چرا سازمان به استاندارد ایزو نیاز دارد؟

تمامی سازمان ها برای بقای خود نیازمند جذب و حفظ مشتری هستند که این مهم تنها از طریق جلب رضایت مشتریان و مشعوف سازی آنان حاصل می گردد. ایزو و فرآیند های استاندارد شده آن باعث ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات و همچنین کاهش هزینه های تمام شده سازمان ها با توجه به نیاز های متغیر مشتریان شده که می تواند در بلند مدت منجر به سود آوری بنگاه های اقتصادی شود.

استاندارد سندی است که می تواند الزامات، مشخصات، دستور العمل ها و یا ویژگی های مورد نیاز برای اطمینان از انطباق همیشگی مواد، محصولات، فرآیند ها و خدمات با اهداف سازمان را فراهم آورد.

انطباق با استاندارد های بین المللی به مشتریان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که محصولات و خدمات ؛ ایمن، قابل اعتماد، دارای کیفیت خوب و برای محیط پیرامون مفید هستند. در حوزه کسب و کار نیز ابزارهای استراتژیک را برای کاهش هزینه ها و به حداقل رساندن ضایعات و خطاها و افزایش بهره وری فراهم می آورد. استاندارد های بین المللی ستون فقرات جامعه ما و تسهیل کننده تجارت بین المللی و بهبود محیط زندگی ما در جامعه می باشند.

شرکت مدیران نواندیش با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در حوزه پیاده سازی استانداردهای ایزو فعالیت می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید ” خدمات مشاوره ایزو ” را مطالعه نموده و با ما در تماس باشید.

web hit counter