مشاوره و تست های روانشناسی شغلی کارکنان سازمان برای شناخت شخصیت فردی و شغلی و سازمانی

چقدر خود و افراد سازمان تون رو می‌شناسین؟

روانشناسی سازمانی و شغلی به شما کمک می کنه تا شناخت خوبی نسبت به شخصیت و نوع علاقمندی و موفقیت در کسب و کار خودتون پیدا کنین.

روانشناسی شغلی

بعد از تست روانشناسی شغلی میشه هنجارهای مناسب رو مشخص و نتایج به‌دست اومده از هر فرد رو با هنجارهای قابل‌اطمینان مقایسه و ارزیابی کنیم.

روانشناسی سازمانی

تست های روانشناسی سازمانی ، افراد رو بر اساس تفاوت‌های فردی شون متمایز میکنه. فرد می‌تونه از استعدادها و قابلیت‌های خودش آگاه بشه.

نتایج مشاوره و تست روانشناسی

افراد براساس نتایج به‌دست اومده بعد از انجام تست روانشناسی می‌تونن توانایی‌هاشونو پرورش بدن و برای زندگی آینده شون مسیر مناسبی انتخاب کنن.

پر کاربرد ترین تست های روانشناسی

تست های روانشناسی برای شخصیت شناسی و شناخت فردی و شغلی مدیران و کارکنان

تست شخصیت شناسی شغلی

تست هالند شما را در یکی از تیپ های شخصیتی واقع گرا، اجتماعی، متهور، هنری، سازمان دهنده و جستجوگر قرار می دهد و درک روشنی از ویژگی های شخصیتی شما، علایق، رشته ها و مشاغل مناسب با تیپ شخصیتی شما می دهد.

تست سبک رهبری شیوه مقرراتی
تست هالند Holland test - شخصیت شناسی هالند - تست استعدادیابی هالند رایگان

تست روانشناسی مدیریتی

تست سبک رهبری یک تست کوتاه (12 سؤالی) است. با انجام این تست نوع شخصیت شغلی شما، همراه با توضیحات کامل ارائه می شود.

روانشناسی شغلی و سازمانی چه اهمیتی داره؟

در جهان صنعتی امروز، تقریباً هیچ فعالیت و حرفه‌ای پیدا نمی‌شه که به درک و اندیشهٔ انسانی وابسته نباشه. درنتیجه روانشناسی با زندگی و کسب و کار انسان مدرن پیوندی ناگسستنی ایجاد کرده. به‌علاوه رشد علم، تکنولوژی و سطح رفاه عمومی، موجب شده تا آدمی وقت بیشتری برای تفکر و اندیشه پیدا کنه.

بنابراین مسائل، مشکلات و حتی بیماری‌های نوظهوری در میان افکار و ذهنیات بشر پدید اومده که نیاز به یافتن راه‌حل، درمان و پیشگیری رو دو چندان می‌کنه؛
راه حلی که امروزه روان‌شناسی طلایه‌دار اون هست. شما با انجام هر تست روانشناسی به جواب بسیاری از سوالاتتون میرسید.

تست روانشناسی شغلی چه کمکی به مدیران می‌کنه؟

تست های روانشناسی کاربردهای متفاوتی دارند. از طرفی تست سازمانی برای ارزیابی و اندازه‌گیری دقیق توانمندی‌های فردی ، مانند هوش، استعداد، شخصیت، حافظه و …مورداستفاده قرار می‌گیرن.
از طرف دیگه روانشناسی در تشخیص و ارزیابی مشکلات و مسائلی که کارکنان در محیط کسب و کار با آن‌ها روبه‌رو هستن، مثل انگیزش، استرس شغلی، تعهد سازمانی، مهارت‌های ارتباطی و… به‌کارمیره.
روانشناسی برای بررسی علل، آموزش و ارائه راهکار به مدیران برای مدیریت اثربخش کارکنان بکار میره. همچنین به تدوین راه‌حل‌هایی جهت پویایی بیشتر و کارآمدتر شدن کارها می‌پردازه.

تست روانشناسی در سازمان شما چگونه انجام می شود؟

مدیران نواندیش مجری انواع تست های روانشناسی سازمانی است. ما با جدیدترین و حرفه ای ترین تست های روانشناسی، به مدیران کسب و کارها کمک میکنیم تا شناخت بهتری نسبت به خود و افراد سازمانشون بدست بیارن. مشاوره روانشناسی مدیران نواندیش به مدیران آگاهی لازم رو در مورد محیط کار، نحوه رفتار و شخصیت کارکنان میده تا با بهبود فرآیند ها و کارکنان، مسیر پیشرفت را هر چه سریعتر طی کنن.

برای کسب اطلاعات بیشتر؛ با ما در ارتباط باشید.