نه روش برای تبلیغ رایگان کسب و کار ۱

Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

نه روش برای تبلیغ رایگان کسب و کار ۱ » تبلیغات می تواند بسیار گران قیمت باشد و در آغاز کسب و کارتان این هزینه های هنگفت تبلیغات می تواند خارج از بودجه و سرمایه ی در دسترس شما باشد. اما با کمی تفکر متوجه می شوید راه هایی وجود دارند که شما می توانید به صورت رایگان در منطقه خود تبلیغ کنید. نیازی نیست یک صفحه تبلیغاتی تمام رنگی در یک روزنامه ی محلی داشته باشید تا بتوانید مشتریان بالقوه را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. با چند شیوه بازاریابی زیرکانه می توانید به خوبی خود را به دیگران نشان دهید و افراد را با کسب و کار خود آشنا کنید بدون این که پولی پرداخت کرده باشید.

در این مقاله ۱۰ ایده ساده برای ترویج مجانی خدمات یا کسب و کار کوچک خود در منطقه ای که کسب و کار شما در آنجا مستقر است ارائه شده است

۱- مطمئن شوید که وب سایت شما جزئیات کسب و کارتان را شامل شود

چه هدف شما جذب مشتریان محلی باشد و چه تبلیغات در سطح کشور، وب سایت شما باید به طور کامل و به وضوح کسب و کارتان را شرح دهد، باید پیدا کردن آن آسان بوده و جذاب نیز باشد.

در هنگام ساخت و یا بازسازی وب سایت خود موارد زیر را در نظر بگیرید :

[restrict]
تا چه حدی بر هدف مورد نظر شما مترکز است
کیفیت متون به کار رفته در وب سایت
میزان سهولت استفاده از وب سایت برای دیگران
تا چه حدی نشان دهنده و منعکس کننده برند شرکت شما است
میزان بهینه بودن موتور جستجوی وب سایت
استفاده و یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی
قابلیت دسترسی برای کاربران موبایلی

نه روش برای تبلیغ رایگان کسب و کار 1

۲-وبلاگ نویسی را یکی از اولویت های اصلی خود قرار دهید

بسیار مهم است که یک وبلاگ را نیز در کنار وب سایت خود داشته باشید زیرا این کار شانس دیده شدن برند شما را افزایش می دهد، و در پیدا شدن وب سایت شما در موتورهای جستجو نیز مؤثر است. شما می توانید کلمات کلیدی و عبارات مورد استفاده در وب سایت خود را در پست های وبلاگ نیز بکار ببرید. توجه داشته باشید که هر از چند گاهی مطالب جدید و با کیفیت در وب سایت خود قرار دهید.

وبلاگ نویسی به نوعی باعث تعامل بین شما و مخاطبانتان می شود، آنها می توانند با گذاشتن کامنت و اظهار نظر در زیر پست هایتان با شما ارتباط برقرار کنند. به یاد داشته باشید که حتماً گزینه ای برای به اشتراک گذاری مطالب در تمام پست های وبلاگتان اضافه کرده باشید تا خوانندگان بتوانند به راحتی این مطالب را به اشتراک بگذارند، تا به این طریق افراد بیشتری با شما و کسب و کارتان آشنا شوند.

۳) هر چند ماه یک بار مصاحبه مطبوعاتی انجام دهید

بسیار مهم است که با روزنامه های محلی در ارتباط باشید و مصاحبه ها، اخبار و مطالبی را در مورد خودتان و کسب و کارتان در اختیار آنها قرار دهید تا به این طریق شاید بتوانید به طور مجانی به صفحات این روزنامه ها راه یابید. این مطالب می تواند در مورد هر چیزی باشد از استخدام کارکنان جدید گرفته تا جذب مشتریان جدید – نیازی نیست که این مطالب و اخبار مهم باشند، فقط کافی است که وجود شما در بین سایر کسب و کارهای محلی موجود احساس شود.
اگر بتوانید با سردبیر و روزنامه نگاران رابطه خوبی برقرار کنید به نشر مطالب شما کمک فراوانی کرده و می توانید اطمینان یابید که این مطالب حتماً خوانده می شوند.
برای هدفمند کردن آگهی خود “چگونه آگهی های تبلیغاتی جذابی داشته باشیم” را مطالعه فرمایید.

۴) از نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش خود بهره بگیرید

این روش سریع و مؤثر بوده و طراحی آن نیز آسان است. شما همچنین می توانید تأثیر این نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی را بر رشد کسب و کار خود بررسی کرده و واکنش مشتریان را مشاهده کنید و به این ترتیب می توانید با گذشت زمان فروش خود را افزایش دهید.
برای بهره گیری کامل از بازاریابی ایمیلی، باید پایگاه داده خود را به طور منظم به روز کرده و آن را گسترش دهید، سعی کنید مردم را تشویق کنید که در وب سایت شما ثبت نام کنند.

نظرتان در مورد مقاله “نه روش برای تبلیغ رایگان  کسب و کار ۱ “را  با ما در میان بگذارید.

[site_source_shortcode url=”http://www.talentedladiesclub.com/all-help/10-ways-to-advertise-your-business-locally-for-free/”]talented ladies club[/site_source_shortcode]

[/restrict]

0 0 نظر
رتبه مقاله
اشتراک
اطلاع از
3 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
3
0
افکارتو دوست دارم. لطفا کامنتش کن!x
()
x