013-34934

مشاوره کسب و کار مشهد و خراسان رضوی

ارائه مشاوره کسب و کار در مشهد مقدش و خراسان رضوی نیازمند تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر مشهد و خراسان رضوی می‌گردید، در ادامه با مدیرنو همراه باشید…

 

قبل از هر چیز باید بدانید که مشاور کسب و کار چه کمکی به شما در زمینه پیشرفتتان می‌کند؟

دریافت اطلاعات کامل در زمینه مشاوره کسب و کار

 

رشد نکردن و عدم پیشرفت کسب و کار، یکی از مشکلاتی است که هر سازمان با هر میزان سابقه درگیر آنست. افرادی که اطلاعات و آگاهی کامل و کافی در زمینه مشاوره کسب و کار ندارند، احتمال سقوط سازمان خود را به حداکثر می‌رسانند. باید بدانید که مشاوره گرفتن از یک فرد متخصص، بهترین راه برای رشد و پیشرفت سازمان شماست. با ما همراه باشید تا با فلسفه مشاوره کسب و کار آشنا شوید.

مشاوره کسب و کار فرآیندی ست که در آن مدیران سازمان‌های مختلف از افراد متخصص و باتجربه درزمینهٔ کسب و کار، سیگنال‌هایی را دریافت می‌کنند. که باعث بهبود در روند کاری مجموعه خود و یا حتی بهبود در تمامی ابعاد روانی کارکنان و مجموعه می‌شوند.

همان‌طور که می‌دانید هدف اصلی از ایجاد هر سیستمی بقای آن سیستم است. نداشتن مسیر درست و عملکرد مناسب باعث تهدید بقای مجموعه می‌شود. مشاوره کسب و کار به مدیران کمک می‌کند تا بقای مجموعه خود را تضمین کنند. و خیلی سریع‌تر به سودآوری و محصولات انبوه برسند. رسیدن به این مرحله از رشد بدون داشتن تجربه کافی و برنامه ریزی مناسب، هرگز میسر نمی‌شود. در اینجاست که حضور مشاور کسب و کار ضرورت پیدا می‌کند.

 

خدمات مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی

داشتن مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی به دلیل حجم وسیع رقبا در بازار یک ضرورت است. مشاور کسب و کار فردی باتجربه درزمینهٔ کسب و کار است. خدمات مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی به کسب و کارها و سازمان‌ها در جهت برنامه ریزی، مدیریت، آموزش درون سازمانی ، هدف گذاری و پیشبرد آنها ارائه می‌شود. نگران نباشید مسئولیت‌های مشاوران کسب و کار به همین چند مورد محدود نمی‌شود. خدمات مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی به شرح زیر است:

 • کمک به شناسایی نیازهای بازاریابی و تدوین استراتژی افزایش آگاهی از برند و جذب مشتری.
 • آموزش و ارائه منابع در زمینه فناوری اطلاعات.
 • مقررات فروش و تجارت.
 • بررسی حسابداری و بودجه.
 • ارائه توصیه‌هایی برای بهبود ایجاد شیوه‌های استخدام و آموزش پرسنل.
 • و بسیاری از راهنمایی‌های دیگری که برای سازمان در حال رشدی واجب است.

 

معرفی مدیران نواندیش

با توجه به این‌که مفهوم اولیه مشاوره کسب و کار در ذهن شما شکل‌گرفته و ذهن جستجوگر شما الآن به دنبال اطلاعات بیشتری در این زمینه می‌گردد، به معرفی مجموعه خود یعنی “مدیران نواندیش” می‌پردازیم.

مجموعه ما در سال ۱۳۹۳ شروع به‌کار کرد. ما فعالیت‌های تخصصی خود را درزمینهٔ مشاوره کسب و کار به‌عنوان اولین مرکز مشاوره مدیریتی در مشهد و خراسان رضوی شروع کردیم. تیم مشاوره مدیران نواندیش که در رأس آن‌ها، آقای علی معبودی قرار دارند، فعالیت‌های مشاوره کسب و کار خود را در دفاتر، تهران و رشت به‌صورت حضوری و در سایر شهرهای ایران به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند.

داشتن رزومه‌ای قوی در ۷ سال فعالیت مدیران نواندیش و برگزاری ۹ همایش ملی و بین‌المللی، سبب شده که ما جزو بهترین مراکز مشاوره در کشور باشیم. هم‌اکنون مدیران و مجموعه‌های بسیاری از سراسر کشور به صورت پروژه‌ای و ساعتی از خدمات مشاوره ما استفاده می‌کنند.

