Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

پادکست:

ندارد
6 عادت روزانه برای موفقیت به روش میلیونرها

در این مقاله از مدیران نواندیش؛ به 6 عادت روزانه برای موفقیت به روش میلیونرها می‌پردازیم. در این عصر تکنولوژی، موفقیت می‌تواند کمی پیچیده و دشوار باشد. به نظر می‌رسد بسیاری از مردم در حال انجام مسابقه‌ای برای یافتن فرمول موفقیت هستند. امکان دارد در تله وسواس عادت گرفتار شویم و ندانیم کدام مسیر برای رسیدن به موفقیت سریع‌تر و موثرتر است. اما شاید آنقدرها هم که می‌گویند پیچیده نیست. با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا با توصیه‌های Dean Graziosi نویسنده کتاب‌های پر فروش و میلیونری خودساخته آشنا شوید.

عادت های موفقیت به روش میلیونرها

  1. صادق بودن با خود
  2. برای داشتن روزی موفق، عادت‌های صبحگاهی روزانه‌ای داشته باشید.
  3. شکرگزاری را تمرین کنید.
  4. ورزش کردن را فراموش نکنید.
  5. ازنظر روحی خودتان را تقویت نمایید.
  6. مشتاق و متعهد بودن نسبت به چراهای زندگی‌تان

1- صادق بودن با خود

مطمئن شوید که از فردی که در آینه می‌بینید یعنی آدمی که هر روز هستید راضی و خوشحالید. آیا شما از دوست، همسر و والدینی که امروز هستید، راضی‌اید؟ وقتی شما فردی باشیدکه همیشه آن را در ذهنتان مجسم کرده‌اید، حس خوبی نسبت به خود خواهید داشت.

 

2- برای داشتن روزی موفق، عادت‌های صبحگاهی روزانه‌ای داشته باشید.

همه ما لحظه‌هایی را تجربه می‌کنیم که برایمان سخت و رنج‌آورند. گاهی اوقات این زمان‌ها کوتاه و گاهی اوقات طولانی‌اند. اگر شما بتوانید این زمان‌ها را به حداقل ممکن برسانید، راحت‌تر می‌توانید روی راه‌حل‌ها تمرکز کرده و در مسیر هدفتان حرکت کنید. داشتن یک برنامه صبحگاهی مانند ورزش کردن یا کتاب خواندن به شما کمک می‌کند تا روزتان را با انگیزه بیشتری شروع کرده و بهتر پیش ببرید.

برای اینکه بدانید صبح‌هایتان را چطور شروع نموده و چه‌کارهایی انجام دهید، برایتان مقاله”۸ عادت صبحگاهی افراد موفق ” را نوشته‌ایم. حتماً آن را مطالعه نمایید. همیشه به یاد داشته باشید که هیچ آسانسوری برای موفقیت وجود ندارد. باید از پله ها بالا بروید…

6 عادت روزانه برای موفقیت به روش میلیونرها

3- شکرگزاری را تمرین کنید.

شاید شما هم شنیده باشیدکه شکرگزاری به خاطر چیزهایی که در اختیارداریم، چقدر می‌تواند در داشتن ذهنی آرام به ما کمک کند. لیستی از چیزهای مهمی که در اختیاردارید تهیه نمایید. در مورد نعمت‌های بی‌شماری که در اختیاردارید فکرکنید. همین‌که سلامت خواب بیدار می‌شوید، نفس می‌کشید، خانواده‌ای در کنارتان است. شاید آرزوی خیلی از افراد باشد. پس قدر آنها را بدانید و به خاطرشان سپاسگزارباشید.

 

4- ورزش کردن را فراموش نکنید.

در خصوص فواید و منافع ورزش کردن بارها و بارها شنیده‌اید. شاید جزء کسانی هستید که ورزش را به تأخیر می‌اندازید و شاید هم جزء افرادی هستید که برنامه ورزشی منظمی را دنبال می‌کنید و برایتان به یک عادت تبدیل‌شده. امیدواریم که جزء دسته دوم باشید ولی اگر نیستید هم دیر نشده، همین حالا تصمیم بگیرید و شروع نمایید.

 

5- ازنظر روحی خودتان را تقویت نمایید.

عادت ها و وضعیت روحی ما تأثیر بسیار زیادی در زندگی روزانه و موفقیت‌ های ما ایفا می‌کند. شما همان‌طور که به تغذیه جسمتان اهمیت می‌دهید باید به غنی‌تر شدن روحتان هم کمک کنید. سعی کنید کارهای دلخواهتان که برایتان مانند بمبی از انرژی‌اند را انجام دهید. این فعالیت‌ها برای هرکس متفاوت‌اند. امکان دارد گوش دادن به موسیقی، خواندن کتاب، رفتن به سفر یا هر چیز دیگری باشد. مهم اینست که آن را کشف کرده و به دنبال آن بروید تا از وجود آن سرشار از انرژی شوید.

 

6- مشتاق و متعهد بودن نسبت به چراهای زندگی خودتان

هیچ‌چیز لذت‌بخش تر از این نیست که شب‌ها با رویای هدفتان به خواب بروید و صبح‌ها هم بافکر آن از خواب بیدار شوید! همه افرادی که برای خود هدف تعیین کرده و در راستای رسیدن به هدفشان تلاش می‌کنند، با انگیزه‌ترند و احتمال موفقیت آنها در زندگی بالاتر است.

هنگامی‌که شما در حال مبارزه در زندگی هستید و می‌خواهید زندگی موفق‌تری داشته باشید، اغلب فکر می‌کنید که صدها چیز برای یادگیری یا تغییر در مورد خودتان وجود دارد، اما با رعایت موارد انگشت شماری، می‌توانید به سمت موفقیت گام بردارید. این عادت‌ها می‌تواند همه‌چیز را برای شما تغییر دهد. موفقیت درواقع ساده‌تر از آن است که مردم فکر می‌کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید. 

با ما در ارتباط باشید.

منبع: success

پیشنهاد مطالعه:

 

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.