آموزش بازاریابی و فروش رشت و گیلان

مدیران نواندیش برگزار کننده دوره های آموزش بازاریابی در رشت و استان گیلان میباشد. دوره های آموزش بازاریابی مدیرنو؛ به صورت عمومی و درون سازمانی برای کسب و کار ها و سازمان ها در شهر رشت و استان گیلان برگزار می شود. آموزش های مدیریت بازاریابی و فروش کسب و کار به مدیران و پرسنل در رشت و استان گیلان بصورت حضوری و آنلاین میباشد.

آموزش مدیریت و بازاریابی و فروش کسب و کار width=

آموزش بازاریابی در رشت و گیلان

اصول و مفاهیم بازاریابی را ساده و عمیق یاد بگیرید

بازاریابی چیست؟ چه تفاوتی با تبلیغات و فروش دارد؟ مسیر مشتری چیست؟ از کجا باید شروع کنم؟ استراتژی پایه بازاریابی چگونه بدست می‌آید؟ چگونه برنامه بازاریابی خودم را بچینم؟ پاسخ تمام این سوال‌ها را در این صفحه می‌یابید.

 

آموزش بازاریابی و فروش در رشت و استان گیلان

مدیران نواندیش با تجربه بیش از 6 سال فعالیت حرفه ای در زمینه مشاوره کسب و کار و به عنوان برترین برگزارکننده برگزار کننده 9 دوره همایش تخصصی مدیریت و بازاریابی و فروش در شمال کشور بهترین ها را به شما عرضه می کند.

دوره آموزش مدیریت بازاریابی ما در رشت و استان گیلان شامل:

 • دوره آموزش مدیریت بازاریابی کسب و کار در رشت
 • دوره آموزش مدیریت فروش کسب و کار در رشت و گیلان
 • دوره آموزشی مدیر فروش در رشت

دوره آموزش بازاریابی و فروش ما در در رشت و استان گیلان شامل:

 • دوره آموزش بازاریابی کسب و کار و سازمان در گیلان و رشت
 • دوره آموزش تیم فروش کسب و کار در رشت و گیلان
 • دوره آموزش فروش حضوری کسب و کار و سازمان
 • دوره آموزش بازاریابی تلفنی و آنلاین کسب و کار و سازمان
 • دوره افزایش فروش در رشت و گیلان

 

بیشتر بدانید: دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار ( بیزنس مستری )

 

دوره اختصاصی بازاریابی و فروش در رشت و گیلان

آموزش بازاریابی و فروش در رشت و شهرهای گیلان

آموزش مدیران و پرسنل در مجموعه مدیران نواندیش به صورت کاربردی، بیزینس محور و برپایه برنامه آموزشی میباشد. ما با سابقه بیش از 6 سال فعالیت تخصصی در این زمینه و همچنین برگزاری 9 همایش ملی و بین المللی بهترین راهکاری های مدیریت کسب و کار در رشت و گیلان و در کل ایران به شما خواهیم داد. این برنامه درابتدای هرفصل تدوین میشود. دوره های آموزش مدیران و پرسنل ما به صورت آموزش آنلاین یا حضوری است. درصورت تمایل میتونید درادامه دوره های برگزار شده را مشاهده کنید.

همچنین به دلیل درخواست شما عزیزان و جهت دسترسی راحتتر، بعضی از دوره های آموزشی ما به صورت پکیج تهیه شده، که از بخش فروشگاه سایت قابل خرید هستند.

آموزشهای عمومی مدیران و پرسنل مجموعه مدیران نواندیش، در مقیاس بزرگتر شامل همایش های مدیریت برگزار شده در طی سالهای گذشته نیز هست. ما در کارنامه خود افتخار برگزاری 9 همایش با حضور بیش از 2500 نفر از مدیران عزیز را داریم. متاسفانه به دلیل بروز بیماری کرونا (کووید 19) و برای رعایت پروتکل های بهداشتی در حال حاضر شرایط برگزاری این همایش های با شکوه مهیا نمی باشد.

