مشاوره و تست های روانشناسی سازمانی و شغلی کارکنان و مدیران برای شناخت شخصیت فردی و شغلی و سازمانی

چقدر خودم و افراد سازمانم رو می‌شناسم؟

تست روانشناسی سازمانی و شغلی و صنعتی به شما کمک می کنه تا شناخت خوبی نسبت به شخصیت و نوع علاقمندی خودتون پیدا کنین. با استقاده از تست های روانشناسی شناخت شخصیت فردی و شغلی میتونین خیلی سریعتر به موفقیت در کسب و کار دست پیدا کنین.

تست های آنلاین روانشناسی

روانشناسی شغلی

با انجام تست های روانشناسی شغلی میشه هنجارهای مناسب رو مشخصکرد. با استفاده از تست های روانشناسی شغلی میشه نتایج به‌دست اومده از هر فرد رو با هنجارهای قابل‌اطمینان مقایسه و ارزیابی کنیم.

روانشناسی سازمانی

تست های روانشناسی سازمانی ، افراد رو بر اساس تفاوت‌های فردی شون متمایز میکنه. با استفاده از روانشناسی سازمانی ، افراد میتونن از استعدادها و قابلیت‌های خودش آگاه بشن.

نتایج مشاوره و تست روانشناسی

افراد براساس نتایج تست های روانشناسی می‌تونن توانایی‌هاشونو پرورش بدن و برای زندگی آینده شون مسیر مناسبی انتخاب کنن. شناخت شخصیت فردی و شغلی به موفق تر شدن ماها کمک میکنه.

پر کاربرد ترین تست های روانشناسی

تست های روانشناسی برای شخصیت شناسی و شناخت فردی و شغلی مدیران و کارکنان

تست شخصیت شناسی شغلی

تست هالند شما را در یکی از تیپ های شخصیتی واقع گرا، اجتماعی، متهور، هنری، سازمان دهنده و جستجوگر قرار می دهد و درک روشنی از ویژگی های شخصیتی شما، علایق، رشته ها و مشاغل مناسب با تیپ شخصیتی شما می دهد.

تست سبک رهبری شیوه مقرراتی
تست هالند Holland test - شخصیت شناسی هالند - تست استعدادیابی هالند رایگان

تست روانشناسی مدیریتی

تست سبک رهبری یک تست کوتاه (12 سؤالی) است. با انجام این تست نوع شخصیت شغلی شما، همراه با توضیحات کامل ارائه می شود.

تست شخصیت شناسی فردی و شغلی MBTI

تست MBTI یک تست پرسش و پاسخ است که در آن فرد به سوالات روان‌سنجی پاسخ می‌دهد. با شرکت در آزمون شخصیت شناسی MBTI مدیرنو؛ نوع شخصیت، نقاط قوت و ضعف و همچنین اولویت‌های شخصی مشخص می‌شوند.

تست هالند Holland test – شخصیت شناسی هالند – تست استعدادیابی هالند
پرسشنامه و تست مهارت های مذاکره پیره

پرسشنامه مهارت های مذاکره پیره

پرسشنامه مهارت های مذاکره پیره راهی برای شناخت مهارت مذاکره و سبک های کاربردی توسط مدیران و دیگر افراد است. تست مهارت مذاکره پیره دارای 80 سوال 5 گزینه ای طیفی است که در اثر پاسخگویی به آن ها ما نتایج مربوط به 4 سبک را دریافت می کنیم. با توجه به اینکه در کدام سبک امتیاز بیشتری گرفته ایم، سبک مذاکره ای ما مشخص می شود.

روانشناسی شغلی و سازمانی چه اهمیتی داره؟

در جهان صنعتی امروز، تقریباً هیچ فعالیت و حرفه‌ای پیدا نمی‌شه که به درک و اندیشهٔ انسانی وابسته نباشه. درنتیجه روانشناسی با زندگی و کسب و کار انسان مدرن پیوندی ناگسستنی ایجاد کرده. به‌علاوه رشد علم، تکنولوژی و سطح رفاه عمومی، موجب شده تا آدمی وقت بیشتری برای تفکر و اندیشه پیدا کنه.

بنابراین مسائل، مشکلات و حتی بیماری‌های نوظهوری در میان افکار و ذهنیات بشر پدید اومده که نیاز به یافتن راه‌حل، درمان و پیشگیری رو دو چندان می‌کنه؛
راه حلی که امروزه روان‌شناسی طلایه‌دار اون هست. شما با انجام هر تست روانشناسی به جواب بسیاری از سوالاتتون میرسید.

تست روانشناسی شغلی چه کمکی به مدیران می‌کنه؟

تست های روانشناسی کاربردهای متفاوتی دارند. از طرفی تست سازمانی برای ارزیابی و اندازه‌گیری دقیق توانمندی‌های فردی ، مانند هوش، استعداد، شخصیت، حافظه و …مورداستفاده قرار می‌گیرن.
از طرف دیگه روانشناسی در تشخیص و ارزیابی مشکلات و مسائلی که کارکنان در محیط کسب و کار با آن‌ها روبه‌رو هستن، مثل انگیزش، استرس شغلی، تعهد سازمانی، مهارت‌های ارتباطی و… به‌کارمیره.
روانشناسی برای بررسی علل، آموزش و ارائه راهکار به مدیران برای مدیریت اثربخش کارکنان بکار میره. همچنین به تدوین راه‌حل‌هایی جهت پویایی بیشتر و کارآمدتر شدن کارها می‌پردازه.

تست روانشناسی در سازمان شما چگونه انجام می شود؟

مدیران نواندیش مجری انواع تست های روانشناسی سازمانی است. ما با جدیدترین و حرفه ای ترین تست های روانشناسی، به مدیران کسب و کارها کمک میکنیم تا شناخت بهتری نسبت به خود و افراد سازمانشون بدست بیارن. مشاوره روانشناسی مدیران نواندیش به مدیران آگاهی لازم رو در مورد محیط کار، نحوه رفتار و شخصیت کارکنان میده تا با بهبود فرآیند ها و کارکنان، مسیر پیشرفت را هر چه سریعتر طی کنن.

برای کسب اطلاعات بیشتر؛ با ما در ارتباط باشید.