013-34934

اجرای دوره رایگان پرورش بازاریاب

درباره دوره

شروع دوره: پنج‌شنبه‌ها - ساعت 16 الی 20
مدت دوره: 4 مرداد 1395
مکان برگزاری: رشت
روند اجرای دوره

16 ساعت آموزش نظری  +   16 ساعت آموزش عملی

سرفصل ها

جلسه اول

تعریف بازاریاب و بازایابی و جایگاه فروش در بازاریابی
تعریف بازار و طبقه‌بندی مشتریان

جلسه دوم

اصول و فنون مذاکره و زبان بدن
مدیریت ارتباط با مشتریان

جلسه سوم

تکنیک های ارتباط موثر
راهکارهای مقابله با دام‌های مذاکره

جلسه چهارم

مهارت‌های ارتباط با مشتریان شاکی
جمع‌بندی و آزمون و بررسی مهم‌ترین چالش‌های فروش

مدرس دوره

علی معبودی

استاد علی معبودی

 • مشاور، سخنران و محقق کسب و کار
 • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان
 • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
 • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
 • موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
 • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

دوره رایگان پرورش بازاریاب برگزار شد. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم مزایای دوره رایگان پرورش بازاریاب چیست. با توجه به اینکه بیش از نیمی از آگهی‌های استخدامی در حوزه فروش و به ویژه حرفۀ بازاریابی است، این رشته به دلیل عدم اطلاعات و پشتیبانی لازم روزبه‌روز با درخواست کمتری مواجه است.

با توجه به نوع همکاری شرکت مدیران نواندیش با شرکت‌ها و کارخانه‌های طرف قرارداد و درخواست مخاطبین به برگزاری دوره‌های پرورش بازاریاب اقدام نموده‌ایم. در این دوره با توجه به تجارب علمی و عملی نسبت به پرورش منابع انسانی متخصص اقدام خواهیم نمود.

مزایای شرکت در دوره رایگان پرورش بازاریاب

 • انتخاب افراد شایسته و مرتبط
 • با اجرای آزمون ورودی اقدام به ثبت‌نام در این دوره‌ها نموده تا تنها افرادی جذب دوره شوند. که مهارت‌های لازم را جهت موفقیت در این حوزه دارا باشند.
 • ایجاد علاقه
 • آشنایی با مفاهیم پایه‌ای این حرفه و همچنین استفاده از تجربیات مدرسان باعث افزایش سطح آگاهی و به تبع حصول نتایج بهینه‌ای خواهد شد.
 • اشتغال به کار. فراگیران پس از پایان دوره و برگزاری آزمون پایانی، تعیین سطح شده و طبق امتیازهای بدست آمده جذب شرکت‌ها و سازمان‌های طرف قرارداد خواهند شد. دانش‌پذیران بلافاصله بعد از آزمون نهایی در شرکت‌های طرف قرارداد مشغول به کار می‌شوند.
 • علمی و عملی بودن دوره

تضمین کیفیت بالا و کاربردی بودن دوره

در دوره رایگان پرورش بازاریاب ، شرکت مدیران نواندیش با طرف‌های قرارداد در حوزه مشاوره کسب و کار همکاری میکند. به همین دلیل ما خود را موظف دانستیم تا با ارائه بهترین و کاربردی‌ترین آموزش ها، از جایگاه و اعتبار خود محافظت نماییم.

 

نکات تکمیلی

 • این دوره صرفاً برای کسانی رایگان است که پس از پایان دوره، متعهد به همکاری در شرکت‌های تحت مشاوره مدیران نواندیش باشند.
 • درصورت عدم تمایل به جذب در شرکت‌های همکار طرف قرارداد، علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت هزینه، در این دوره شرکت نمایند.
 • از کلیه داوطلبان مصاحبه ورودی به عمل می‌آید.
 • در آزمون پایان دوره، افراد شرکت‌کننده مطابق نمره و امتیازی که کسب خواهند کرد جذب شرکت‌های بزرگ و متوسط و کوچک می‌گردند.
 • به منظور تضمین اشتغال کارآموزان پس از پایان دوره در مراکز طرف قرارداد، مبلغی به عنوان امانت تا موعد مقرر (حداقل ۱ ماه) از سوی برگزارکننده دوره دریافت می‌گردد.
 • با توجه به محدودیت تعداد دانش‌پذیران در هر دوره، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند.
 • اعطای گواهینامه شرکت در دوره

