مشاوره کسب و کار

مشاوره مدیریت و بازاریابی

خوش آمدید

هر کسی وارد فضای مشاوره نمیشه

شما احتمالا جـزء یکـی از گروه های زیر هستید

مدیر سازمان یا شرکت خصوصی
دنبال راه اندازی بیزینس شخصی

مدیر کسب و کار هستید؟

اگه مدیر کسب و کاری هستید، احتمالا سازمان شما در یکی از این دو وضعیت قرار دارد

حالت اول: در حال رشد هستید

در وضعیت خوبی به سر می برید، از لحاظ مالی در حال رشدید و تعداد کارمندانتان افزایش یافته ولی این تمام ماجرا نیست! چرا؟ چون سودای افزایش فروش، شعبات و رشد برندتان را دارید اما، این مهم یعنی دغدغه های بیشتری در بخش منابع انسانی و تغییرات با سرعت بالای کسب و کارها که میتواند کار را برای اجرای ایده ها و توسعه کسب و کار شما سخت یا غیرقابل اجرا کند.
این نکته رو به خاطر داشته باشید که رشد در سازمان الزاماً به معنی افتتاح شعبه جدید، افزایش پرسنل و حتی افزایش فروش به تنهایی نیست. چون ممکنه هر کدام از این نتایج ماحصل تغییر در شرایط بازار بوده و کوتاه مدت.

حالت دوم: برای بقا می جنگید

تشخیص قرار گرفتن در حالت دوم یعنی جنگیدن برای بقا خیلی سخت نیست. سازمان با افت فروش مواجه شده و سودآوری خودش رو یا از دست داده یا کم کم داره از دست می ده و برنامه تدریجی کاهش هزینه ها در اولویت قرار می گیره.
با توجه به شرایط حال حاضر بازار، هر دو حالت از ریسک حداقلی برخورداره و همیشگی نیست. بر همین اساس سازمان شما با دو انتخاب استراتژیک روبروست: 1 – ماندن در شرایط موجود و حذف تدریجی مثل خیلی از فعالینی که طی این مدت خارج شدن. 2- ایجاد تغییرات بنیادین در ساختار های کلی و زیر بنایی سازمان

جنگیدن در کار
next arrow
Slider

مدیر سازمان یا شرکت خصوصی هستید؟

یکی از مدیران رده بالا یا میانی یک سازمان یا شرکت خصوصی هستید، یا به تازگی به عنوان مدیر منصوب شدید یا سالهاست با مدیری در حال فعالیت هستید که اوضاع ان طوری که دنبالش هستید پیش نمی رود و به دنبال یک راه چاره هستید تا بتوانید تغییری ایجاد کنید شاید تاثیر خوبی را ایجاد نماید

مدیر

دنبال راه اندازی بیزینس شخصی هستید؟

فردی هستید که یک ایده جدید یا سودای راه اندازی بیزینس شخصی خودتان را دارید، یا در حال فعالیت و کار برای یک مجموعه هستید و دو دل هستید که آیا بیزینس شخصی تان را شروع کنید یا جایی مشغول به فعالیت نیستید و نمیدانید چه کسب و کاری را شروع کنید.

مجموعه مدیران نواندیش
میتونه به رفع دغدغه های شما کمک کنه

چگونه به شما کمک می کنیم؟

مشاوره ساعتی

اگر خودتون کاملا به دغدغه یا چالشی که دارید آگاهید و میدونید دقیقا مشکلتون کجاست و نیاز به مشورت و دریافت راهکار (تاکید میکنیم دریافت راهکار چون قرار نیست به شما تمرینی بدیم که خودتان به راه حل برسید بلکه مستقیما راهکار دریافت می کنید) دارید، باید به بخش مشاوره ساعتی ما مراجعه کنید. ما به همه عزیزانی که برای بار اول میخوان به ما مراجعه کنن، پیشنهاد مشاوره ساعتی رو میدیم و در 85 درصد مواقع پاسخ سوالاتتون رو دریافت خواهید کرد. در 15 درصد مواقع در صورت نیاز و تشخیص مستقیم مشاور، به جلسات ارزیابی هدایت و در ادامه وارد فاز مشاوره پروژه ای خواهید شد.

مشاوره پروژه ای

در این نوع از همکاری، مسیر همکاری ما از ارزیابی اولیه سازمانتون شروع میشه و بعد از آنالیز وضعیت حال حاضر، پروپوزال پیشنهادی رو با توجه به دغدغه های موجود تقدیم میکنیم. در صورتیکه وارد فاز همکاری و اجرایی بشیم، علاوه بر مشاور ارشد مجموعه، کارشناسان تخصصی هر واحد هم در امتداد پروژه و برای رسیدن به اهداف مدنظر در کنار شما خواهند بود.

بازاریابی و فروش

تبلیغات و برندینگ

منابع انسانی

مدیریت استراتژیک

مشاوره کسب و کار ما چه بخش هایی رو پوشش میـده؟

اگه براتون سواله که مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش چه بخش هایی رو پوشش میده و چطور میتونید روی کمکمون حساب کنید، نمودار زیر رو ببینید و وارد هر کدوم از بخش ها بشید و جزئیات کاملش رو بخونید.

مناطق فعال

مدیران نو اندیش در سراسر ایران به ارائه خدمات مشاوره و آموزش کسب و کارمی پردازد. هم اکنون بزرگترین شرکت ها در استان های تهران، اصفهان، کرمان و گیلان تحت مشاوره ما هستند.

مورد اعتماد مشتریان هستیم

10 +

مجموعه تحت مشاوره

100 +

مشاوره حضوری و ساعتی

1 +

سال حضور در مارکت

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

همکاران واحد مشاوره به صورت

مشکلات شما رو میشنون