Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

ندارد

پادکست:

ندارد
بهترین مشاور کسب و کار در جهان و ایران

در این مقاله از مدیرنو به معرفی بهترین مشاور کسب و کار در جهان و ایران می‌پردازیم. آیا می‌دانید بهترین مشاور کسب و کار در جهان و ایران کیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا لیست بهترین مشاور های کسب و کار در جهان و ایران را به شما معرفی کنیم.

مشاوره کسب  کار چیست؟
مشاوره کسب و کار چه مزایایی دارد؟ با مشاهده لینک بالا اطلاعات کاملی در مورد مشاوره کسب و کار بدست آورید.

مک کنزی و شرکت هایش (McKinsey & Company)

در مورد مک کنزی چه می‌شود گفت؟ مک کنزی بهترین شرکت مشاوره کسب و کار جهان است. مک کنزی سلطان اول و آخر و غول مشاوره کسب و کار جهان. مانترا، مک‌کینزی شهرت جهانی خود را از طریق ارائه راه‌حل‌های چابک و تأثیرگذار و حیرت‌انگیز در طیف متنوعی از روش‌ها و مشتریان که همگی بر روی استانداردهای منحصربه‌فردی متمرکز هستند، به‌دست آورد.
مشاهده سایت

 

گروه مشاوره بوستون (Boston Consulting Group)

گروه مشاوره بوستون دومین شرکت مشاوره و یکی از بهترین مشاور کسب و کار بزرگ از نظر درآمد است. گروه مشاورین بوستون به‌طور مداوم رتبه بالایی در بین برترین و بهترین مشاور دارد. تیم‌های متنوع و جهانی این شرکت، رویکرد عمیق و عملکرد تخصصی را برای سازمان‌ها به ارمغان می‌آورد. گروه مشاوره بوستون به سازمان‌ها کمک می‌کند تا رشد کنند. مزیت رقابتی پایدار و تأثیر اجتماعی مثبتی را ایجاد کنند. این شرکت با هدف محوری، تلاش می‌کند تا تأثیری پایدار برای کارکنان، مشتریان و جامعه خود ایجاد کند. آنها می‌گویند: “شما به چالش کشیده می‌شوید… و پاداش می‌گیرید.”
مشاهده سایت

 

باین و شرکت هایش (Bain & Company)

به این یکی دیگر از بهترین مشاور کسب و کار دنیاست. به این در “قلب” سه شرکت بزرگ مشاوره کسب و کار در جهان قرار دارد. Bain & Company به دلیل بلندپروازی و نوآوری‌هایی که برای آینده تعریف می‌کند، شناخته‌شده.

بهترین مشاور کسب و کار در جهان و ایران

همان‌طور که گفته می‌شود “یک عضو به اینی هرگز اجازه نمی‌دهد، عضو دیگر به اینی شکست بخورد”. این به دلیل فرهنگ غنی و عمیقاً دلسوزانه‌ای که این شرکت برای اولویت‌دهی به زیرمجموعه‌های خود دارد. این شرکت به مجموعه‌های تحت مشاوره خود قدرت می‌دهد تا کارهای برجسته‌ای را در مقیاس جهانی ارائه دهند.
مشاهده سایت

 

مشاوره دیلویت (Deloitte Consulting)

دیلویت یک کمپانی ارائه‌دهنده خدمات حسابرسی، مالیاتی، مالی و مشاوره جهانی است. دیلویت یکی از چهار سازمان بزرگ حسابداری است. خدمات دیلویت به سازمان‌ها شامل استراتژی شرکت، استراتژی بازاریابی و فروش، ادغام و مالکیت، و نوآوری و خدمات مربوط به تولید ازجمله زنجیره تأمین؛ عملیات خدماتی بخش ویژه؛ عملیات زیرساختی شامل برون‌سپاری مشاوره و خدمات مشترک؛ و مدیریت مالی است.
مشاهده سایت

 

اکسنچر (Accenture)

اکسنچر یکی دیگر از بهترین مشاور کسب و کار جهان است. این شرکت در چهارراه تجارت و فناوری کار می‌کند. اکسنچر برای کمک به بهبود عملکرد مشتریان و ایجاد ارزش پایدار برای سهامداران کار می‌کند. اکسنچر «فرهنگ فرهنگ‌ها» را تقویت می‌کند، جایی که افراد آن احساس تعلق را تجربه می‌کنند. و می‌توانند از نظر حرفه‌ای و شخصی بهترین باشند. ایجاد این محل کار عالی، به این معنی است که اطمینان حاصل شود که افراد در مورد موضوعات دشوار – مانند تبعیض و شمول – بدون قضاوت یا محدودیت شغلی گفتگوی صادقانه و باز داشته باشند و احساس راحتی کنند.
مشاهده وبسایت

 

ارنست اند یانگ EY (Ernst & Young)

ارنست‌اند یانگ یکی از چهار شرکت بزرگ حسابداری در سطح بین المللی است. آنها بیشتر به دلیل ارائه خدمات حسابرسی، مالیات، ریسک تجاری، فناوری و خدمات ریسک امنیتی و خدمات سرمایه انسانی شناخته‌شده‌اند. آنها از طریق چهار حوزه خدمات که شامل تضمین، مشاوره، استراتژی و معاملات است، به تغییر کسب و کار کمک می‌کنند.

