مشاوره و تست های روانشناسی شغلی کارکنان سازمان برای شناخت شخصیت فردی و شغلی و سازمانی

چقدر خود و افراد سازمان تون رو می‌شناسین؟

تست و مشاوره روانشناسی فردی و شغلی در سازمان به شما کمک می کنه تا شناخت خوبی نسبت به شخصیت و نوع علاقمندی و موفقیت در کسب و کار خودتون پیدا کنین.

تست های روانشناسی سازمان

تست های روانشناسی ، افراد رو بر اساس تفاوت‌های فردی شون متمایز میکنه. فرد می‌تونه از استعدادها و قابلیت‌های خودش آگاه بشه.

مشاوره روانشناسی شغلی

با مشاوره بعد از تست روانشناسی میشه هنجارهای مناسب را مشخص کنیم و نتایج به‌دست آمده از هر فرد را با هنجارهای قابل‌اطمینان مقایسه و ارزیابی کنیم.

نتایج مشاوره و تست روانشناسی

بعد از انجام تست روانشناسی می‌تونن براساس نتایج به‌دست آمده توانایی‌های خودشونو پرورش بدن و برای زندگی آینده خودشون خط‌مشی مناسبی انتخاب کنن.

روانشناسی شغلی و سازمانی چه اهمیتی دارد؟

در جهان صنعتی امروز، تقریباً هیچ فعالیت و حرفه‌ای پیدا نمی‌شه که به درک و اندیشهٔ انسانی وابسته نباشه. درنتیجه روانشناسی با زندگی و کسب و کار انسان مدرن پیوندی ناگسستنی ایجاد کرده. به‌علاوه رشد علم، تکنولوژی و سطح رفاه عمومی، موجب شده تا آدمی وقت بیشتری برای تفکر و اندیشه پیدا کنه.

بنابراین مسائل، مشکلات و حتی بیماری‌های نوظهوری در میان افکار و ذهنیات بشر پدید اومده که نیاز به یافتن راه‌حل، درمان و پیشگیری رو دو چندان می‌کنه؛
راه حلی که امروزه روان‌شناسی طلایه‌دار اون هست. شما با انجام هر تست روانشناسی به جواب بسیاری از سوالاتتون میرسید.

تست روانشناسی شغلی چه کمکی به مدیران می‌کنه؟

تست های روانشناسی کاربردهای متفاوتی دارند. از طرفی تست سازمانی برای ارزیابی و اندازه‌گیری دقیق توانمندی‌های فردی ، مانند هوش، استعداد، شخصیت، حافظه و …مورداستفاده قرار می‌گیرن.
از طرف دیگه روانشناسی در تشخیص و ارزیابی مشکلات و مسائلی که کارکنان در محیط کسب و کار با آن‌ها روبه‌رو هستن، مثل انگیزش، استرس شغلی، تعهد سازمانی، مهارت‌های ارتباطی و… به‌کارمیره.
روانشناسی برای بررسی علل، آموزش و ارائه راهکار به مدیران برای مدیریت اثربخش کارکنان بکار میره. همچنین به تدوین راه‌حل‌هایی جهت پویایی بیشتر و کارآمدتر شدن کارها می‌پردازه.

تست روانشناسی در سازمان شما چگونه انجام می شود؟

مدیران نواندیش مجری انواع تست های روانشناسی سازمانی است. ما با جدیدترین و حرفه ای ترین تست های روانشناسی، به مدیران کسب و کارها کمک میکنیم تا شناخت بهتری نسبت به خود و افراد سازمانشون بدست بیارن. مشاوره روانشناسی مدیران نواندیش به مدیران آگاهی لازم رو در مورد محیط کار، نحوه رفتار و شخصیت کارکنان میده تا با بهبود فرآیند ها و کارکنان، مسیر پیشرفت را هر چه سریعتر طی کنن.

برای کسب اطلاعات بیشتر؛ با ما در ارتباط باشید.
Share on pocket
تماس
Share on whatsapp
واتساَپ
Share on email
پیام

پر کاربرد ترین تست های روانشناسی

تست های روانشناسی جهت شخصیت شناسی و شناخت فردی و شغلی مدیران و کارکنان