Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

ویدئو:

پادکست:

ندارد
آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازارگانی و صنعتی

در این مطلب از مدیرنو؛ به آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی و صنعتی می‌پردازیم. آموزش و یادگیری زبان انگلیسی برای شما که فعالیت های تجاری و بازرگانی و صنعتی دارید ضرورت دارد.

چرا باید زبان انگلیسی تجاری بازرگانی و صنعتی را یاد بگیریم؟

تا به حال شده در جلساتی شرکت کنید که از اصطلاحات رایج تجاری و بازرگانی و صنعتی در زمینه شغلی تان استفاده شود و شما در مورد آنها اطلاعاتی نداشته باشید؟ تا به حال شده در حال خواندن گزارش یا مقاله ای در وبسایتی با کلماتی ناآشنا مواجه شوید و به توضیح کاملی درباره آن نرسید؟ شاید جویای کار باشید و در مصاحبه های شغلی متوجه شوید که یادگیری زبان تخصصی رشته تان یکی از پارامترهای تاثیرگذار در استخدام شماست.

آیا هیچ فکر کرده‌اید که دسترسی به اطلاعاتی که دیگران از آن بی‌بهره‌اند، چقدر می‌تواند جالب باشد؟ یا صحبت کردن با افراد جالبی که دیگران نمی‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ یا تحت تأثیر قرار دادن دوستان و همکارانتان در زمان صحبت و یا پشت سر گذاشتن دیگران با پیشرفت های زیادی که در شغل‌تان دارید. بدون شک یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند گامی‌مهم در ارتقاء کیفیت زندگی شغلی شما باشد.

یادگیری زبان انگلیسی در پیشرفتهای شغلی ما چه نقشی دارد؟

آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازارگانی و صنعتی به شما اجازه می‌دهد که:

  1. دانش فنی خود را افزایش دهید. انگلیسی زبان فن‌آوری است. اگر می‌خواهید درباره اخبار و دانش روز مطالعه کنید، احتمالاً مجبور خواهید شد از منابع انگلیسی استفاده کنید.
  2. یک تاجر بین‌المللی باشید. ایـن بسیار واضح اسـت، تجـارت بین‌المللی تنها بـا زبان انگلیسی میسر می‌شود. یادتان باشد که در دهکده جهانی به سر می‌برید. بنابراین اگر می‌خواهید نقشی ایفا کنید، باید انگلیسی بلد باشید – تا بتوانید با تجار دیگر ارتباط داشته باشید، در کنفرانس‌ها و همایش‌ها شرکت کنید، روزنامه‌ها و مجلات تجاری بخوانید و….
  3. دانشجو و محقق بهتری باشید. می‌توانید با دانشمندان کشورهای دیگر مکاتبه کرده و در همایشهای بین‌المللی شرکت کنید تا با مطالعه مجلات و کتب، از یافته‌های جدید علمی‌با خبر شوید.
  4. عبارت «مسلط به زبان انگلیسی» را در رزومه خود درج کنید. بدین ترتیب شانس خود را برای بدست آوردن شغل بهتر و کسب درآمد بیشتر، افزایش ‌دهید.

اگر خواهان شغل خوبی در زمینه‌های تجاری یا علمی‌و بازارگانی و … هستید، از پشت میز کارتان بلند شوید و همین حالا به فراگیری انگلیسی مشغول شوید!

همه ما در زمان هایی به خاطر عدم آشنایی کافی و آموزش ندیدن زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی و صنعتی با مشکلاتی در کسب  کارمان رو به رو شده ایم و به دنبال راه حل گشته ایم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم بخش جدیدی با عنوان ” آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی و صنعتی ” در وب سایت مدیرنو راه اندازی کنیم. این بخش در فاز اول به معرفی لغات و واژه های پرکاربرد می‌پردازد.

لیست آموزش ها:

جلسه اول: آموزش زبان تجاری

لیست کلیه دروس زبان تجاری صنعتی و بازرگانی

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.