آموزش مدیران

آموزش مدیران امری بسیار ضروریست زیرا بقا و رشد هر سازمانی وابسته به مدیران آن‌ها می‌باشد. در نتیجه آموزش مناسب و مداوم مدیران در هر سازمانی تضمین کننده موفقیت آنهاست. در ادامه درباره فلسفه آموزش مدیران کسب و کار و سازمان ها و بهترین روش آموزش مدیران ، توضیحات بیشتری ارائه خواهیم دادیم.

مدیریت هم ذاتی است و هم اکتسابی. مدیران موفق، تنها موفق زاده نمی‌شوند، بلکه برای موفقیت تلاش کرده و آموزش می‌بینند. هر شخصی با پرورش مهارت‌های مربوط به این حوزه می‌تواند به یک مدیر موفق تبدیل شود.

آموزش درون سازمانی - آموزش در سازمان آموزش مدیران سازمان و کسب و کار
آموزش مدیران سازمان و کسب و کار

مدیریت هم علم است و هم هنر

در همین راستا برای تبدیل شدن به مدیری موفق ، تنها آموزش آکادمیک و یا تجربه‌های فردی کفایت نمی‌کند. بلکه آموزشها باید آمیخته‌ای از علم و تجربه عملی باشد. منظور از علم می‌تواند تحصیلات آکادمیک باشد اما تجربه و هنر مدیریت تنها از طریق دوره‌های اختصاصی و کاربردی آموزش مدیران امکان پذیر خواهد بود.

چرا آموزش مدیران ضرورت دارد؟

از هر 10 مدیر، فقط یک نفر توانایی مدیریت موثر و اثرگذاری روی افراد را دارد.

تحقیقات موسسه گالوپ این آمار را منتشر کرده. و چنین آماری ضرورت نیاز به آموزش در مدیران را نشان می‌دهد. همان‌طور که اشاره شد مدیریت می‌تواند اکتسابی باشد. به یاد داشته باشید که امروزه یکی از مهم‌ترین علل حفظ کارکنان، مدیران هستند. آموزش مدیران یک اصل مهم در پروسه موفقیت کسب و کارها و سازمان‌هاست.

آموزش مدیران آموزش مدیریت انواع سبک های مدیریتی دوره های آموزشی مدیران بهترین روش آموزش مدیران

حال این سوال ها مطرح است

شناخت سبک مدیریت و رهبری

شما میتوانید سبک مدیریتی خودتان را از طریق تست “سبک رهبری” بررسی کنید.

آموزش مدیریت کسب و کار

اگر تابه‌حال سابقه مدیریت داشته‌ و یا اینکه به‌تازگی مدیریت مجموعه‌ای را برعهده‌گرفته اید، حتماً متوجه اهمیت نقش خود در جذب، ایجاد انگیزه و حفظ کارکنان شده‌اید. مدیران تنها زمانی می‌توانند کسب و کار خود را به بهترین نحو مدیریت کنند که آموزش‌های لازم را در خصوص تمامی جنبه‌های مدیریت دریافت کرده باشند.

آموزش مدیران آموزش مدیریت انواع سبک های مدیریتی دوره های آموزشی مدیران بهترین روش آموزش مدیران

چه عواملی باید در آموزش مدیران مورد توجه قرار گیرد؟

باید به مدیران درباره اهمیت مدیریت، آموزش داده شود. چراکه مدیریت تنها یک سِمَت نیست که به‌دست آورده شود. در صورت رسیدن به مرتبه مدیریت، مسیر تازه‌ای آغاز خواهد شد و نیاز است مدیران از اهمیت نقش خود به خوبی آگاه شوند که این امر تنها با کسب آموزش کاربردی مدیران کسب و کار میسر خواهد شد.
باید انواع سبک‌های مدیریتی به‌طور واضح موردبررسی قرار گیرد. اگر می‌خواهید سبک مدیریتی خودرا بدانید، می‌توانید “تست سبک رهبری” موجود در بخش تست‌های روانشناسی سازمانی را امتحان کنید. تا هم با سبک رهبری خودتان و هم با انواع سبک‌های مدیریتی آشنا شده و به درک بهتری در این زمینه دست‌یابید.
آموزش مدیران سازمان و کسب و کار

دوره های آموزش مدیران

مدیران نواندیش افتخار برگزاری 9 دوره همایش مدیریتی با ظرفیت 300 نفر و بیش از 20 سمینار تخصصی آموزش مدیران با ظرفیت 50 نفر را در کارنامه خود دارد. این همایش‌ها و سمینارها و دوره‌های آموزشی با حضور پرشور و حداکثری مدیران مجموعه‌های مختلف همراه بوده. اما با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا و جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، متأسفانه امکان برگزاری دوره‌های آموزشی مدیران به‌صورت عمومی فراهم نیست. با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی ما در مجموعه مدیران نواندیش کمک به کسب و کارهاست، اقدام به تهیه دوره‌های آنلاین آموزشی ویژه مدیران به‌صورت پکیج در زمینه‌های مختلف کرده‌ایم.

