فعالیت‌ها و خدمات مدیران نواندیش در حوزه آموزش مدیران و پرسنل شامل دوره ‌های آموزش عمومی و درون‌سازمانی اصول و فنون بازاریابی و مدیریت تبلیغات می‌باشد. آموزش به‌صورت حضوری و آنلاین و محتوایی به همراه فیلم و جزوه و pdf مدیریت و بازاریابی به مدیران و پرسنل کسب‌وکار چیست.

آموزش مدیریت و بازاریابی شامل:

آموزش عمومی برای کلیه کسب‌وکار ها

آموزش بازاریابی و مدیریت کسب‌وکار در مجموعه مدیران نواندیش به‌صورت کاربردی، بیزینس محور و بر پایه برنامه آموزشی است. برنامه آموزشی کسب‌وکار در ابتدای هر فصل تدوین میشه.

دوره‌های آموزشی ما به‌صورت غیرحضوری (آنلاین) و حضوری است. درصورت تمایل میتونید در ادامه دوره‌های برگزارشده را مشاهده کنید.

همچنین به دلیل درخواست شما عزیزان و جهت دسترسی راحت‌تر، بعضی از دوره‌های آموزشی ما به‌صورت پکیج تهیه‌شده، که از بخش فروشگاه سایت قابل‌خرید هستند.

آموزش‌های مجموعه مدیران نواندیش، در مقیاس بزرگ‌تر شامل همایشهای مدیریت برگزارشده در طی سال‌های گذشته نیز هست. ما در کارنامه خود افتخار برگزاری 9 همایش با حضور بیش از 2500 نفر از مدیران عزیز را داریم.

متأسفانه به دلیل بروز بیماری کرونا (کووید 19) و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال حاضر شرایط برگزاری این همایش‌های باشکوه مهیا نمی‌باشد.

آموزش اختصاصی برای کلیه کسب‌وکار ها

آموزش بازاریابی اختصاصی مدیران نواندیش، شخصی‌سازی‌شده و با توجه به درخواست، دغدغه و نیازهای هر کسب‌وکار می‌باشد. آموزش اختصاصی، پس از درخواست مدیران و کارآفرینان مشاغل و کسب‌وکار با توجه نوع، فرهنگ‌سازمانی، سابقه و صنف هر مجموعه پس از ارزیابی پرسنل و کارکنان، به فراخور نیاز شخصی‌سازی‌شده و در قالب چند جلسه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش مدیران نواندیش مراجعه فرمایید.

با ما در ازتباط باشید.