013-34934
Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

ندارد

پادکست:

ندارد

در مقاله ۱۰ نکته رهبری برای تازه واردها می خوانید:

نکته های مدیریتی مهارت های رهبری نکته رهبری تازه وارد ها

در این مقاله از مدیرنو؛ به نکته های مدیریتی مهارت رهبری می‌پردازیم. رهبری قبل از هر چیز یعنی اینکه خود الگوی خوبی برای دیگران باشیم. رهبری یعنی همان رفتاری که در برابر دیگران از خود بروز می‌دهیم. رهبران پیشتاز می‌دانند که اگر بخواهند از دیگران انتظار عملکرد بالایی داشته باشند، ابتدا باید خود از عملکرد بالایی برخوردار باشند. تا بتوانند تکیه‌گاه قدرتمندی برای دیگران باشند و بهتر آنها را مدیریت کنند.

رهبر نمی‌تواند تنها با بیان ارزش‌ها و ایده‌های اخلاقی و بهره ورانه دیگران را مجاب به دنباله‌روی از خود کند. بلکه این رفتار اوست که ثابت می‌کند او تا چه اندازه به اصول و عقاید خود پایبند است.

پیشنهاد مطالعه: رهبری کسب و کار

این نکته مدیریتی را بدانید؛ رهبری یعنی رابطه. رهبری رابطه‌ای ست بین آنها که مشتاق رهبری کردن هستند. آنها که پیروی کردن را انتخاب می‌کنند. کیفیت این رابطه است که در به انجام رسیدن کارهای خارق‌العاده بیشترین اهمیت را می‌یابد.

دانلود  pdf 10 نکته های مدیریتی رهبری برای تازه واردها

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید.

با ما در ارتباط باشید.

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش
درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.