فعالیت‌ها و خدمات مدیران نواندیش در حوزه آموزش مدیران و پرسنل شامل دوره ‌های آموزش عمومی و درون‌سازمانی اصول مدیریت کسب و کار می‌باشد. مرکز آموزش حضوری و آنلاین مدیریت به همراه فیلم و جزوه و pdf به مدیران و پرسنل سازمان ها.

آموزش مدیریت شامل:

آموزش های کسب و کار در مجموعه مدیران نواندیش به‌صورت کاربردی، بیزینس محور و بر پایه برنامه آموزشی است. برنامه آموزشی کسب و کار در ابتدای هر فصل تدوین میشه. دوره‌های آموزشی ما به‌صورت غیرحضوری (آنلاین) و حضوری است. درصورت تمایل میتونید در ادامه دوره‌های برگزارشده را مشاهده کنید. همچنین به دلیل درخواست شما عزیزان و جهت دسترسی راحت‌تر، بعضی از دوره‌های آموزشی ما به‌صورت پکیج تهیه‌شده، که از بخش فروشگاه سایت قابل‌خرید هستند.

آموزش‌های مجموعه مدیران نواندیش، در مقیاس بزرگ‌تر شامل همایش های مدیریت برگزارشده در طی سال‌های گذشته نیز هست. ما در کارنامه خود افتخار برگزاری 9 همایش با حضور بیش از 2500 نفر از مدیران عزیز را داریم. متأسفانه به دلیل بروز بیماری کرونا (کووید 19) و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال حاضر شرایط برگزاری این همایش‌های باشکوه مهیا نمی‌باشد.

 

آموزش اختصاصی مدیریت برای کلیه کسب و کار ها

آموزش اختصاصی اصول مدیریت مدیران نواندیش، شخصی‌سازی‌شده و با توجه به درخواست، دغدغه و نیازهای هر کسب و کار می‌باشد. آموزش اختصاصی، پس از درخواست مدیران و کارآفرینان مشاغل و کسب و کار با توجه نوع، فرهنگ‌سازمانی، سابقه و صنف هر مجموعه پس از ارزیابی پرسنل و کارکنان، به فراخور نیاز شخصی‌سازی‌شده و در قالب چند جلسه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌شود.