آموزش زبان تجاری (درس بیست و دوم)

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on telegram

آموزش زبان تجاری (درس بیست و دوم)» در این درس از آموزش زبان تجاری، به بررسی واژه های مدیریت عملکرد، مدیریت فرآیند و سیستم مدیریت پرداخته و مثال هایی در خصوص سه لغت یاد شده ارائه می دهیم.

۱)performance management (مدیریت عملکرد)

مدیریت عملکرد شامل فعالیت هایی است که رسیدن به اهداف به صورت مؤثر و مداوم و با شیوه ای کارآمد را فراهم می کند که می تواند بر عملکرد یک سازمان،  کارمندان و یا حتی روند تولید یک محصول یا خدمت رسانی یا موارد دیگر متمرکز شود. همچنین مدیریت عملکرد به عنوان فرایند نظم دهی به منابع، سیستم و کارمندان سازمان ها برای اهداف و اولویت های استراتژیک  هم شناخته می شود.

[latin-p]1-You need to always be good at performance management so that you can know that your product is still top notch.[/latin-p]
1-شما همیشه باید مدیریت عملکرد خوبی داشته باشید تا اطمینان یابید که محصولتان همچنان درجه یک است.

[latin-p]2-I was in charge of performance management, which meant that I would oversee the progress of our employees from start, to finish.[/latin-p]

2-من مسئول مدیریت عملکرد بودم، یعنی بر پیشرفت کارمندان از ابتدا تا انتها نظارت داشتم.

۲)process management (مدیریت فرآیند)

فعالیت هایی که با هدف تعریف یک فرآیند، تعیین مسئولیت ها، ارزیابی عملکرد فرآیند و تعیین فرصت ها برای پیشرفت انجام می شوند.

[latin-p]1-We had hired a new director of operations who would improve the process management of the firm as the company’s operations were quite complex.[/latin-p]
1-ما یک مدیر عملیات جدید استخدام نمودیم تا مدیریت فرآیند شرکت را در شرایط پیچیده بهبود دهد.

[latin-p]2-You should always strive to have good process management so that you know everyone is working the right way at all times.[/latin-p]

2- شما باید  مدیریت عملکرد خوبی داشته باشید تا بدانید که هرکس همیشه کارش را به درستی انجام می دهد.

 

3)management system (سیستم مدیریت)

تعریف :

روشی مستند و تست شده که در دستیابی به عملکرد بهینه، از طریق روش های گام به گام استفاده می شود. سیستم های مدیریت به طور کلی شامل اطلاعات دقیق در مورد موضوعاتی مانند (۱) سازماندهی یک شرکت، (۲) تنظیم و اجرای سیاست های شرکت، (۳) حسابداری، نظارت و روش های کنترل کیفیت، (۴) انتخاب و آموزش کارکنان، (۵) انتخاب تامین کننده و گرفتن بهترین مقدار از آنها، و (۶) بازاریابی و توزیع هستند.

۱-The management system where I work does their best to ensure that all employees are notified when a policy is changed.

1- در جایی که من کار می کنم، سیستم مدیریتی اطمینان می دهد که تمام کارکنان از تغییر سیاست ها آگاه می شوند.
۲- The management system used was primarily a style that allowed lower level employees to operate autonomously and receive feedback when desired.
2- سیستم مدیریت در درجه اول، یک سبک بود که به کارکنان سطح پایین اجازه می داد به طور خودمختار عمل کرده و در مواقع لزوم بازخورد بگیرند.

*اگر سوالی در مورد ۳ لغت توضیح شده در این درس دارید یا لغت جدیدی در متن برایتان نا آشناست، از طریق بخش نطرات با ما در میان بگذارید تا کارشناسان مجموعه  در اسرع وقت توضیحات کامل در اختیارتان قرار دهند.

0 0 نظر
رتبه مقاله
اشتراک
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
0
افکارتو دوست دارم. لطفا کامنتش کن!x
()
x