 

مجموعه های تحت مشاوره ما در ایران

از بیشتر از ۱۲۰ کسب و کار مختلف که از خدمات مشاوره ای ما استفاده کرده اند، می توانیم به موارد زیر را اشاره کنیم:

 • قند پارسی شکرانه (تولید کننده انحصاری قند های طعم دار در کرمان).
 • بازرگانی ساجدی (فروش کاشی و سرامیک با چهار شعبه در مشهد و خراسان رضوی لاهیجان).
 • انبوه سازان میلاد مسکن (ساخت، فروش و اجاره ویلا در رشت ).
 • تولیدی آرین یکتای بوتیا (تولید شکلات های قاووت طعم داردر مشهد و خراسان رضوی).
 • صنایع تولیدی چوبی گل بند(تولید کننده مبلمان و صنایع چوبی با دو شعبه در رشت).
 • مجموعه کیانمهر (تولید و پخش کود و سم در کرمان).
 • گروه بازرگانی آباده (فروش کاشی و سرامیک با سه شعبه در اصفهان).
 • مجموعه بوکا (فروشگاه لوازم التحریر در بندر انزلی).
 • بازرگانی شطرنجی (بزرگترین پخش لوازم الکتریکی در رشت).
 • گروه صنعتی آگات (لاهیجان) – فروشگاه ام دی اف دامون (لاهیجان).
 • و ….

 

مدیر ارشد مجموعه؛ علی معبودی

مدیر ارشد مجموعه مدیران نو اندیش آقای علی معبودی هستند. ایشان دارای ۱۲ سال سابقه مدیریت ارشد در بنگاه های اقتصادی، مشاور، سخنران، مدرس و پژوهشگر در حوزه های مختلف کسب و کار و دارای سوابق اجرایی ممتاز در تمامی این زمینه هاست. سوابق ایشان در انتهای همین صفحه موجود است.

مجموعه مدیران نواندیش مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار  و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش می باشد. مجموعه تخصصی مشاوره ما دارای بیش از ۶ سال سابقه مشاوره تخصصی در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و بازاریابی و فروش است. ما در راستای ماموریت سازمانی خود، با بنگاه های اقتصادی مختلف در حوزه مشاوره کسب و کار و شغلی تعامل و همکاری داریم.

در ادامه خواهید خواند:

 

وظایف مشاور کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی

با بکارگیری مشاور، تخصص لازم برای حل مسئله فراهم و دستیابی به اجماع آسانتر میشه. علاوه بر این، برای حل مسائل خاص، مانند “تدوین چشم انداز و یا اصلاح ساختارهای سازمان”، نیاز به مشاور یا فردیست که نسبت به مسائل گذشته و آینده کسب و کار و یا سازمان، سوگیری خاصی نداشته باشد.

 

خدمات تحت پوشش مرکز مشاوره کسب و کار مدیرنو در مشهد و خراسان رضوی

 • ارائه مشاوره مدیریت کسب و کار و سازمان در مشهد و خراسان رضوی
 • مشاوره بازاریابی و فروش در مشهد و خراسان رضوی
 • حدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ در مشهد و خراسان رضوی
 • ارائه مشاوره منابع انسانی در مشهد و خراسان رضوی
 • مشاوره مدیریت استراتژیک در مشهد و خراسان رضوی

مشاوره بازاریابی و فروش در مشهد و خراسان رضوی

مجموعه تخصصی مشاوره تجاری مدیران نواندیش ، دارای بیش از ۶ سال تجربه در عرصه مدیریت ارشد کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش و تبلیغات و برندینگ میباشد. ما همچنین سابقه برگزاری بیش از ۹ همایش ملی و بین المللی در حوزه مدیریت و بازاریابی و فروش داریم. مشاوره بازاریابی و فروش ما در مشهد و خراسان رضوی به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریعتر پیشرفت کنید. پیشرفت شما با خود سود و درآمد بیشتر به همراه خواهد داشت.

ما در کنار مشاوره مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش در مشهد و خراسان رضوی ؛ به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد. تیم حرفه ای مدیران نواندیش با مشاوره مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش در مشهد و خراسان رضوی به شما کمک میکند به نتایج دلخواه خود دست یابید. لیست کامل دوره های بازاریابی و فروش و همایش های مدیریتی مدیران نواندیش.

 

مشاوره مدیریت کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی

مشاوره مدیریت کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. مدیران سازمان ها می توانند چالش ها و دغدغه های خود در بخش های مختلف سازمان در جلسات مشاوره مدیریت به صورت تلفنی و یا آنلاین در مشهد و خراسان رضوی مطرح کنند. برای هماهنگی و رزرو وقت مشاوره مدیریت در مشهد و خراسان رضوی با ما در تماس باشید. همچنین ما برای مدیران سازمان ها دوره های آموزش مدیریت در مشهد و خراسان رضوی و کل ایران برگزار می کنیم.

 

دوره های آموزش مدیریت ما در مشهد و خراسان رضوی

 • دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی
 • آموزش مدیریت سازمان در مشهد و خراسان رضوی
 • آموزش مدیریت فروش در مشهد و خراسان رضوی
 • دوره آموزش مدیریت پرسنل و کارکنان در مشهد و خراسان رضوی

 

بیشتر بدانید؛ مشاوره مدیریت چیست

 

بهترین کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی

ما در راستای ماموریت سازمانی خود، به تعامل و همکاری با بنگاه های اقتصادی مختلف، در حوزه مشاوره کسب و کار میپردازیم. با ارائه توصیه، روش و استراتژی های تخصصی خود به مدیران سازمان ها کمک میکنیم تا مسائل، مشکلات و چالشهای مدیریتی خودرا به بهترین شکل ممکن رفع نموده و از فرصت های پیش رو جهت رشد و توسعه و راه اندازی کسب و کار خود بیشترین استفاده را نمایند. تا نیازهای شغلی رفع شده و بهترین شغل برای کارآفرین ها و مردم مشهد و خراسان رضوی فراهم شود.

