کارگاه افزایش بهره وری و بهبود عملکرد پرسنل

درباره کارگاه

تاریخ برگزاری: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
تعداد جلسات: 1
مکان: رشت- انتهای فاز ۲ ضیابری – ساختمان امید۱- طبقه ۳ واحد ۶

اگر هنوز از شدت اهمیت کارکنان تان در دستیابی به اهداف خود بی خبر هستید حتما زمانی را برای کسب اطلاعات به جستجوی اینترنتی اختصاص دهید. امروزه تاثیر منابع انسانی در موفقیت هر سازمان با هر ابعادی بر هیچ کس پوشیده نیست. به عقیده بسیاری از کارشناسان یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت هر سازمان، بهینه سازی و بهره وری منابع انسانی سازمانها بوده و تغییر در نحوه تعامل مدیریت با پرسنل و راهبری مجموعه می تواند تا ۳۰% افزایش کارایی و در نتیجه خروجی بهتری در سازمان ایجاد نماید.

از آنجایی که عمده ترین مسائل و مشکلات مدیریتی هر کسب و کار، مباحث مربوط به حوزه منابع انسانی است، لذا قصد داریم در این کارگاه به مبحث مهمِ فرآیند جذب و نگه داشت پرسنل بپردازیم.

این کارگاه ۱روزه، به دو بخش تقسیم بندی شده است. در قسمت اول به نحوه جذب منابع انسانی و اینکه چگونه افرادی تاثیر گذار را جذب نماییم، خواهیم پرداخت. و در قسمت دوم کارگاه به چگونگی حفظ و نگه داشت کارمندان و همچنین راهکارها و قوانین راهبری هرچه بهتر منابع انسانی اشاره خواهیم نمود.

از طرفی با شرکت در این کارگاه ، این امکان را فراهم کرده ایم تا پیش از کارگاه پرسنل شما از طریق فرایندی کاملا حرفه ای توسط کارشناسان مجموعه بررسی و ارزیابی شوند. که این بررسی بصورت مراجعه حضوری کارمندان (بدون حضور کارفرما) در شرکت مدیرنو انجام می گیرد و در روز ورکشاپ گزارش این بررسی ها اعلام شده و براساس ضعفها و چالشهای موجود در کسب و کارتان راهکارهای بهینه و کاربردی ارائه خواهد شد.

اساتید و مدرسان

علی معبودی

استاد علی معبودی

  • مشاور، سخنران و محقق کسب و کار
  • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان
  • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
  • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
  • موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
  • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

چرا باید در کارگاه ها شرکت کنیم؟

کنفرانس ها، سمینارها ،کارگاه های آموزشی و هر رویداد دیگری که به صورت زنده برگزار شود، فرصت بی نظیری برای یادگیری بوده وهم چنین فرصت های شغلی جدیدی خلق می کنند که در هیچ جای دیگری نمی توان آنها را یافت