Share on whatsapp
Share on print
Share on email
Share on twitter
Share on telegram

سطح:

تخصصی

ویدئو:

پادکست:

ندارد
راه های کسب درآمد در ایران چهار راهکار برای کسب درآمد بیشتر در ایران

در این مقاله از مدیران نواندیش؛ به راه‌ های کسب درآمد در ایران می‌پردازیم. چهار راه برای کسب درآمد بیشتر در ایران. پول تنها علت برای شروع یا رشد یک کار و کسب نیست. ولی باید بدانید که در کارتان اهمیت زیادی دارد. وقتی‌که کارتان درآمد کافی نداشته باشد فقط به‌عنوان یک سرگرمی تلقی می‌شود. اقدامات زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با انجام دادن آنها به‌سوی درامد بیشتر هدایت شوید.

کارآفرینان موفق از اتلاف وقت پرهیز می‌کنند و به کار و کسبشان تمرکز بیشتری دارند تا رشد کنند.

راه های کسب درآمد در ایران

4 راه وجود دارد که انجام دادن آنها شمارا به سمت کسب درآمد بیشتر هدایت می‌کند.

این راه‌ های کسب درآمد ساده‌اند و رشد فزاینده درآمد شمارا در اجرای این استراتژی‌ها می‌توان مشاهده کرد.

  1. بیشتر از میزانی که فکر می‌کنید کافیست، بفروشید
  2. هر روز برای استراتژی افزایش درآمد خودتان وقت بگذارید
  3. ارزش آفرینی
  4. در معرض دید باشید

راه های کسب درآمد در ایران چهار راهکار برای کسب درآمد بیشتر در ایران

1- بیشتر از میزانی که فکر می‌کنید کافیست، بفروشید:

فرصتی که برای کسب درآمد دارید اینست که می‌توانید بفروشید. بااینکه می‌دانید فروش مهم است اما شاید ندانید که در حال حاضر تلاشتان برای فروش محصولات یا خدماتتان کافیست یا نه. جالب است بدانید که بعضی از مشتریان برای اینکه اقدام به خرید کنند لازم است تا 37 بار پیام شما در ذهنشان تکرار شود!

زمانی که احساس کردید که به‌اندازه کافی در حال تلاش در جهت فروش هستید، مطمئن باشید که درواقع این‌طور نیست. وقتی به‌طور مرتب برای مخاطبانتان ارزش آفرینی کنید. این امکان برایتان ایجاد می‌شود که پیشنهادهای ویژه‌تان را به اطلاع آنها برسانید. همیشه بیش از میزانی که تصور میکنید کافیست، بفروشید و درنتیجه آن افزایش درآمدتان را مشاهده نمائید.

 

2- هر روز برای استراتژی های افزایش درآمد خودتان وقت بگذارید:

میل طبیعی همه ما انسان‌ها اینست که فقط کارهایی که ضروری‌اند را انجام دهیم. مثلاً ایمیل‌هایمان را را چک می‌کنیم، شبکه‌های اجتماعی‌مان را رصد می‌کنیم و شاید گاهی اوقات تعدادی تماس هم بگیریم.

اگر می‌خواهید که درآمدتان بیشتر شود، کارهایی انجام دهید که شمارا به‌سوی درآمد بیشتر هدایت کند. مثلاً به افرادی که می‌شناسید ایمیل‌های تبلیغاتی ارسال کنید و تخفیف‌ها و آفرهای ویژه‌تان را اطلاع رسانی کنید یا با یک مشتری بالقوه تماس بگیرید و یا تماس دوباره با یک مشتری قدیمی برقرار کنید.

هرروز را به انجام کارهایی اختصاص دهید که به تلاش کمی برای تکمیل شدن نیاز دارند. شما نمی‌توانید هرروز یک فروش کامل به انجام برسانید، اما به‌مرورزمان توانایی فروش بیشتر را کسب می‌کنید. وقتی این رفتارتان به یک عادت تبدیل شود به‌طور خودکار یاد می‌گیرید که چگونه از فرصت‌ها به نحو احسن استفاده نمایید.

 

3- ارزش آفرینی

وقتی مشتری متوجه شود که از محصول یا خدمتی که درباره‌اش صحبت میکنید، از سوی شما ارزش آفرینی می‌شود، قطعاً فروش انجام خواهد شد. ارزش بهترین چیزی ست که ارائه می‌دهید.

وقتی‌که به‌طور پیوسته ارزش آفرینی کنید، بر شمار مشتری‌های بالقوه‌تان افزوده خواهد شد.

  • برای ارزش‌های ارائه‌شده‌تان صرف نمائید.
  • محصولات، خدمات یا اطلاعاتتان باید شمارا از سایر رقبا متمایز کند.
  • مشتریان باید متوجه ارزش‌های غیرقابل‌انکار شما بشوند.
  • ارزش‌هایتان را باید در وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و یا در تبلیغاتتان نشان دهید.

 

4- در معرض دید باشید

فرصت‌های زیادی برای کارآفرینان امروزی وجود دارد که کار و کسبشان در معرض دید قرار بگیرد. شبکه‌های اجتماعی میلیاردها کاربر دارد. از طریق کلمات کلیدی گوگل یا بهینه ساری موتور جستجو (SEO) می‌توانید کار و کسبتان را در اختیار میلیون‌ها مشتری بالقوه قرار دهید. اینترنت و شبکه‌های اجتماعی دستیابی ما به منابع نامحدودی از مشتریان را امکان‌پذیر ساخته است. در معرض دید قرار گرفتن کسب و کارتان را بالا ببرید و برند و محتوای تولیدی‌تان را به مخاطبان عرضه کرده و آنها را تبدیل به مشتری کنید. این کار به‌سرعت به رشد شما کمک خواهد نمود.

اگر رشد یا درآمد کسب و کارتان متوقف‌شده ، این 4 گام برای شما مؤثر واقع خواهد شد و اگر فعلاً در وضعیت خوبی به سر می‌برید، از موارد اشاره‌شده در جهت اهداف آتی کسب و کارتان استفاده نمایید.

منبع: entrepreneur

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با مدیریت کسب و کار به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه:

 

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه مدیران نواندیش برای کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی انجام می‌شود. ارزیابی عملکرد کارکنان به‌صورت ماهیانه بوده که، در ادامه به شرح کامل موضوع ارزیابی کارکنان خواهیم پرداخت. توضیحات بیشتر+

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.