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار

در این دوره چه چیزهایی یاد میگیرید؟

با توجه به برگزاری دورۀ نظری به همراه جلسات عملی، فراگیران دوره رایگان پرورش بازاریاب با دغدغه و راهکارهای این حرفه آشنا میشوند. این امر باعث خواهد شد تا مشکلات بسیار کمتری در شروع کار تجربه کنند.

چرا باید در دوره ها شرکت کنیم؟

کنفرانس ها، سمینارها ،کارگاه های آموزشی و هر رویداد دیگری که به صورت زنده برگزار شود، فرصت بی نظیری برای یادگیری بوده وهم چنین فرصت های شغلی جدیدی خلق می کنند که در هیچ جای دیگری نمی توان آنها را یافت

نظرات شرکت کنندگان دوره های قبل

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

مدیران ، سرپرستان و افراد شاغلی که به دنبال پیشرفت حرفه ای اند. کلیه کسانی که به دنبال ارتقای ارتباطات شخصی و کاری شان هستند. مدیرانی که می خواهند پرسنل را برای بهبود عملکردشان راهنمایی و ترغیب کنند. رهبرانی که می خواهند بدانند چگونه “قلب و ذهن پرسنل را جلب کنند”. افرادی که قصد دارند وارد رابطه عاطفی شوند و یا در مدیریت روابط شان دچار مشکل اند. کارشناسان بازاریابی و فروش که قصد دارند مذاکرات حرفه ای داشته باشند. افرادی که می خواهند هیجان های خود را کنترل کنند و تصمیم های هوشمندانه تری بگیرند.

چرا IQ به اندازه EQ مهم نیست؟

همه ما می دانیم که هوش فکری چیست. این هوش می تواند گمراه کننده باشد چون به خوبی نشان نمی دهد که فرد چگونه کار ، زندگی و حتی احساساتش را مدیریت می کند. الزاما افراد باهوش توانایی کنترل احساسات و مدیریت مطلوب خودشان را ندارند مثلا در روابط اجتماعی خوب عمل نمی کنند و یا حتی در برقراری ارتباط مشکل دارند. و همین امر نشان دهنده ضعف IQ در حوزه ارتباطات است.

پس از پایان این دوره چه چیزی بدست می آورم؟

پس از پایان این دوره، درک بهتری از هوش هیجانی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا در تصمیمات و روابط کاری خود اطمینان بیشتری داشته و شما را جلوتر از دیگران قرار می دهد.

اگر تمرین ها را ارسال نکنم چه اتفاقی می افتد؟

وقت و هزینه تان را از دست می دهید ولی ارسال تمرین های گفته شده در کلاس به شما کمک می کند تا با صحبت کردن در خصوص مشکلاتتان نتایج بهتری از این دوره دریافت کنید.

اگر یک جلسه غیبت کنم آیا کلاس را از دست می دهم؟

اگرچه محتوا و تمرین های هر جلسه در پنل کاربری شما در سایت مدیران نواندیش قرار داشته و بعد از هر جلسه به آنها دسترسی خواهید داشت، اما پیشنهاد می کنیم که حتما در کلاس حضور داشته باشید.

این دوره چطور برگزار می شود؟

این دوره به صورت آنلاین برگزار می گردد و قبل از هر جلسه لینک حضور در کلاس خدمت شما ارسال می گردد.

این دوره فقط ویژه افراد خاصی است؟

بله، هرکسی که تمایل دارد در حوزه کنترل احساسات و بهبود ارتباطات خود رشد کند.

منظور از پشتیبانی کارشناسان در این دوره چیست؟

شما برای حل تمرین ها و رفع اشکال می توانید در طول برگزاری این دوره با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید