013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

پادکست:

ندارد

در مقاله چگونه از اینستاگرام بیشترین استفاده را ببرید می خوانید:

کسب بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران

در این مقاله از مدیرنو؛ به چگونگی بیشترین استفاده و درآمد از اینستاگرام در ایران می‌پردازیم. چگونه از اینستاگرام بیشترین استفاده را ببرید» اینستاگرام از شبکه‌های اجتماعی قدرتمندی است که امروزه مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است. این رسانه در حدود ۳۰۰ میلیون کاربر دارد که ۷۰ درصد از آنها خارج از آمریکا هستند. این شبکه اجتماعی به‌اندازه‌ای قدرتمند است که کسب و کارهای کوچک حتماً باید آن را در نظر بگیرند. در این مقاله به چگونگی مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام و چند نکته برای افزایش تعداد دنبال کنندگانتان و برقراری ارتباط با آنها اشاره می‌کنیم.

 

بیشترین استفاده و درآمد از اینستاگرام در ایران

از تصاویر با چهره افراد استفاده کنید

برای کسب بیشترین مخاطب و استفاده و درآمد از اینستاگرام در ایران از تصاویر با چهره استفاده کنید. نکته جالبی که در مورد تصاویر منتشرشده در اینستاگرام وجود دارد این است که تصاویری که در آن از چهره افراد استفاده می‌شود، ۳۵ درصد بیشتر لایک می‌شوند. افراد با این تصاویر بهتر ارتباط برقرار می‌کنند. پس از این گونه عکس‌ها را در نظر داشته باشید.

در اینستاگرام برخلاف وب سایت یا شبکه‌های ارتباطی سنتی، می‌توانید با مخاطبانتان غیر رسمی‌تر باشید. حتی می‌توانید از تصاویر محل کار یا افراد تیمتان و کسانی که در کسب و کارتان فعال‌اند استفاده کنید تا برند خود را در فضای مجازی بهتر معرفی کنید.

 

تصاویر اشتراک گذاشته‌شده مخاطبان خودتان را دوباره منتشر کنید

برای کسب بیشترین مخاطب و استفاده و درآمد از اینستاگرام در ایران باید اولویتتان را بر انتشار تصاویر و محتواهای دستِ اول بگذارید. اما برای افزایش فعالیتتان در این شبکه اجتماعی، سعی کنید به محتواهای ارسالی مخاطبانتان هم توجه کنید. آنها را لایک کنید. حتی گاهاً تصاویری که مشتریانتان با محصولات و خدمات شما منتشر کرده‌اند را بازنشر کنید.

این ایده که از تصاویر آنان استقبال کنید باعث می‌شود آنها به شما بیشتر توجه کنند. ترغیب شوند که تصاویر بیشتری از شمارا به اشتراک بگذارند. کسب و کارتان از زاویه جدیدی به افراد دیگر معرفی می‌شود.

 

برای کسب درآمد از اینستاگرام از هشتگ ها برای ارتباط بیشتر استفاده کنید

هشتگ ها و متنی که در پست‌های اینستاگرامی استفاده می‌کنید به‌اندازه تصاویر اهمیت دارند. هشتگ ها کمک می‌کنند که مردم با افراد دیگر مرتبط شوند. موضوعات و برندهای مورد علاقه خود را پیدا کنند. خرید کنند و در نتیجه به افزایش درآمد از اینستاگرم شما کمک کند. تحقیقات اثبات کرده‌اند که استفاده از هشتگ های مورد علاقه مخاطبان هدفتان کاملاً ضروری و لازم‌اند.

ابزارهایی مانند Iconosquare امکانات زیادی برای شما فراهم می‌کنند و به شما نشان می‌دهد که کدام فعالیتتان بازدهی بیشتری دارد و در کدام برنامه‌ها باید تجدیدنظر کنید. ایجاد یک هشتگ مناسب جزء استراتژی‌های مؤثر در برندینگ محسوب می‌شود و دنبال کنندگان را تشویق می‌کند که از آن استفاده کنند و به‌سرعت شمارا در فضای مجازی معرفی می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: باید ها و نبایدهای استفاده از هشتگ اینستاگرام

استفاده از هشتگ های عمومی مانند #طراحی یا #لباس خیلی برایتان مؤثر نیستند چون تعداد زیادی از تصاویر با این هشتگ ها مرتبط شده‌اند. استفاده ازهشتگ های زیاد هم توصیه نمی‌شود. بهتر است روی دو یا سه هشتگ که مناسب‌اند تمرکز داشته باشید. اگر هشتگ گذاری‌هایتان را به درستی انجام دهید، با افراد زیادی مرتبط خواهید شد. این افراد تأثیر گذاران کلیدی کسب و کارتان هستند. با آنها در ارتباط باشید و شروع به ایجاد روابط جدید با آنها کنید.

 

به پاسخ‌های دنبال کنندگانتان اهمیت بدهید

برای اسفاده و درآمد از اینستاگرام ارتباط متقابل در اینستاگرام هم مانند دیگر شبکه‌های بازاریابی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همیشه با مخاطبانتان در ارتباط باشید و نظرشان را جویا شوید. این بهترین راه برای شروع یک ارتباط متقابل است.

پیشنهاد مطالعه: جذب فالوئرهای بیشتر در اینستاگرام

 

برنامه منظمی برای اشتراک‌گذاری محتوا داشته باشید

ثبات مهم‌ترین چیز است. فعالیت ناگهانی بعدازاین که هفته‌ها هیچ پستی منتشر نکرده‌اید نمی‌تواند برای شما هواداران وفاداری در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته باشد. استراتژی‌ها یتان را تعیین کنید و برنامه ریزی کنید که هر هفته چه تعداد پست و در چه ساعاتی می‌خواهید به اشتراک بگذارید. وقتی با برنامه فعالیت کنید در مورد کیفیت محتواهایتان با دقت بیشتری تصمیم می‌گیرید و به یاد داشته باشید که همیشه کیفیت بهتر از کمیت است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه آموزش درون سازمانی مدیرنو مراجعه فرمایید.

با ما در ارتباط باشید.

منبع: marketingdonut

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش
درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.