013-34934 / 021-22130611

برای دریافت مشاوره کسب و کار کلیک کنید.

مشاوره استاندارد ایزو ISO

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام

مشاوره استاندراد ایزو (ISO) مدیران نواندیش شامل:

بخش مشاوره استاندارد ایزو شرکت مدیران نو اندیش به کارآفرینان، سازمان ها و کسب و کار ها، در هر اندازه و نوع فعالیت، به ارایه توصیه، راهنمایی و راهکارهای علمی و عملی میپردازد.

ما با مشاوره استاندارد ایزو و مدیریت و بازاریابی خود، به کسب و کارها در امر توسعه مدیریت، بهبود تصمیم گیری و اداره بهینه امور از طریق شناسایی، تحلیل و رفع چالش های مدیریتی یاری میرسانیم. خدمات مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش ما، با توجه به شرایط کارفرما و نوع درخواست ایشان، در سطوح مختلفی قابل ارایه می باشد.

اطلاعات بیشتر

مشاوره ایزو (ISO)

استاندارد سازی از پایه های علم و فناوری است. این امر در پیشرفت صنعت و اقتصاد نقشی به سزا دارد. باید در جهت افزایش سطح کیفیت ها تلاش کرد تا به فناوری پیشرفته تولید هر محصول نایل آمد.

اغلب چنین میپندارند که استاندارد فقط برای حفظ منافع مصرف کننده است. استانداردسازی نه تنها به نیازهای فردی و اقتصادی مصرف کنندگان، بلکه به استحکام صنعت و فناوری نیز توجه دارد.

میتوان گفت که سود حاصل از رعایت استاندارد برای تولیدکنندگان، بیش از مصرف کنندگان است. زیرا صرفه جویی های حاصل از کاهش انواع قطعات و مواد اولیه غیر ضروری و ضایعات، به قدری چشمگیر است که، هر گونه سرمایه گذاری در زمینه استانداردسازی فرآورده و خدمات را، برای صاحبان صنایع موجه می سازد. به طوری که آنان در اندک زمان، میتوانند نتایج محسوس آن را به صورت مبالغ ذخیره شده مشاهده کنند.

استاندارد سازی کسب و کار (ایزو ISO)

سرمایه گذاری در جهت بهبود کیفیت کالاهای تولیدی؛ برای پاسخ گویی به نیازهای مصرف کنندگان داخلی و راهیابی کالاها به بازارهای جهانی و کاهش واردات، مهمترین اصل در خط مشی توسعه اقتصادی است.

در بخش آموزش شرکت مدیران نواندیش، موضوعاتی ارائه می‌شود که از مسائل و چالش‌های جدی روز بوده، و سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف با آن‌ها مواجه می‌شوند. مطابق با موضوعات دوره‌ها و کارگاه‌ها، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود مهارت‌های خود را تقویت نمایند و به‌روزترین آموزه‌های علمی، تجربی و کاربردی را بیاموزند و در زندگی کاری و شخصی خود به کار برند.

حضور اساتید مجرب موجب شده به کیفیت فعالیت‌های آموزشی خود متعهد باشیم، لذا می‌توانید آموزش سازمان خود را به ما بسپارید و اجازه دهید باقی کار را برایتان انجام دهیم. ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد سازمان و کارکنان خود را هم راستا با اهدافتان قرار داده و پس از گذراندن دوره‌ها دیدگاه بهتری در حوزه فعالیت‌های خود به دست آورید. کارگاه‌های آموزشی در دو نوع درون سازمانی و برون‌سازمانی برگزار می‌شوند.

دوره‌های درون سازمانی

این نوع از کارگاه‌ها در محل کسب‌وکار و سازمان متقاضی و برای پرسنل آن مجموعه تشکیل می‌شود. سرفصل‌های آن توسط مدیران نواندیش تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شوند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات با بررسی، نیازسنجی و تحلیل وضع موجود و مطلوب آن مجموعه‌ها تعیین می‌شوند. این دوره‌ها به صورت خصوصی و در محل متقاضی برگزار می‌گردد.

دوره‌های برون سازمانی:

کارگاه‌هایی که سرفصل‌های آن توسط “مدیران نواندیش” تدوین شده و یا موضوعات آن با پیشنهاد متقاضیان انتخاب می‌شود. برای این کارگاه‌ها اعلان عمومی صورت گرفته و در محل تعیین شده برگزار می‌گردند.

کارگاه‌هایی که به صورت سفارشی برای سازمان‌ها و کسب و کارها برگزار می‌شوند. موضوعات توسط این سازمان‌ها و کسب و کارها و یا کارشناسان مجموعه براساس نیازسنجی شرکت کارفرما انتخاب می شود. این دوره‌ها به صورت خصوصی (پرسنل سازمان طرف قرارداد) و در محل تعیین شده توسط مدیران نواندیش برگزار می‌گردد.

برگزاری همایش‌های مدیریتی

شرکت مدیران نواندیش با هدف ارتقای سطح دانش مدیران و مدیران فروش در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تاسیس گردید. در ابتدا با هدف برگزاری همایش‌های مدیریتی پا به عرصه آموزش نهاد.

همایش های مدیریتی برگزار شده

همایش مدیریت بازاریابی و فروش (۱۳۹۵)

همایش بازاریابی و فروش با رویکرد شرایط جدید کسب و کار

همایش بازاریابی و فروش

همایش تخصصی فروش و شیوه‌های نوین بازاریابی

همایش بازاریابی و فروش در دوران رکود

پس از بررسی نیاز سازمان‌ها، تصمیم به گسترش حوزه های کاری خود و بالطبع جذب متخصصین در زمینه های مختلف در مجموعه مدیران گیلان نمود و علاوه بر برگزاری همایش های مدیریتی با بکارگیری اساتید و مشاوران مجرب در زمینه مشاوره مدیریتی اقدام نمود.

در همین راستا در آبان ماه سال ۱۳۹۳ اقدام به تشکیل پایگاه مجازی مدیران گیلان در قالب سایت پیش رو نمود که توسط جمعی از اساتید و دانش آموختگان رشته مدیریت روزانه مطالب روز مدیریتی را ارائه می نماید.

کارگاه‌های آموزشی مدیران نواندیش برخلاف همایش‌ها، کاملاً دو طرفه بوده و به شکل پرسش و پاسخ برگزار می‌گردند. موضوعات آموزشی در آن جزئی و موضوعی بوده و شرکت‌کنندگان می‌توانند با توجه به عنوان کارگاه مشکلات خود را مطرح نموده و چالش‌های کسب و کار خود را واکاوی کنند.

این کارگاه‌ها با توجه نوع آن سفارشی و یا عمومی بوده و همچنین می‌توانند در محل کسب و کار شما و یا شرکت مدیران نواندیش برگزار گردند.

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.