۴ گام تا افزایش بهره وری در محل کار

Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram
4 گام تا افزایش بهره وری در محل کار

در این مقاله از مدیران نواندیش؛ به ۴ گام تا افزایش بهره وری در محل کار می‌پردازیم. برای اینکه مدیریت زمان بهتری داشته باشید، سعی کنید میز و محل کارتان را مرتب نگه‌دارید. همیشه قبل از شروع روز کاری اگر وسایلتان سازماندهی‌شده باشند راحت‌تر کارهای روزمره‌تان انجام می‌شود و دچار سردرگمی نمی‌شویدبامطالعه ۵ روش پیشنهادی زیر بهره وری تان دو برابر خواهد شد. اگر موارد دیگری هم به نظرتان رسید برای ما ارسال کنید.

بهری وری در محل کار

۱-برای افزایش بهره وری در محل کار ، وسایل روی میزتان را سازماندهی کنید

تمام برگه‌ها و اسنادتان را در فایل‌های بخصوصی قرار دهید و آنها را نام‌گذاری کنید تا راحت‌تر پیدا شوند. حتی صفحه دسکتاپ کامپیوترتان را هم مرتب کنید و فایل‌های اضافی را حذف کنید.

4 گام تا افزایش بهره وری در محل کار

۲– برای افزایش بهره وری در محل کار ، فقط بر کاری که در حال انجامش هستید، تمرکز کنید

همیشه کارهایتان را اولویت بندی کنید و فقط روی یک برنامه تمرکز کنید و بعد از انجام آن به سراغ بقیه کارها بروید. بعضی افراد معتقدند که در محیط کاری به هم ریخته بازدهی بیشتری دارند اما تحقیقات ثابت کرده‌اند که وقتی میز کار مرتب باشد، افراد تمرکز بیشتری روی کارهایشان دارند، آنها را زودتر و باکیفیت بهتری انجام می‌دهند و بهره وری شان دو و یا حتی سه برابر خواهد شد.

۳– برای افزایش بهره وری در محل کار ، وسایل موردنیاز را چطور قرار می‌دهید؟

همه وسیله‌های مورد نیاز را طوری روی میز قرار دهید که به‌راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. اگر کارهایتان را به خاطر نبود ابزار موردنیاز به تعویق بیندازید و هربار دوباره از نو شروع به انجامش کنید، به ضررتان تمام خواهد شد.

۴– برای افزایش بهره وری در محل کار ، ایمیل‌هایتان را سازماندهی کنید

پیام‌هایی که نیاز ندارید را حذف کنید. به‌طور روزانه ایمیل هایتان را چک کنید و ساعتی از روز را برای پاسخ دادن اختصاص دهید.

اگر شما به این نکات توجه کنید و وسایل اضافی و غیرضروری را از محیط کاری‌تان دور کرده و هرچیز را در جای صحیح و مناسبش قرار دهید، تمرکزتان افزایش می‌یابد و راحت‌تر کارهایتان را انجام خواهید داد.

منبع: briantracy

پیشنهاد مطالعه:

0 0 نظر
رتبه مقاله
اشتراک
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
0
افکارتو دوست دارم. لطفا کامنتش کن!x
()
x