 

آموزش اختصاصی بازاریابی و فروش در رشت و گیلان

آموزش مدیران و پرسنل اختصاصی، شخصی‌سازی شده و با توجه به درخواست، دغدغه و نیازهای هر کسب و کار می‌باشد. آموزش اختصاصی؛ پس از درخواست مدیران و کارآفرینان مشاغل و کسب و کارها انجام می‌گیرد. این آموزش‌ها با توجه نوع، فرهنگ سازمانی، سابقه و صنف هر مجموعه پس از ارزیابی پرسنل و کارکنان، به فراخور نیاز شخصی‌سازی می‌شود. و در قالب چند جلسه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌شود.

 

آموزش بازاریابی چیست؟

امروزه به لطف گسترش و همه‌گیر شدن ابزارهای ارتباطی، اهمیت فاصله و مرزهای جغرافیایی در دنیای تجارت کاهش پیداکرده. همچنین رشد امکانات موجود برای بهبود و تقویت بازاریابی سیر صعودی به خود گرفته. درنتیجه‌ی توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و پستی، بازار کسب‌وکارهای گوناگون نیز وسعت بسیار بیشتری پیداکرده. دیگر بازاریابی تنها به یک شهر یا کشور خاص محدود نمی‌شود.

این توسعه و رشد به‌نوبه خود باعث گسترش رقابت و افزایش دقت نظر و سختگیری مشتریان در انتخاب محصولات و خدمات موردنظرشان شده. در این میان، چیزی که می‌تواند برای پیروزی در این میدان رقابتی و پرتکاپو به کسب‌وکارهای مختلف کمک کند، بازاریابی است.

در واقع، بازاریابی در دنیای امروز یکی از مؤثرترین ابزارها برای بقای کسب‌وکار محسوب می‌شود که در صورت استفاده درست و حساب‌شده می‌تواند کسب‌وکار را از فرش به عرش برساند. خوشبختانه، کسب‌وکارهای مختلف از اهمیت بازاریابی اطلاع پیداکرده‌اند و هزینه‌های قابل‌توجهی را به این امر اختصاص می‌دهند. این افزایش بودجه بازاریابی به‌نوبه خود به افزایش علاقه‌مندان به ورود به این عرصه منجر شده.

 

چرا آموزش بازاریابی در رشت و گیلان ضرورت دارد؟

باوجوداینکه افزایش حاضرین در این میدان به معنی افزایش رقابت بوده و این می‌تواند به افزایش کیفیت بازاریابی منجر شود، اما بسیاری با این تصور که در این زمینه استعداد ذاتی دارند و بازاریابی به دانش یا توانایی خاصی نیاز ندارد به این عرصه قدم می‌گذارند. اما واقعیت اینست که چه برای افرادی که به‌تازگی درصدد ورود به دنیای بازاریابی برآمده‌اند و چه برای آن‌هایی که به دنبال پیشرفت در این حرفه هستند، آموزش بازاریابی و تاکتیک‌های مرتبط با آن اهمیت حیاتی دارد.

درواقع، بدون دریافت آموزش‌های مناسب، تنها باید به درس‌هایی که از تجربه‌های عملی می‌توان گرفت اکتفا کنید. در حالی که هرکدام از این تجربه‌ها هزینه‌ای را در بردارد. چه‌بسا پیش از آنکه بتوانید از دانشی که دریافت کرده‌اید در راستای پیشرفت خود بهره‌برداری کنید، باعث نابودی و تباهی آرزوها و آمال شما برای موفقیت در این حرفه شود.

 

برای ورود به دنیای بازاریابی یا پیشرفت بیشتر در رشت و گیلان چه باید کرد؟

در این مطلب به ذکر و شرح چند تاکتیک بسیار مؤثر برای یادگیری بازاریابی خواهیم پرداخت. که به کمک آن‌ها می‌توانید به یک بازاریاب توانمند تبدیل شوید. همچنین مهم‌ترین و رایج‌ترین روش‌های بازاریابی را به شما معرفی می‌کنیم.

معمول در آموزش فروش این است که شنونده خوبی باشیم. طبیعی است که در فروش جهانی، موانع ارتباطات بیانی و غیر بیانی، تلاش فروشنده را دوچندان می‌کنند.

وقتی‌که نتیجه با موفقیت فروشنده پایان یابد، فروشنده به‌پایان وظیفه خود یعنی مرحله گرفتن درخواست سفارش می‌رسد. ولی یک فروش موفق در اینجا پایان نمی‌یابد، بلکه قدم آخر در فرآیند فروش پیگیری‌های بعد از فروش است تا از رضایت مشتری جهت خرید اطمینان کامل حاصل شود.