 

مشاوره حضوری و اینترنتی کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی

مشاوره کسب و کار مدیرنو در مشهد و خراسان رضوی بصورت حضوری ، آنلاین و اینترنتی میباشد. همچنین دفاتر مشاوره ما در تهران و رشت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما در تمامی شهرهای مشهد و خراسان رضوی به ارائه خدمات مشاوره میپردازیم. مشاوره کسب و کار ما، به صورت فعال با بزرگترین کارخانجات، شرکت و سازمان ها درحال همکاری است.

 

مشاوره شغلی مشهد و خراسان رضوی

مدیرنو در تمام مراحل رشد و توسعه کسب و کار به عنوان مشاوره شغلی در کنار شما در مشهد و خراسان رضوی خواهد ماند. ما به شما کمک می کنیم که به بهترین شکل، سرمایه و فروش خود را در مشهد و خراسان رضوی و همه شهر های ایران افزایش دهید. آموزش های بازاریابی و فروش ما به صورت حضوری و آنلاین ضامن موفقیت شماست.

در نظر داشته باشید که حمایت و انگیزه ای که مشاوران کسب و کار در زمینه پیشرفت شغلی تان برایتان فراهم می کنند، توسط هیچ نیروی داخلی و خارجی دیگری به وجود نمی آید. همچنین مشاوران کسب و کار در گسترش شبکه کاری شما نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. هر اتفاق خوبی که تا به الان منتظر آن بوده اید اما هیچ وقت به آن نرسیده اید با بهره گرفتن از مشاوران برای شما رقم خواهد خورد. ما در مدیرنو تمام تلاش خود را برای پیشرفت و رشد شما به کار می گیریم. همکاری با ما پیشرفت شما تضمین می کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه فرمایید؛ جهت دریافت هرگونه مشاوره حضوری و یا آنلاین با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کمکتان کنند. تیم مشاوره مدیران نو اندیش پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی هستند.

مشاوره بازاریابی مشهد و خراسان رضوی , آموزش مدیریت در مشهد و خراسان رضوی , مشاوره مدیریت در مشهد و خراسان رضوی , بهترین کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی , دوره مدیریت در مشهد و خراسان رضوی , دوره آموزش مدیریت در مشهد و خراسان رضوی , مشاوره شغلی مشهد و خراسان رضوی , مشاوره بازاریابی و فروش مشهد و خراسان رضوی , آموزش مدیریت مشهد و خراسان رضوی , مشاوره راه اندازی کسب و کار در مشهد , مشاوره کسب و کار استارتاپی , کسب و کار موفق در مشهد , بهترین مشاور کسب و کار در مشهد , مشاوره شغلی مشهد , مشاوره کاری در مشهد

مناطق فعال

مدیران نو اندیش در سراسر ایران خدمات مشاوره کسب و کار ، مشاوره مدیریت ، سیستم سازی و آموزش بازاریابی و فروش به مدیران و پرسنل سازمان ها ارائه می دهد. هم اکنون بزرگترین شرکت ها در استانهای تهران، اصفهان، گیلان و کرمان تحت مشاوره ما هستند. مشاهده صفحات سایر استان ها

نقشه ایران مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش در ایران

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

همکاران واحد مشاوره به صورت کاملا رایگان مشکلات شما رو میشنون و راهنماییتون میکنن

علی معبودی

مشاور ارشد مدیران نواندیش

استاد علی معبودی

 • ۱۰سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی

 • کارشناس حوزه کسب و کار در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

 • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان و رشت

 • موسس و مدیرعامل اولین مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار در استان گیلان

 • برگزار کننده بزرگترین همایش های بین المللی مدیریتی شمال کشور

 • مدیر عامل شرکت مدیران نواندیش گیلان از سال ۹۳ تا کنون

 • مدیر عامل اسبق شرکت فراز شبکه به مدت ۵ سال از سال ۸۸ تا ۹۳

 • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان از سال ۹۴ تا ۹۵

 • عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران

 • دریافت جایزه مدیران ارزش آفرین در توسعه ملی سال (۱۳۹۱)

   

  رزومه تکمیلی در وب سایت شخصی علی معبودی

مشاوره های ما به صورت ساعتی و پروژه ای میباشد که برای دریافت مشاوره ساعتی از قبل با شماره تلفن 01334934 تماس گرفته و جهت مشاوره کسب و کار یا دوره های آموزشی هماهنگ بفرمایید. برای دریافت مشاوره پروژه ای هم پس از طی نمودن مراحل مربوطه وارد فاز مشاوره پروژه ای شوید.