آموزش مدیران آموزش مدیریت انواع سبک های مدیریتی دوره های آموزشی مدیران بهترین روش آموزش مدیران

پکیج های آموزش مدیران

مدیران محترم مجموعه‌ها می‌توانند از طریق لینک زیر انواع پکیج های آموزش مدیران را بررسی و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنند. یکی از مزیت‌های استفاده از پکیج‌های آموزش مدیران، امکان دستیابی مستمر به موارد آموزشی می‌باشد.

شایان‌ذکر است که در صورت تهیه این پکیج‌ها، کارشناسان مجموعه مدیران نواندیش تا یک ماه پس از خرید، آماده پاسخ‌گویی و رفع سؤالات احتمالی موجود می‌باشند. پس با خیال آسوده خود را برای دریافت مجموعه‌ای از اطلاعات کارآمد و مؤثر در خصوص آموزش مدیریت، آماده کنید.

آموزش مدیران آموزش مدیریت انواع سبک های مدیریتی دوره های آموزشی مدیران بهترین روش آموزش مدیران

بهترین روش آموزش مدیران

آموزش مدیران باید به‌صورت یک چرخه مستمر صورت گیرد. مدیران باید زمانی را برای تأمل و یادگیری و تکرار آموزشها صرف کنند، زیرا همیشه مسیری برای بهبود وجود دارد. به همین دلیل دوره‌های آنلاین آموزش مدیران و پکیج‌های آموزشی که امکان استفاده مجدد از آن‌ها در هر زمانی مهیا است، بهترین روش آموزشی مدیران در این برهه زمانی محسوب می‌شوند.

یکی دیگر از راه‌های آموزش و رفع دغدغه‌ها و چالش‌ها برای مدیران، استفاده از مشاور و متخصص کسب و کار می‌باشد. پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی به‌صورت عمومی بوده و جهت رفع چالش‌های عمومی مدیران مفیدند، اما با توجه به اینکه هر سازمان فرهنگ سازمانی خاص خود، چالش‌ها و درگیری‌های اختصاصی خود را دارد، مدیران می‌توانند با مراجعه به مشاور کسب و کار و بیان چالش‌های خود آموزش و راهکارهای اختصاصی و مرتبط با کسب و کار خود را دریافت کنند.

مشاوره مدیران در خصوص آموزش مدیریت

مجموعه مدیران نواندیش برای مدیرانی که خواستار جلسات خصوصی مشاوره چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت حضوری هستند تا بتوانند نقاط قوت و ضعف خود را بهتر بشناسند و آموزش‌های لازم را به‌صورت منحصربه‌فرد دریافت کنند، امکان برگزاری مشاوره‌های ساعتی را ایجاد کرده. و همان‌طور که ذکر شد؛ هر مدیری در هر سازمانی چالش‌های متفاوتی با دیگر سازمان‌ها دارد، چراکه محیط کاری او، صنفی که مشغول به فعالیت در آنست، کارکنان و دغدغه‌های کاری متفاوت با دیگر سازمان‌ها دارد. به همین دلیل یکی از بهترین روش های آموزش مدیران ، مشاوره خصوصی با آن‌ها و آموزش‌های منحصربه‌فرد به ایشان است.

مشاوران مدیریت به شما آموزش می‌دهند تا با بازار امروز سازگار شوید و در مسیر رقابت با بهترین مجموعه‌ها در حوزه خودتان قرار بگیرید. مشاوره کسب و کار مجموعه شمارا به سمت ارزشمندتر شدن سوق می‌دهد. فقط کافیست به توصیه‌های مشاوران کسب و کار توجه فرمایید تا تغییرات وسیعی را در تجارت خود مشاهده کنید.

دوره های آموزش کارکنان

تیم مدیران نواندیش دوره های مجزایی برای آموزش تخصصی به کارکنان سازمان شما دارد. برای مشاهده اطلاعات این دوره ها به صفحه آموزش درون سازمانی مراجعه فرمایید. همچنین برای به‌دست آوردن اطلاعات کامل‌تر در زمینه فعالیت های ما می‌توانید به صفحه مشاوره کسب و کار مدیرنو مراجعه فرمایید. کارشناسان ما در بخش مشاوره، به صورت کاملا رایگان پاسخگوی تمام سؤالات و ابهامات به وجود آمده برای شما می‌باشند.

نظرات شرکت کنندگان

1 +

آموزش ملی و بین المللی

100 +

آموزش مدیران و پرسنل

% 1 +

رضایتمندی مخاطبین

آموزش مدیران , آموزش مدیر . آموزش مدیران سازمان , آموزش مدیران کسب و کار , دوره آموزشی مدیران و دوره مدیران

دوره آموزشی مدیران , دوره های آموزشی مدیریت