چرا دوره بیزینس مستری ؟

مجموعه ها و سازمان ها از سه طریق میتوانند به رشد برسند

آزمون و خطا
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
مشاوره گرفتن
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
دوره های آموزشی
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

دوره بیزنس مستری

این دوره مورد چهارم هست که تلفیقی از راه دوم و سومه

بیزینس مَستر چون شما با حضور در این دوره و یکسال همراهی با مجموعه مدیران نواندیش، می توانید خبره کسب و کار خودتان شوید.

این دوره به صورت نیمه خصوصی در قالب گروههای 5 نفر و ترجیحا از اصناف مختلف برگزار خواهد شد که در طی آن با هدایت، آموزش گام به گام و مرحله به مرحله استاد علی معبودی و همراهی کارشناسان مجموعه مدیران نواندیش، می توانید در زمینه های ساختار سازمانی، برندینگ، منابع انسانی، فروش، بازاریابی و شبکه های مجازی، تغییرات و بهبود های متناسب با سازمان خود را پیاده سازی کرده، هزینه های خود را کاهش داده و بهبود را در مجموعه خود احساس کنید.

پیش از حضور شما در اولین جلسه، ارزیابی اولیه از مجموعه شما صورت گرفته تا آموزش های اختصاصی با توجه به چالش ها، ابعاد و دغدغه های مدیران حاضر ارائه شود.

این دوره منحصرا مخصوص مدیران نواندیش و بر پایه تجربیات کسب شده از مشاوره های ارائه شده در پروژه های مختلف می باشد.

مدرس و مشاور دوره

این دوره توسط جناب آقای علی معبودی هدایت خواهد شد، ایشان مدیر عامل و مشاور ارشد مجموعه مدیران نواندیش بوده که تجربه بیش از 500 ساعت مشاوره ساعتی و 35 مجموعه مشاوره پروژه ای در شهرهای تهران، رشت، اصفهان، کرمان، لاهیجان و انزلی را در طی فعالیت حرفه ای خود در این حوزه دارند.

شما میتوانید در طی این دوره در هر جلسه علاوه بر آموزش های ارایه شده از جانب ایشان دغدغه خود را در حوزه مورد بحث مطرح کرده و با توجه به تجربه ایشان در این حوزه ها، راهکارهای عملی دریافت نمایید. همچنین در طی طول دوره میتوانید هر گونه سوال و ابهام در پیاده سازی موارد را با کارشناسان ما مطرح کرده و از دوره به بهترین نحو ممکن برای ارتقای کسب کارتان استفاده نمایید.

مشاهده ویدئو

مزیت ها و محور های اصلی آموزشی

سرفصل ها

همراه با ارزیابی مجموعه

نیاز به اطلاعات بیشتری درباره این دوره دارید؟

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با دوره بیزنس مَستری دارید، با ما در تماس باشید

راه های ارتباط با ما

سوالات متداول

روش کار دوره به چه صورت است ؟

این دوره با ارزیابی اولیه مجموعه شما شروع خواهد شد و پس از آن هر دوره با توجه به مجموعه های حاضر در هر گروه، آموزش مورد نیاز ارایه خواهد شد.

مشاوره محور بودن یعنی چه ؟

در این دوره راهکار ارایه خواهد شد و مدیران عزیز حاضر، بین فواصل هر جلسه آموزش های دریافتی را با همراهی کارشناسان مجموعه مدیران نواندش پیاده سازی و نتایج کسب شده را در جلسات بعد ارایه خواهند کرد. همچنین می توانند دغدغه های خود را در هر جلسه مطرح و راه کار های مورد نیاز را دریافت کنند.

چرا در هر دوره بیشتر از 5 نفر ثبت نام نمی کنید؟

هدف از این دوره رفع دغدغه ها و بهبود و ارتقای کسب و کار های شما عزیزان می باشد، در گروه های بیشتر از 5 نفر امکان پرسش و پاسخ مناسبی فراهم نبوده اما با توجه به اهمیت بحث ارتباطات و انرژی جمعی، به این نتیجه رسیدیم که در گروه های کمتر از این تعداد هم نتیجه مطلوب به دست نخواهد آمد.

هر جلسه چند ساعت است ؟

زمان در نظر گرفته شده برای هر جلسه 2 ساعت می باشد.

زمانبندی جلسات به چه شکل و بر چه اساسی است ؟

برای 8 جلسه اول هر دوهفته یکبار و برای جلسات 9 الی انتها ماهی یکبار جلسات برگزار خواهند شد تا زمان لازم جهت پیاده سازی و رفع دغدغه ها برای شما مدیر عزیز فراهم باشد.

حساب کاربری برای چیست ؟

داخل حساب کاربری شما کلیه موارد و فرم هایی که در طول دوره نیاز دارید برای استفاده راحت تر بارگذاری می شود. همچنین موارد ذکر شده در جلسات و زمان جلسات در داخل حساب کاربری اطلاع رسانی خواهد شد.

تجربه افراد شرکت کننده قبلی

1 +

آموزش ملی و بین المللی

100 +

آموزش مدیران ارشد، میانی و سازمانی

% 1 +

رضایتمندی مخاطبین