013-34934
Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

پادکست:

ندارد

در مقاله سه گام برای اجتناب از تله ها و موانع موفقیت می خوانید:

جلوگیری از عوامل و موانع رسیدن به موفقیت و سه گام برای اجتناب از تله ها و موانع موفقیت

در این مقاله از مدیرنو؛ به سه گام برای اجتناب از تله های موفقیت می‌پردازیم. راه های جلوگیری از عوامل و موانع رسیدن به موفقیت چیست. دام های موفقیت به مانند زندگی در یک جعبه ی مجازی است، دیواره های آن دیده نمی‌شود اما با قانون های نا نوشته در آن حبس شده اید. با شناختن آنها و آگاهی یافتن می‌توانید از این دام ها عبور کنید و به موفقیت خود نزدیکتر شوید. در اینجا به سه عامل بسیار موثر در پیشرفت و موفقیت زندگی اشاره می‌کنیم:

 

سه گام برای اجتناب از تله ها و موانع موفقیت

۱. به دنیال سختی ها و چالش ها باشید

راحت طلبی یکی از عوامل موانع رسیدن به موفقیت است. وقتی که شما راحت باشید رشد نخواهید کرد. ترس درونی تان، شما را از حرکت باز می‌دارد. وقتی که به این صدا گوش کنید، یک انتخاب دارید. می‌توانید اجازه دهید شما را متوقف کند، یا می‌توانید به کمک آن خود را به سمت هدفی بهتر و بزرگ تر سوق دهید. زمانیکه به دنبال موقعیت های دشوار بروید ، فرصت های جدیدی برای رشد خواهید یافت. به یاد داشته باشید که کنار آمدن با چالش ها یک عادت برای پیشرفت است.

پیشنهاد مطالعه:

 

2. برای برنده شدن بازی کنید

اغلب مردم باور دارند برای برنده شدن بازی میکنند. اما در واقع آنها این را با بازی کردن برای بازنده نشدن اشتباه می‌گیرند! زمانی که شما به اهداف اولیه ی خود می‌رسید، به آرامش نسبی دست یافته و به دنبل موقعیت های دشوارترحرکت نمی کنید و از رشد و پیشرفت دورخواهید شد.

وقتی که برای برنده شدن بازی میکنید، به رشد ادامه خواهید داد. شما به فراتر از چارچوب های همیشگی تان هل داده می‌شوید و مجبور می‌شوید با سختی ها مبارزه کنید و تا به هدف های تعیین شده نرسید، عقب نشینی نمی‌کنید. زمانیکه تنها به برنده شدن می‌اندیشید، اشتیاق درونی تان شما را به سطح بالاتری هدایت می‌کند.

 

3. منتظر نباشید

برای جلوگیری از عوامل و موانع رسیدن به موفقیت منتظر نمانید. گاهی اوقات منتظر ماندن ایده خوبی است. اما اقدام کردن موجب حرکت می‌شود. منتظر “زمان مناسب” نباشید. مناسب ترین زمان همین حالاست. منتظر ماندن فقط یک بهانه است و دشمنی برای رشد محسوب می‌شود. چون اغلب ما بخاطر ترس از موفق نشدن عادت داریم که کارها را به تعویق بیاندازیم. همین حالا تصمیم بگیرید و سخت ترین هدفی که در کسب و کار یا زندگی شخصی با آن مواجه هستید را دنبال کنید.

پیشنهاد مطالعه: کارآفرینان موفق به چه مواردی توجه نمی کنند؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید.

با ما در ارتباط باشید.

منبع: success

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش
درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.