Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

پادکست:

ندارد
10 نکته ی مهم در رهبری کارمندان

 در این فایل pdf از مدیران نواندیش؛ به 10 نکته ی مهم در رهبری کارمندان میپردازیم. در شرایط فعلی کسب‌و‌کار، رهبر سازمان تاثیر مستقیمی بر عملکرد پرسنل و موفقیت سازمان دارد. شاید چندی پیش رهبری سازمان با حداقل درایت و توانایی با تکیه بر برخی مزیت‌های سازمانی می‌توانست سازمان خود را به پیش ببرد.

ولی در فضای کسب‌وکار فعلی که سرعت در تصمیم‌گیری‌ها و قبول ریسک‌ها، به‌گونه‌ای شده است که باید با اطلاعات محدود و حتی در برخی موارد بدون اطلاعات کافی، تصمیم درست در کسری از ثانیه اتخاذ شود، فقط می‌تواند از رهبرانی سربزند که هوش و درایت بالایی دارند.

در فایل آموزشی حاضر به نکاتی در مورد رهبری کارمندان م پردازیم که با استفاده از آن میتوانید به طور موثر رهبری کارمندان سازمان و کسب و کار خودتان را بر عهده بگیرید.

دانلود pdf ده نکته ی مهم در رهبری کارمندان

علی معبودی

مدرس: استاد علی معبودی

  • مشاور، سخنران و محقق کسب و کار
  • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان
  • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
  • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
  • موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
  • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید. 

با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه: pdf ده نکته برای ارائه یک کمپین تبلیغاتی موثر

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.