد. اولین قدم برای افزایش هوش هیجانی اینست که برای شروع، تنها یک مورد از چهار مهارت را در نظر بگیرید. پس از آنکه در انجام مراحل مورد اول استاد شدید، می توانید بقیه مهارت های هوش هیجانی را آغاز کنید. شاید نیاز به آموزش هوش هیجانی داشته باشید.

 

آموزش هوش هیجانی

هوش هیجانی به همان شیوه ای که اطلاعات یا وقایع را درک می کنید آموخته نمی شوند. در طول سالیان، پژوهشها نشان داده که مردم زمانی به آموزش هوش هیجانی روی می آورند و مهارتهای هوش هیجانی را خوب یاد می گیرند که در شرایط زیر حضور داشته باشد:

 

هوش هیجانی از نگاه علی معبودی

بیشتر افراد دوست دارن روابط خوبی داشته باشن، به اهدافشون برسن و رشد کنن ولی گاهی هیجان های مختلف اونا رو از هدفشون دور کرده و آسیب های زیادی بهشون میزنه. کافیه یه بار تصمیم بگیرین که این هیجانات و موارد ناخوشایند احساسی تون رو کنترل کنین تا بتونین کیفیت زندگی بهتری برای خودتون و اطرافیان تون رقم بزنین. اگر برای تقویت هوش هیجانی نیاز به آموزش دارید، ما دوره های آموزش هوش هیجانی را برای شما فراهم کردیم.

 

دوره هوش هیجانی

در این دوره یاد می گیرید که چطور چالشهای ارتباطی خود را مدیریت کرده و روابط شخصی و حرفه ای خود را بهبود بخشید. در دوره آموزش هوش هیجانی یاد می گیرین با هیجان هاتون بهتر ارتباط برقرار کنید و به جای اینکه این هیجانات علیه تون کار کنن، همسو با اهداف تون عمل کنن . با دوره هوش هیجانی یاد می گیرین با هیجان هاتون بهتر ارتباط برقار کرده و به جای اینکه این هیجانات علیه تون کار کنن، همسو با اهداف تون عمل کنن .

 

درباره ما

 

برخی از سرفصل های دوره هوش هیجانی

 

 

در دوره هوش هیجانی چه چیزهایی یاد خواهید گرفت؟

 

دوره آموزش هوش هیجانی برای چه کسانی مفید است؟

 

لینک دوره

 

شاید هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده باشد، با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در میان بگذارید.

 

 

 

نظرات شرکت کنندگان در دوره های قبلی

خانم هوشمند

زمانی که شروع به کار کردم اطلاعاتی که باید میدونستم تو حیطه کاری کم بود و همیشه به موانع زیادی بر می‌خوردم زمانی که اطلاع پیدا کردم هستند کسانی که در این زمینه اطلاعات زیادی به ما بدن تا گامهای بزرگ با تفکری بزرگ سریعا اقدام کردم و شما اولین تجربه من در زمینه کسب و کار بودید و راه درست با روشی درست رو به ما آموزش میدید با فن بیان عالی اما هیچ وقت اطلاع نداشتم مراکزهایی هستند برای آموزش مدیریت من خیلی اطلاع رسانی کردم و خواهم کرد تا همه اونایی که مثل من اطلاع نداشتند بدونن و شروع کار رو با قدرتی عظیم استارت بزنن به امید روزهای پر از آرامش

خانم کوچک پور

من از دوره کاملا راضی بودم اما مشکل اینترنت و تجربه اولم‌بود که دروبینار شرکت میکردم کمی تمرکزم کم شده بود که به امید خدا جلسه بعدی با انرژی و تمرکز بیشتر حضور پیدا میکنم.

خانم موسوی

من هیچوقت فکر نمیکردم که دوره انلاین خوب بتونه برگزار شه، یعنی نمیشه راحت یاد گرفت، ولی برای اولین بار تجربه خوبی برام بود و کلی چیز یاد گرفتم.

 

منتظر این تست عالی باشید

به زودی در سایت و اینستاگرام مجموعه مدیرنو اطلاع رسانی می شود.