مشاهده وبسایت

 

مشاوره و استراتژی PwC (PwC Advisory/Strategy&)

وقتی تحت نظر PwC هستید، زیرساخت‌ها و منابع لازم برای ایجاد یک کسب و کار استراتژی منحصربه‌فرد را دارید. این شرکت قابلیت‌های سازمان شمارا فراتر از کار و استراتژی خالص افزایش می‌دهد. PwC با استفاده از قدرت استراتژی و شبکه گسترده، راه حل‌های بصیرت انگیز و درعین‌حال عمل‌گرا ارائه می‌دهد که به‌اندازه کافی قابل‌اجرا هستند. این راه حل‌ها به‌طور مؤثر توسط بیش از 100000 سازمان اجرا می‌شود.
مشاهده وبسایت

 

بوز آلن همیلتون (Booz Allen Hamilton)

Booz Allen Hamilton خدماتی را در زمینه مشاوره، تجزیه‌وتحلیل، راه حل‌های دیجیتال، مهندسی و سایبری و صنایع مختلف از دفاع تا سلامت، انرژی و توسعه بین المللی ارائه می‌دهد. آنها یک شریک استراتژیک برای سازمان‌ها در بخش‌های مختلف دولت ایالات متحده، از سلامت و انرژی گرفته تا دفاع هستند. این شرکت نقش مهمی در مدیریت این سازمان‌ها و در نتیجه دفاع از ملتشان ایفا می‌کند.
مشاهده وبسایت

 

مشاوره KPMG (Advisory)

KPMG یک شبکه خدمات حرفه‌ای چند ملیتی و یکی از چهار شرکت بزرگ حسابداری است. سازمان KPMG به‌عنوان شبکه‌ای از شرکت‌ها که هرکدام خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند را در بر می‌گیرد. این خدمات شامل استراتژی و عملیات، تجزیه و تحلیل، ادغام کسب و کار، هوش تجاری، مدیریت فرآیند کسب و کار، مدیریت تغییر، توانمندسازی رشد، برنامه ریزی کسب و کار یکپارچه، طراحی سازمانی، برون سپاری، خدمات مشترک، مدیریت استعدادها، توانمندسازی فناوری و تحول می‌باشد.

در بخش مدیریت ریسک، آنها خدمات مشاوره‌ای در مدیریت ریسک مالی، موارد قانونی، حسابرسی داخلی، ریسک و انطباق و فناوری اطلاعات ارائه می‌دهند. بااین‌حال، آنها عمدتاً در حسابرسی، حسابرسی داخلی، حسابداری، حسابداری قانونی، انطباق، بازیابی شرکتی، تضمین، مالیات، مدیریت ریسک و خدمات مشاوره مالی شناخته‌شده و متخصص هستند.

مشاهده وبسایت

 

اولیور وای من (Oliver Wyman)

الیور وایمن به‌طور مداوم در کل صنعت به‌عنوان “بهترین مکان برای کار” شناخته می‌شود. این مرکز مشاوره ” نوید محیطی را می‌دهد که افراد استثنایی بتوانند در آن شکوفا شوند.” الیور وایمن، یک شرکت مشاوره بزرگ است که دامنه آن پنج قاره را در بر می‌گیرد.

الیور وایمن تلاش می‌کند تا فرهنگی کارآفرینانه و غیر سلسله مراتبی را برای افراد خود فراهم کند که در آن افراد با استعداد سازمان با دید بالا، در تعاملات پیچیده در کنار یکدیگر با مشتریان کار می‌کنند. افرادی که از مسئولیت پذیری فوری و از محیطی با سرعت بالا لذت می‌برند. در این محیط افراد به خوبی عمل خواهند کرد.

مشاهده وب سایت

 

بهترین مشاور کسب و کار در ایران کیست؟

بهترین مشاور کسب و کار در ایران کسی است که باعث می‌شود ریسک‌های اجرایی کاهش و سود شرکت افزایش یابد. یکی از ضروریات در طی همکاری با مشاور، حفظ و توسعه کیفیت ارتباط شفاف با مدیران و پرسنل سازمان است. به تجربه یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست مشاور کسب و کار در پروژه‌های همکاری با سازمان‌ها، عدم برقراری ارتباط باکیفیت با مدیران ارشد یا پرسنل سازمان است.

برای انتخاب بهترین مشاور کسب و کار در ایران ، بهتر است رزومه حرفه‌ای و تخصصی مشاور کسب و کار در ایران را بررسی کنید. مدیران نواندیش با داشتن رزومه حرفه‌ای، دانش تخصصی و تجربه بالای کارشناسان خود، در لیست بهترین مشاور های کسب و کار در ایران قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه فرمایید.

منبع: firsthand

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.