آموزش شناخت گروه هدف بازاریابی در رشت و گیلان

مشتریان شما واقعاً چه کسانی هستند؟ کجایی‌اند؟ چند ساله‌اند؟ میانگین درآمدشان چقدر است؟ میانگین تحصیلاتشان چطور؟ آن‌وقت به‌جای اینکه مسلسل بردارید و شروع کنید به رگبار بستن، کافی است یک تیر و کمان بردارید و با دقت تیر بیندازید.

واقعیت اینست که هیچ‌کدام از مشتری‌ها به شما، شرکت شما و محصول شما اهمیتی نمی‌دهند. آنها فقط نگاه می‌کنند که شما چکار می‌کنید تا آنها راحت‌تر زندگی کنند.

چه تفاوت فاحشی را می‌توانید در کیفیت زندگی آنها ایجاد کنید؟ مثلاً اگر یک مشتری می‌رود سراغ بیمه، هیچ علتی ندارد جز اینکه می‌خواهد احساس امنیت داشته باشد و احساس امنیت یعنی ارتقای کیفیت زندگی، یعنی بهبود زندگی. پس شما باید درباره محصولات و خدمات خودتان تبلیغ کنید و به‌وضوح به مشتریانتان بگویید که مزایای محصول شما چیست.

مشتری باید این را درک کند که شما خصوصیات کالای موردنیاز او را کاملاً شناخته‌اید و توانسته‌اید محصولی به او عرضه کنید که اگر بهترین نباشد، یکی از بهترین‌های موجود در بازار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش درون سازمانی مراجعه فرمایید.

علی معبودی استاد آموزش بازاریابی در رشت و آموزش دهنده بازاریابی و فروش در رشت و گیلان و لاهیجان و بندانزلی و لنگرود و آموزش بازاریابی در رشت به صورت حرفه ای و تخصصی و عضو پارک علم و فناوری در آموزش بازاریابی رشت و آموزش اصول بازاریابی و فروش در رشت و گیلان و بندرانزلی و لاهیجان و لنگرود و رودسر و بازاریابی در رشت و دوره آموزش بازاریابی و فروش در رشت و دوره آموزشی مدیر فروش در رشت و مدیریت فروش در رشت و دوره آموزش مدیر فروش و مدیریت فروش در رشت و گیلان و لاهیجان و بندرانزلی و لنگرود و آستارا و استاد برجسته صداسیما برای بازاریابی در رشت و برگزارکننده 9 دوره آموزش بازاریاب یو فروش در رشت و گیلان و شمال کشور, بازاریابی گیلان, بازاریابی رشت, بازاریابی و فروش گیلان, بازاریابی و فروش رشت, دوره آموزش بازاریابی گیلان, دوره آموزش بازاریابی رشت

مناطق فعال

مدیران نو اندیش در سراسر ایران خدمات مشاوره کسب و کار ، مشاوره مدیریت ، سیستم سازی و آموزش بازاریابی و فروش به مدیران و پرسنل سازمان ها ارائه می دهد. هم اکنون بزرگترین شرکت ها در استانهای تهران، اصفهان، گیلان و کرمان تحت مشاوره ما هستند. مشاهده صفحات سایر استان ها

نقشه ایران مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش در ایران

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

علی معبودی

استاد علی معبودی

 • مشاور، سخنران و محقق کسب و کار
 • مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان
 • مدرس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان
 • ۱۰ سال سابقه مدیریت ارشد بنگاه های اقتصادی
 • موسس و مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان
 • مدرس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان گیلان

همکاران واحد مشاوره به صورت کاملا رایگان مشکلات شما رو میشنون و راهنماییتون میکنن

مشاوره های ما به صورت ساعتی و پروژه ای میباشد که برای دریافت مشاوره ساعتی از قبل با شماره تلفن 01334934 تماس گرفته و جهت مشاوره کسب و کار یا دوره های آموزشی هماهنگ بفرمایید. برای دریافت مشاوره پروژه ای هم پس از طی نمودن مراحل مربوطه وارد فاز مشاوره پروژه ای شوید.