013-34934

استاندارد و ایزو | مشاوره خدمات پیاده سازی استاندارد های ایزو

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام

چرا سازمان به استاندارد ایزو نیاز دارد؟ کاربرد ایزو و استاندارد بین‌المللی در تجارت و بازرگانی و کسب‌وکار چیست؟ مشاوره خدمات ایزو چیست؟

پیشنهاد مطالعه: بیشتر بدانید: مقدمه ای بر معرفی استاندارد های ایزو

استاندارد، سندی است که می‌تواند الزامات، مشخصات، دستورالعمل‌ها و یا ویژگی‌های موردنیاز برای اطمینان از انطباق همیشگی مواد، محصولات، فرآیندها و خدمات با اهداف سازمان را فراهم آورد.

انطباق با استانداردهای بین‌المللی، به مشتریان کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که محصولات و خدمات؛ ایمن، قابل‌اعتماد، دارای کیفیت خوب و برای محیط پیرامون مفید هستند. بیشتر بدانید: ۱۰ مزیت استاندارد های ایزو در شرکت های کوچک و متوسط

استانداردسازی در حوزه کسب‌وکار نیز، ابزارهای استراتژیک را برای کاهش هزینه‌ها و به حداقل رساندن ضایعات، خطاها و افزایش بهره‌وری فراهم می‌آورداستاندارد بین‌المللی ستون فقرات جامعه ما و تسهیل‌کننده تجارت بین‌المللی و بهبود محیط زندگی ما در جامعه می‌باشند.

شرکت مدیران نواندیش با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در حوزه مشاوره پیاده سازی استاندارد بین‌المللی فعالیت می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید ” خدمات مشاوره ایزو ” را مطالعه نموده و با ما در تماس باشید.

لوگو مدیران نواندیش

درباره ما

مجموعه مدیران نواندیش متشکل از یک تیم مشاوره کسب و کار به مدیریت جناب آقای علی معبودی می‌باشد. ما در زمینه های استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی، برندینگ و ... خدمات تخصصی ارائه می‌نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره کسب و کار مراجعه کنید.